1. Ziņas
  2. Jauni Petzl lukturi veikalos Gandrs!

Jauni Petzl lukturi veikalos Gandrs!

Publicēts: 11.04.2011

jauni-petzl-lukturi-veikalos-gandrs

Petzl, vadošais kalnu, klinšu un ledus kāpšanas, speleoloģijas ekipējuma ražotājs pasaulē, ir zināms kā novators vertikālajā pasaulē. Šoreiz zīmols ir laidis apgrozībā jaunus pieres lukturu modeļus: TIKKA®² CORE un TIKKA XP®² CORE.

Gan TIKKA®² CORE, gan TIKKA XP®² CORE ir revolucionāri produkti, pateicoties jaunajai lādējamai litija baterijai CORE Lithium Ion Polymer. To var uzlādēt līdz 300 reizēm un tās kopējais ekspluatācijas termiņš ir ilgāks nekā 900 AAA tipa baterijām. Akumulators var būt aizvietojams ar trim LR03/AAA baterijām un ir savienojams ar visiem USB lādētājiem. Jaunās tehnoloģijas lukturis lieliski strādā arī zemo temperatūru apstākļos.

Speciālā sistēma ļauj programmēt luktura darbu atbilstoši vajadzībām vai aktivitātes veidam: kad apgaismošanas režīms ir noregulēts, tā intensitāte paliek nemainīga visas izmantošanas laikā; ja tas nav noregulēts, tad apgaismošana kļūst vājāka, lai pagarinātu baterijas darbības laiku. Apgaismošanas intensitāti var viegli nomainīt ar dažu klikšķu palīdzību.

TIKKA®² CORE nodrošina lielisku redzamību, pateicoties trim apgaismošanas režīmiem (maksimālais, ekonomiskais un mirgojošais) un litija baterijai Lithium Ion Polymer. Lukturis ir viegli ieslēdzams un izslēdzams ar elektroniskas pogas palīdzību.

TIKKA XP®² CORE ir domāts aktīvai, pat intensīvai lietošanai. Divi gaismas avoti un plata leņķa lēcas ļauj izvēlēties starp fokusēto staru ar garu distanci un plūstošu staru tuvai apgaismošanai. Lukturim ir baltās gaismas diode un sarkanās gaismas diode, kas nodrošina aizmugurējo apgaismošanu nakts redzei.

TIKKA XP®² CORE pieres lukturim ir vairāki apgaismošanas režīmi: - trīs baltās gaismas režīmi (maksimālais, ekonomiskais un mirgojošais),

- divi sarkanās gaismas režīmi (maksimālais un mirgojošais), - var izvēlēties starp plata leņķa staru un fokusēto staru.

Citas ziņas
ragavas-pec-isas-prombutnes-ir-atgriezusas-veikalos

Ragavas pēc īsas prombūtnes ir atgriezušās veikalos

11.01.2011
Kopš šodienas veikalos Gandrs atkal ir nopērkamas ragavas. Pieejami 6 modeļi ērtas un izturīgas konstrukcijas ragavu, kas piemērotas gan mazu bērnu vizināšanai, gan straujiem nobraucieniem no kalna. Ragavas ir nopērkamas arī internetveikalā. Baudiet...

Lasīt tālāk

musu-veikalos-dalbello-sleposanas-zabaki

Mūsu veikalos – Dalbello slēpošanas zābaki

13.11.2010
Viens no vadošajiem kalnu slēpošanas zābaku ražotājiem – Dalbello – tiek pārstāvēts ar saviem produktiem arī veikalos Gandrs. Dibināta 1974. gadā, Dalbello ir vienīga kompānija pasaulē, kas ražo tikai ziemas sporta apavus. Pa šiem gadiem uzkrātā pieredze...

Lasīt tālāk

veikalos-gandrs-jauna-trek-n-eat-partika

Veikalos Gandrs – jaunā Trek’n Eat pārtika

01.11.2010
Tie, kas aktīvi nodarbojas ar tūrismu un dodas ekspedīcijās vai piedzīvojumu meklējumos bieži vien ņem līdzi speciālu tūrisma pārtiku, t.sk. Trek’n Eat ražoto. Šobrīd mūsu veikalos ir jauns Trek’n Eat produkcijas klāsts. Pirmkārt, ir ievērojami paplašinājies...

Lasīt tālāk