1. Ziņas
  2. Jauni Petzl lukturi veikalos Gandrs!

Jauni Petzl lukturi veikalos Gandrs!

Publicēts: 11.04.2011

jauni-petzl-lukturi-veikalos-gandrs

Petzl, vadošais kalnu, klinšu un ledus kāpšanas, speleoloģijas ekipējuma ražotājs pasaulē, ir zināms kā novators vertikālajā pasaulē. Šoreiz zīmols ir laidis apgrozībā jaunus pieres lukturu modeļus: TIKKA®² CORE un TIKKA XP®² CORE.

Gan TIKKA®² CORE, gan TIKKA XP®² CORE ir revolucionāri produkti, pateicoties jaunajai lādējamai litija baterijai CORE Lithium Ion Polymer. To var uzlādēt līdz 300 reizēm un tās kopējais ekspluatācijas termiņš ir ilgāks nekā 900 AAA tipa baterijām. Akumulators var būt aizvietojams ar trim LR03/AAA baterijām un ir savienojams ar visiem USB lādētājiem. Jaunās tehnoloģijas lukturis lieliski strādā arī zemo temperatūru apstākļos.

Speciālā sistēma ļauj programmēt luktura darbu atbilstoši vajadzībām vai aktivitātes veidam: kad apgaismošanas režīms ir noregulēts, tā intensitāte paliek nemainīga visas izmantošanas laikā; ja tas nav noregulēts, tad apgaismošana kļūst vājāka, lai pagarinātu baterijas darbības laiku. Apgaismošanas intensitāti var viegli nomainīt ar dažu klikšķu palīdzību.

TIKKA®² CORE nodrošina lielisku redzamību, pateicoties trim apgaismošanas režīmiem (maksimālais, ekonomiskais un mirgojošais) un litija baterijai Lithium Ion Polymer. Lukturis ir viegli ieslēdzams un izslēdzams ar elektroniskas pogas palīdzību.

TIKKA XP®² CORE ir domāts aktīvai, pat intensīvai lietošanai. Divi gaismas avoti un plata leņķa lēcas ļauj izvēlēties starp fokusēto staru ar garu distanci un plūstošu staru tuvai apgaismošanai. Lukturim ir baltās gaismas diode un sarkanās gaismas diode, kas nodrošina aizmugurējo apgaismošanu nakts redzei.

TIKKA XP®² CORE pieres lukturim ir vairāki apgaismošanas režīmi: - trīs baltās gaismas režīmi (maksimālais, ekonomiskais un mirgojošais),

- divi sarkanās gaismas režīmi (maksimālais un mirgojošais), - var izvēlēties starp plata leņķa staru un fokusēto staru.

Citas ziņas

Pavasara jaunumi no Petzl mūsu veikalos

12.04.2011
image-9873: Petzl vienmēr ir bijis soli priekšā konkurentiem un klientu cieņu un lojalitāti ieguvis, pievēršot lielu uzmanību inovatīvai pieejai un augstai produkcijas kvalitātei. Arī šajā pavasarī zīmols ir parūpējies par jauniem produktiem. Viens...

Lasīt tālāk

Gandrs aicina: pavasara ģeorallijs Bārta 2011

10.04.2011
image-9828: Šopavasar no 14. līdz 17. aprīlim norisināsies jau 51. Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes, plašāk pazīstamas kā Ģeogrāfu Mafijas, ikgadējais laivu brauciens – ģeorallijs. Ģeorallijs ir jau sena ģeogrāfu tradīcija...

Lasīt tālāk

Jaunums veikalos Gandrs: saliekamie velosipēdi Oyama

01.04.2011
image-9716: Ik pa brīdim daudzi velobraucēji, iespējams, pieķer sevi pie domas: cik būtu labi, ja es varētu salikt savu velosipēdu, pasist to padusē un aizvest kaut ar autobusu! Nekas nav neiespējams! Šajā pavasarī mūsu veikalos parādījušies Oyama...

Lasīt tālāk