1. Ziņas
  2. Izvēlieties piemērotus dubļusargus un pārvietojieties ar velosipēdu ērti gada mitrajā laikā

Izvēlieties piemērotus dubļusargus un pārvietojieties ar velosipēdu ērti gada mitrajā laikā

Publicēts: 30.09.2014

:image-27796:

Velosipēdu dubļusargi ir svarīgs velo piederums mitrā laikā. Pārsvarā tie tiek veidoti no plastikāta. Dubļusargus var iedalīt divās kategorijās: ātri uzstādāmi / noņemami - galvenokārt kalnu velosipēdiem un paredzēti, lai samazinātu iespēju sasmērēt apģērbu. Kā arī pilna izmēra dubļusargi, kuri pilnībā pasargā braucēju un lielākoties ir uzstādāmi pilsētas un tūrisma velosipēdiem. Izvēloties dubļusargus, ir jāņem vērā to saderība ar velosipēda modeli, izmantošanas paradumus un nepieciešamo funkcionalitāti. Piemēram, ja velosipēds tiek izmantots arī ziemā, ieteicams izvēlēties kādu no SKS Longboard modeļiem, kas maksimāli pasargās braucēju no sniega un dubļiem.

Aizmugurējais dubļusargs SKS Dashblade ir vienkāršs un ļoti ātri pievienojams dubļusargs ar izturīgu fiksācijas siksnu, kas nodrošina perfektu piestiprināšanu jebkurai sēdekļa stutei un rāmim. Dashblade dubļusargu modelim ir arī maināms slīpuma leņķis ideālai riteņa noseguma regulēšanai.

Priekšējais dubļusargs SKS Dashboard ir vienkāršs, viegls, ļoti ātri pievienojams velosipēda priekšējais dubļusargs ar izturīgu fiksācijas siksnu, kas nodrošina perfektu piestiprināšanu gandrīz jebkurai velodakšai.

:image-27793:

Polisport dubļusargi Colorado City ir viegli, ērti pieliekams pilsētas velosipēdu dubļusargu komplekts par ļoti saprātīgu cenu EUR 11.20. Tiem ir inovatīvs dizains - aerodinamiska un sportiska forma. Zaļi domājošos velobraucējus noteikti iepriecinās fakts, ka šie dubļusargi ir izgatavoti no 100% pārstrādājama materiāla. Papildu drošībai – tie aprīkoti ar atstarojošām uzlīmēm. Colorado City ir piemēroti pilsētas un tūrisma tipa velosipēdiem ar 28" izmēra riteņiem.

SKS dubļusargi Bluemels ir parocīgs dubļusargu komplekts priekšējam un aizmugurējam ratam. Tiem ir dažādi platumi ar monolītām stiprinājumu vietām, kā arī nerūsējoša tērauda stiprinājumi.

Īpaši izceļami ir SKS dubļusargi Raceblade, kas ir pasaulē pirmais ātri noņemamais dubļusargu komplekts šosejas velosipēdiem.

izvelieties-piemerotus-dublusargus-un-parvietojieties-ar-velosipedu-erti-gada-mitraja-laika-4

:image-27795:

Raceblade dubļusargu komplekts ir ļoti viegls un aerodinamisks, un kas pats labākais – tas ir uzstādāms un noņemams bez instrumentiem dažu sekunžu laikā.

Izvēlieties savam velosipēdam atbilstošus dubļusargus no visa Gandrā pieejamo dubļusargu klāsta šeit, un lai mitrais laiks nav par šķērsli velo prieku baudīšana, minoties pa Latvijas rudenīgajiem ceļiem!

Citas ziņas

Gandrs-Merida riteņbraukšanas komanda izcīna augsto 4.vietu SEB MTB maratona sezonas kopvērtējumā

30.09.2014
image-27800: Ar sacensībām Tukumā tika noslēgta 2014. gada SEB kalnu divriteņu maratona sezona, kurā aktīvi cīnījās arī Gandrs-Merida riteņbraukšanas komanda. Tukuma trase šogad bija nedaudz izmainīta, lai padarītu sezonas pēdējās sacensības par patiešām...

Lasīt tālāk

Gandra kāpšanas tornis ziemas sezonā

30.09.2015
Laiks ārā kļuvis vēsāks, zaļo krāsu nomainījuši raibāki un zeltaināki toņi. Izmaiņas arī Gandra kāpšanas torņa darbībā - kāpšana no 1.oktobra ir ar iepriekšēju pieteikšanos pie instruktora. Gandra kluba biedriem – kāpšanas laiki bez izmaiņām.  :image-27781: Gandra...

Lasīt tālāk

Gandrs un Gandrs Poligrāfija komandas noslēdz xRace piedzīvojumu sacensību seriāla sezonu uz goda pjedestāla

26.09.2014
Pēdējais xRace seriāla posms izrādījās krietni smagāks kā paredzēts, līdz ar ko lielākā daļa komandu cieta samazinātā kontrollaika dēļ. Komandai „Gandrs Poligrāfija” gan šoreiz spriedze lika pieļaut kļūdas jau pašā sākumā, kad pie pirmā starpfiniša nāca...

Lasīt tālāk