1. Ziņas
  2. Izvēlieties piemērotus dubļusargus un pārvietojieties ar velosipēdu ērti gada mitrajā laikā

Izvēlieties piemērotus dubļusargus un pārvietojieties ar velosipēdu ērti gada mitrajā laikā

Publicēts: 30.09.2014

Velosipēdu dubļusargi ir svarīgs velo piederums mitrā laikā. Pārsvarā tie tiek veidoti no plastikāta. Dubļusargus var iedalīt divās kategorijās: ātri uzstādāmi / noņemami - galvenokārt kalnu velosipēdiem un paredzēti, lai samazinātu iespēju sasmērēt apģērbu. Kā arī pilna izmēra dubļusargi, kuri pilnībā pasargā braucēju un lielākoties ir uzstādāmi pilsētas un tūrisma velosipēdiem. Izvēloties dubļusargus, ir jāņem vērā to saderība ar velosipēda modeli, izmantošanas paradumus un nepieciešamo funkcionalitāti. Piemēram, ja velosipēds tiek izmantots arī ziemā, ieteicams izvēlēties kādu no SKS Longboard modeļiem, kas maksimāli pasargās braucēju no sniega un dubļiem.

Aizmugurējais dubļusargs SKS Dashblade ir vienkāršs un ļoti ātri pievienojams dubļusargs ar izturīgu fiksācijas siksnu, kas nodrošina perfektu piestiprināšanu jebkurai sēdekļa stutei un rāmim. Dashblade dubļusargu modelim ir arī maināms slīpuma leņķis ideālai riteņa noseguma regulēšanai.

Priekšējais dubļusargs SKS Dashboard ir vienkāršs, viegls, ļoti ātri pievienojams velosipēda priekšējais dubļusargs ar izturīgu fiksācijas siksnu, kas nodrošina perfektu piestiprināšanu gandrīz jebkurai velodakšai.

Polisport dubļusargi Colorado City ir viegli, ērti pieliekams pilsētas velosipēdu dubļusargu komplekts par ļoti saprātīgu cenu EUR 11.20. Tiem ir inovatīvs dizains - aerodinamiska un sportiska forma. Zaļi domājošos velobraucējus noteikti iepriecinās fakts, ka šie dubļusargi ir izgatavoti no 100% pārstrādājama materiāla. Papildu drošībai – tie aprīkoti ar atstarojošām uzlīmēm. Colorado City ir piemēroti pilsētas un tūrisma tipa velosipēdiem ar 28" izmēra riteņiem.

SKS dubļusargi Bluemels ir parocīgs dubļusargu komplekts priekšējam un aizmugurējam ratam. Tiem ir dažādi platumi ar monolītām stiprinājumu vietām, kā arī nerūsējoša tērauda stiprinājumi.

Īpaši izceļami ir SKS dubļusargi Raceblade, kas ir pasaulē pirmais ātri noņemamais dubļusargu komplekts šosejas velosipēdiem.

Raceblade dubļusargu komplekts ir ļoti viegls un aerodinamisks, un kas pats labākais – tas ir uzstādāms un noņemams bez instrumentiem dažu sekunžu laikā.

Izvēlieties savam velosipēdam atbilstošus dubļusargus no visa Gandrā pieejamo dubļusargu klāsta šeit, un lai mitrais laiks nav par šķērsli velo prieku baudīšana, minoties pa Latvijas rudenīgajiem ceļiem!

Citas ziņas
velo-lukturi-jusu-drosibai-un-komfortam-parvietojoties-ar-divriteni-gada-tumsaja-laika

Velo lukturi jūsu drošībai un komfortam, pārvietojoties ar divriteni gada tumšajā laikā

03.10.2014
Lai pārvietotos ar velosipēdu tumsā, tam ir jābūt aprīkotam ar lukturiem. Redzamība tumsā ir nepieciešama jebkura braucēja drošībai. Daļa no velo lukturiem ir paredzēta, lai citi satiksmes dalībnieki, jūs laicīgi pamanītu. Savukārt spoži priekšējie lukturi...

Lasīt tālāk

izteiksmigums-un-funkcionalitate-lafuma-preces-brivdabas-aktivitasu-milotajiem

Izteiksmīgums un funkcionalitāte – Lafuma preces brīvdabas aktivitāšu mīļotājiem

04.08.2014
Gandra plaukti papildināti ar Lafuma piedzīvojumu sporta apģērbu un apaviem, kā arī plašu tūrisma inventāra klāstu. APĢĒRBS UN APAVI Pārvietojoties pa meža trasēm, lieti noderēs ļoti reaģētspējīgie, komfortablie un vieglie multisporta Speedtrail apavi...

Lasīt tālāk

padomi-ka-izveleties-piemerotus-apavus-pargajieniem-trekingam-klinsu-kapsanai-un-alpinismam

Padomi – kā izvēlēties piemērotus apavus pārgājieniem, trekingam, klinšu kāpšanai un alpīnismam

08.07.2014
Kādi apavi atbilst jūsu iecerēm? Pērkot apavus, visbiežāk uzdotais pircēju jautājums ir: ‘’Kuri ir man piemērotākie zābaki?’’ Šis nav viennozīmīgs jautājums, jo to ietekmē daudzi dažādi faktori. Kādam mērķim jūs apavus izvēlaties? Ir ražotāji, kas...

Lasīt tālāk