1. Ziņas
  2. Iepazīsti ziemu dabā – siltas jakas, bikses, termoveļa – viss, lai ziemu izbaudītu bez raizēm

Iepazīsti ziemu dabā – siltas jakas, bikses, termoveļa – viss, lai ziemu izbaudītu bez raizēm

Publicēts: 04.01.2019

Īsto ziemas garšu un sajūtu vislabāk noķert esot tur ārā, dabā – mežos, kur, brienot pa sniegu, tas maigi gurkst zem kājām un koku kailos ķermeņus sedz mīksta sniega tērpi, kalnos, kur pūdersniegā traukties lejā ir lielākais prieks, ārēs, kur tāltālēm sniedzas balti, balti sniega palagi. Iepazīsti ziemu dabā, jo tur var sajust tās patieso elpu, izgaršot tās īstāko garšu!

Lai sniega un ziemas piedzīvojumi būtu komfortabli un patīkami, jāpadomā par laikapstākļiem atbilstošu apģērbu – silta un mitrumizturīga jaka un bikses un, protams, termoveļa. To visu un vēl vairāk atradīsi mūsu piedāvājumā.

Jaka LD Atna Peak JKT ir moderna un silta slēpošanas jaka sievietēm. Izgatavota no ūdensnoturīgām 2 slāņu DryEdge™ membrānām ar poliestera siltinājumu. Jakai ir noņemama kapuce ar 3D regulāciju, ventilācijas atveres padušu daļā, ūdensdroša rāvējslēdzēja centrālā aizdare ar pārloku, 2 sānu kabatas, 1 kabata uz piedurknes, 1 iekškabata + 1 tīklveida iekškabata, sniega 'svārki' ar Connecting Pant System™ (savienojami ar biksēm), pielāgojama apakšmala un aproces ar Lycra® iekšējām aprocēm.

Jaka Pobeda II 3in1 JKT ir daudzfunkcionāla vīriešu jaka, kas apvieno trīs apģērbus vienā un piemērota visa veida aktivitātēm un laikapstākļiem brīvā dabā. Šim modelim ir ūdeni un vēju aizturoša, elpojoša DryEdge™ virsjaka ar pielāgojamu un noņemamu kapuci, divas sānu kabatas, krūšu kabata un iekškabata, silta un ērta iekšējā jaka ar labu termoregulāciju, tai ir divas siltas kabatas. Iekšējo jaku, kas izgatavota no Pertex® mitrumu atgrūdoša ārējā materiāla un siltināta ar Primaloft® Black Eco 100g, iespējams izņemt un valkāt arī atsevišķi.

Jaka LD Olmedo Parka ir komfortabla, ūdens un vēja noturīga siltā sieviešu jaka pārgājieniem, trekingam u.c. brīvdabas aktivitātēm aukstā laikā. Izgatavota no diviem Dryedge® 2L divslāņu membrānmateriāliem un Primaloft® Thermoplume™ siltinājuma. Jakai ir ūdensdroša centrālā rāvējslēdzēja aizdare, ūdensdrošu rāvējslēdzēju aizdares sānu kabatas, aizvelkama iekškabata, integrēta kapuce ar 3D regulāciju.

Bikses LD Atna Peak Pants ir siltas, ūdensnoturīgas un elpojošas kalnu slēpošanas un snovborda bikses sievietēm. Veidotas īpaši sievietēm pielāgotā piegriezumā, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un pilnīgu kustību brīvību aktivitātes laikā. Biksēm ir ergonomiska jostasvieta ar ārējiem velcro līmklipšu pielāgotājiem, 2 rāvējslēdzēju aizdares kabatas ar pārlokiem, rāvējslēdzēju aizdares ventilācijas atvērumi, iekšējas bahilas, mīksts flīsa oderējums un Pull-up™ uzvilkšanas sistēma staru apakšmalās. Bikses iespējams savienot ar jaku (Connection Pant System™).

Bikses Barents Pro Winter Trousers ir izturīgas un siltas vīriešu bikses, kas lieliski piemērotas dažādām brīvdabas aktivitātēm aukstā laikā. Bikses izgatavotas no mitrumizturīga un vēju necaurlaidīga G-1000 Original materiāla, kam piemīt arī lieliskas elpojošās īpašības. Biksēs iestrādātais oderējums nodrošinās papildus aizsardzību aukstā laikā. Aizmugurē un ceļgalos iestrādāti dubulti stiprinājumi. Ceļgalu daļas ir arī īpaši formētas, turklāt tām ir kabatiņas ceļu sargu ievietošanai (piederums). Biksēm ir sešas praktiskas kabatas, ieskaitot lielu kartes kabatu uz staras un multi-instrumenta kabatu.

Krekls Megalight 240 Heat Long Shirt Man ir viegls un silts vīriešu termokrekls, kas piemērots pārgājieniem, slēpošanai, skriešanai un citām sportiskām brīvdabas aktivitātēm vēsā laikā. Veidots īpaši komfortablā, ķermenim pielāgotā plakanu šuvju konstrukcijā.

Izgatavots no Megalight 240 Nilit HEAT™ materiāla (240g/m²), kam piemīt lieliskas termoregulējošās īpašības, tas ir antibakteriāls un nepatīkamu aromātu neitralizējošs, kā arī ātri žūstošs. Antistatisks. Patīkams ādai un nodrošina ilgstošu komfortu.

Krekls Megalight 240 Heat Long Shirt Woman ir silts un viegls termokrekls sievietēm, kas piemērots pārgājieniem, slēpošanai, skriešanai un citām sportiskām brīvdabas aktivitātēm vēsā laikā. Veidots īpaši komfortablā, sievietes ķermenim pielāgotā plakanu šuvju konstrukcijā. Izgatavots no Megalight 240 Nilit HEAT™ materiāla (240g/m²), kam piemīt lieliskas termoregulējošās īpašības, tas ir antibakteriāls un nepatīkamu aromātu neitralizējošs, kā arī ātri žūstošs. Antistatisks. Patīkams ādai un nodrošina ilgstošu komfortu.

Bikses Megalight 240 Heat Longtight Man ir siltas, vieglas un komfortablas vīriešu termobikses ar paaugstinātu jostas vietu. Piemērotas pārgājieniem, slēpošanai, skriešanai un citām sportiskām brīvdabas aktivitātēm aukstos laikapstākļos. Megalight 240 Heat materiāls ļoti labi elpo un pārvada mitrumu no ādas, saglabājot to sausu un nodrošinot ilgstošu komfortu. Starp šķiedrām sakrājas gaiss, kas nodrošina optimālu termoregulāciju. Veidotas īpaši komfortablā plakanu šuvju konstrukcijā. Antistatiskas. Bikšu staru galos iestrādāts tīklveida materiāls, kas samazina zābaku un zeķu izraisīto spiedienu.

Bikses Megalight 240 Heat Longtight Woman ir siltas, vieglas un komfortablas sieviešu termobikses ar paaugstinātu jostas vietu. Piemērotas pārgājieniem, slēpošanai, skriešanai un citām sportiskām brīvdabas aktivitātēm aukstos laikapstākļos. Megalight 240 Heat materiāls ļoti labi elpo un pārvada mitrumu no ādas, saglabājot to sausu un nodrošinot ilgstošu komfortu. Starp šķiedrām sakrājas gaiss, kas nodrošina optimālu termoregulāciju. Veidotas īpaši komfortablā plakanu šuvju konstrukcijā. Antistatiskas. Bikšu staru galos iestrādāts tīklveida materiāls, kas samazina zābaku un zeķu izraisīto spiedienu.

Ar visu apģērbu un aksesuāru piedāvājumu iepazīsties mūsu mājaslapā - https://www.gandrs.lv/apgerbs/

Iepazīsti, iedraudzējies un izgaršo ziemu pa īstam!

Citas ziņas
maini-esoso-merida-velosipedu-pret-jaunu-maksajot-50-mazak

Maini esošo Merida velosipēdu pret jaunu, maksājot 50% mazāk!

20.03.2019
Gribi jaunu velosipēdu, ar kuru doties jaunās, aizraujošās dēkās? Mums ir tev ko piedāvāt! Ja apnicis esošais velosipēds, alksti pārmaiņas un jaunu piedzīvojumu draugu, nāc pie mums - atved un atstāj mums savu esošo Merida velosipēdu – iegādājies jaunu...

Lasīt tālāk

tver-vasaras-pilnbriedu-millet-fjallraven-primus-un-citu-razotaju-jaunumi-un-papildinajumi-gandra

Tver vasaras pilnbriedu – Millet, Fjallraven, Primus un citu ražotāju jaunumi un papildinājumi Gandrā

09.08.2018
Vasara ir pašā pilnbriedā. Debesīs vērpjas apaļi gubu mākoņi, dārzos un mežos briest zemes mātes izauklēti augļi un visapkārt mums jūtama tā vasaras pilnības garša. Dodies dabā tvert miglas rītus, basām kājām izskrieties rasas pļavās un sasmelties sauli...

Lasīt tālāk

jaunums-no-polisport-bernu-balansa-velosipedi-pirmajiem-soliem-ritenbrauksana

Jaunums no Polisport – bērnu balansa velosipēdi pirmajiem soļiem riteņbraukšanā

20.07.2018
Velosipēds ir ne vien lielisks pārvietošanās līdzeklis vai uzticams cīņu biedrs sacensībās, tas ir arī lieliski pavadīta laika un brīnišķīgu emociju avots. Tāpēc aizvien lielāku popularitāti gūst bērnu balansa velosipēdi, kas pašiem mazākajiem braucējiem...

Lasīt tālāk