1. Ziņas
  2. Gatavojamies ziemai jeb jaunumi no Elan

Gatavojamies ziemai jeb jaunumi no Elan

Publicēts: 15.10.2009

Neilgu laiku atpakaļ Slovēnijas pilsētā Mariborā pulcējās Elan izplatītāji no visas pasaules – Japānas, Ķīnas, Krievijas, Zviedrijas... un arī no Latvijas. Divi pārstāvji no Gandra arī devās uzzināt, kas jauns un, protams, apskatīt 2010/2011 sezonas slēpju un dēļu kolekciju, kas veikalos būs nopērkama ziemas sākumā.

Maribora – ilgi domāju, kāpēc man šis vārds liekas pazīstams. Un tad mums pateica priekšā, ka šī ir vieta, kur norisinās pasaules kausa sacensības supergigantā sievietēm. Tas komentārus neprasa. Dažu stundu gājienā ir 1440m virsotne un mūsu viesnīca atrodas augstāk nekā Gaiziņš.

Ar ko Elan pārsteidza šoreiz?
Elan turpina apvienot slēpēs inovācijas, dizainu un lielisku tehnisko sniegumu. Lieki teikt, ka visi, kas ir iesaistīti jaunas kolekcijas tapšanā, ir kaislīgi slēpotāji vai snovbordisti. Tas ir darba un dzīvesveida pavienojums.

  • Waveflex sērija, kur visās slēpēs ir iestrādāta īpašā Waveflex tehnoloģija. Slēpe ir ļoti elastīga un pateicoties šai tehnoloģijai slēpei ir mainīgs rādiuss 10-16 un slēpe ir noturīgāka pret vērpi. Ar slēpēm var braukt agresīvi panākot 10 metru rādiusu, kā arī braukt mierīgi un neiespringstot vizināties ar 16 metru rādiusu.
  • Triglav – vieglākā slēpe, kas sver nepilnus 700g.
  • Rocker – īpaša tehnoloģija, kas palīdz labāk atsperties pirms lēciena un nodrošina stabilu piezemēšanos pēc lēciena. Un vēl daudz kas cits, ko patiesi var novērtēt tikai uz kalna

Atsevišķa diena tika veltīta arī snovborda jaunajai kolekcijai – Elan un Artec - , kas pārsteidza ar tehnisko izpildījumu un dzīvespriecīgu izskatu. Un tomēr skaidrs ir viens - lai kas arī nebūtu minēts dēļa parametros – objektīvākais rādītājs būs ērts un baudāms nobrauciens pa kalnu, ko Elan garantē.

Autors: Vizma Bungše

Ieskats Elan un Artec jaunāko sniega dēļu kolekcijā:
:image-3925: :image-3926: :image-3927: :image-3928: :image-3929: :image-3930: :image-3931: :image-3932: 09_Cipher_Base_HR :image-3934: :image-3935: :image-3936: :image-3937: :image-3938: :image-3939: :image-3940:

Citas ziņas
travel-safe-jaunums-musu-produktu-klasta

Travel Safe - jaunums mūsu produktu klāstā!

11.01.2010
Ir lietas, kuras vieni sauc par sīkumiem, citi par glābiņu un iemeslu, kāpēc ceļojums vispār izdevās un tika novērstas nepatīkamas sekas, mēs Gandrā to saucam par jauno Travel Safe sēriju, kurā ietilpst dažāda lieluma un sastāva aptieciņas, moskītu tīkli...

Lasīt tālāk

light-my-fire-jaunums-gandra-piedavajuma

Light My Fire - jaunums Gandra piedāvājumā!

12.08.2009
Jūs zināt - lielisku ideju var pamanīt uzreiz – tā ir vienkārša, acīmredzama, tomēr pilnīgi svaiga. Tieši tā cilvēki reaģē ieraugot Light My Fire produktus. Zviedru uzņēmums Light My Fire specializējas uz āra aktivitāšu piederumiem, kas ir prakstiski...

Lasīt tālāk

2008. gada putns Gandrs (Melnais stārķis)

01.01.2008
Latvijas Ornitologu biedrība ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību nopietnām vides aizsardzības problēmām, katru gadu izvēlas gada putnu. Šogad par tādu ir kļuvis, iespējams noslēpumainākais Latvijas mežu iemītnieks Gandrs jeb plašāk pazīstams kā Melnais...

Lasīt tālāk