1. Ziņas
  2. Gandrs Ziemas komandas braucējs Artūrs Cukunde par sezonas sākumu

Gandrs Ziemas komandas braucējs Artūrs Cukunde par sezonas sākumu

Publicēts: 05.01.2011

gandrs-ziemas-komandas-braucejs-arturs-cukunde-par-sezonas-sakumu

Gads tikko sācies, toties ziema turpinās. Kā jūs jau zināt, mūsu Ziemas komandā šogad piedalās vairāki slaveni braucēji: Artūrs Cukunde, Pauls Iklāvs, Raivis Kasņikovskis, Kristaps Dzenis, Aivars Jermolovičs, Voldemārs Siliņš, Kaspars Semjonovs, Mārtiņš Semjonovs.

Kā tad katram noris šī sezona? Re, ko stāsta Artūrs:

Artūrs: Čau visiem! Sezona iesākusies baigi labi! Daudz sniega, labs parks un jauni triki. Pārsvarā dzīvojos pa Žagarkalnu!

Gandrs: 19.decembrī tieši Žagarkalnā notika World Snowboard day pasākums, kur tu arī piedalījies.

Artūrs: Jā, es tur arī biju, sabrauca daudzi snovborda cienītāji un vienojās kopīgai kopbildei. Pēc tam sekoja jam session sacensības, laikam jau negāja tā, kā gribētos, tāpēc šoreiz arī 2.vieta!

Gandrs: Kādās sacensībās esi piedalījies vēl? Varbūt arī bija kādas godalgotas vietas?

Artūrs: Esmu braucis LSS organizētajos mačos Sniega Kauss arī Žagarkalnā! Tās bija Horse jam tipa sacensības, kur pārējiem ir jāatkārto kāda rādīts triks! Mūs, 12 cilvēkus, sadalīja 3 grupās. No katras grupas 2 cilvēki tiek uz finālu! Finālā tātad bijām 6 un cīņa varēja sākties! Pēdējos burtiņus džekiem iedalīju ar bs 900 un cab 720, līdz ar to Jānis Sarāns un Reinis Skujiņš spēli beidza, tad vēl palikām es ar Tomu Petrušēvicu. Beigu beigās Toms neuztaisīja manu bs 720, līdz ar to ieguvu 1.vietu !

Gandrs: Ooo, apsveicam! Un kā sagaidīji Jauno Gadu? Noteikti, uz kalna?

Artūrs: Protams, New Year Big Air šovā Žagarkalnā, tur bija baigi labi! Kicker vienkārši līmenī, liels un skaists. Kārtīgi izlēkājāmies vairāku tūkstošu cilvēku priekšā, pavadījām jauki laiku un sagaidījām jauno gadu patīkamā atmosfērā uz kalna! Super!

Gandrs: Paldies! Lai Tev veicās!

Artūrs Cukunde šo svētdien piedalīsies mūsu organizētajā demo dienā Žagarkalnā! Gaidām arī Tevi!

Citas ziņas
musu-veikalos-dalbello-sleposanas-zabaki

Mūsu veikalos – Dalbello slēpošanas zābaki

13.11.2010
Viens no vadošajiem kalnu slēpošanas zābaku ražotājiem – Dalbello – tiek pārstāvēts ar saviem produktiem arī veikalos Gandrs. Dibināta 1974. gadā, Dalbello ir vienīga kompānija pasaulē, kas ražo tikai ziemas sporta apavus. Pa šiem gadiem uzkrātā pieredze...

Lasīt tālāk

veikalos-gandrs-jauna-trek-n-eat-partika

Veikalos Gandrs – jaunā Trek’n Eat pārtika

01.11.2010
Tie, kas aktīvi nodarbojas ar tūrismu un dodas ekspedīcijās vai piedzīvojumu meklējumos bieži vien ņem līdzi speciālu tūrisma pārtiku, t.sk. Trek’n Eat ražoto. Šobrīd mūsu veikalos ir jauns Trek’n Eat produkcijas klāsts. Pirmkārt, ir ievērojami paplašinājies...

Lasīt tālāk

teltis-katram-ligotajam

Teltis katram līgotājam

18.06.2010
Veikalā Viss atpūtai dabā Kalnciema ielā 28 ir uzbūvēta telšu pilsētiņa. Katrs, kas vēlas iegādāties jauno pārvietojamo mājiņu, lai atpūstos dabā, laipni aicināts ciemos! Vairākas teltis, mazas un lielas, kempinga un trekinga, ir izliktas uz mauriņa...

Lasīt tālāk