1. Ziņas
  2. Gandrs Ziemas komandas braucējs Artūrs Cukunde par sezonas sākumu

Gandrs Ziemas komandas braucējs Artūrs Cukunde par sezonas sākumu

Publicēts: 05.01.2011

gandrs-ziemas-komandas-braucejs-arturs-cukunde-par-sezonas-sakumu

Gads tikko sācies, toties ziema turpinās. Kā jūs jau zināt, mūsu Ziemas komandā šogad piedalās vairāki slaveni braucēji: Artūrs Cukunde, Pauls Iklāvs, Raivis Kasņikovskis, Kristaps Dzenis, Aivars Jermolovičs, Voldemārs Siliņš, Kaspars Semjonovs, Mārtiņš Semjonovs.

Kā tad katram noris šī sezona? Re, ko stāsta Artūrs:

Artūrs: Čau visiem! Sezona iesākusies baigi labi! Daudz sniega, labs parks un jauni triki. Pārsvarā dzīvojos pa Žagarkalnu!

Gandrs: 19.decembrī tieši Žagarkalnā notika World Snowboard day pasākums, kur tu arī piedalījies.

Artūrs: Jā, es tur arī biju, sabrauca daudzi snovborda cienītāji un vienojās kopīgai kopbildei. Pēc tam sekoja jam session sacensības, laikam jau negāja tā, kā gribētos, tāpēc šoreiz arī 2.vieta!

Gandrs: Kādās sacensībās esi piedalījies vēl? Varbūt arī bija kādas godalgotas vietas?

Artūrs: Esmu braucis LSS organizētajos mačos Sniega Kauss arī Žagarkalnā! Tās bija Horse jam tipa sacensības, kur pārējiem ir jāatkārto kāda rādīts triks! Mūs, 12 cilvēkus, sadalīja 3 grupās. No katras grupas 2 cilvēki tiek uz finālu! Finālā tātad bijām 6 un cīņa varēja sākties! Pēdējos burtiņus džekiem iedalīju ar bs 900 un cab 720, līdz ar to Jānis Sarāns un Reinis Skujiņš spēli beidza, tad vēl palikām es ar Tomu Petrušēvicu. Beigu beigās Toms neuztaisīja manu bs 720, līdz ar to ieguvu 1.vietu !

Gandrs: Ooo, apsveicam! Un kā sagaidīji Jauno Gadu? Noteikti, uz kalna?

Artūrs: Protams, New Year Big Air šovā Žagarkalnā, tur bija baigi labi! Kicker vienkārši līmenī, liels un skaists. Kārtīgi izlēkājāmies vairāku tūkstošu cilvēku priekšā, pavadījām jauki laiku un sagaidījām jauno gadu patīkamā atmosfērā uz kalna! Super!

Gandrs: Paldies! Lai Tev veicās!

Artūrs Cukunde šo svētdien piedalīsies mūsu organizētajā demo dienā Žagarkalnā! Gaidām arī Tevi!

Citas ziņas

Meklējam kolēģus - pārdevējus Rīgā un Valmierā

07.01.2011
Mēs esam par zaļu un sakoptu vidi, par to, lai autobraucēji cienītu velosipēdistus, par to, lai pēc iespējas vairāk cilvēku atpūstos dabā, par to, lai Gandrā strādātu tikai apmierināti darbinieki. Darba pienākumi: • laipni apkalpot klientus un sniegt...

Lasīt tālāk

Viņa majestāte - Brooks ir klāt!

21.11.2010
Ar lepnumu paziņojam, ka Gandrs ir kļuvis par pasaulslavenā uzņēmuma Brooks England pārstāvi! Velo piederumu zīmolu vidū jūs neatradīsiet otru, kurš oriģinalitātes un pieredzes ziņā spētu līdzināties Brooks. 1866. gadā Džons Baultbī Brūkss (John Boultbee...

Lasīt tālāk

Interneta veikals ir izšķīlies!

18.11.2010
18. novembrī www.gandrs.lv mājas lapā virtuālās durvis ver interneta veikals, piedāvājot iegādāties vairāk nekā 4000 tūrisma, alpīnisma, ziemas un velo sporta preču no mūsu noliktavām daudz ērtāk kā līdz šim. Veidojot interneta veikalu, mēs vēlējāmies...

Lasīt tālāk