1. Ziņas
  2. GANDRS ziemas komanda!

GANDRS ziemas komanda!

Publicēts: 11.12.2009

gandrs-ziemas-komanda-MTI2MT

Ziema tuvojas ar joni un GANDRS ziemas komanda  - snovborda un frīstaila lietpratēji  - jau gatavojas pirmajiem sniegiem  tepat Latvijā un Eiropā.

Tie, kas seko līdzi šiem atraktīvajiem ziemas sporta veidiem, iespējams, jau zina kāds ir GANDRs komandas sastāvs, tomēr tiem, kas nezina - varam lepni paziņot, ka esam gatavi jaunajai sezonā ar ļoti labiem un zināmiem sportistiem. GANDRS ziemas komandu pārstāv:
brāļi Kaspars un Mārtiņš Semjonovi (Snovbords), Reinis Stabiņš(Freeski), Aivars Jermolovičš(Snovbords) un Voldemārs Siliņš(Snovbords).

Decembra vidū daļa komandas -  brāļi Semjonovi un Reinis Stabiņš dosies iekarot Eiropas virsotnes gan ģeogrāfiskā, gan sportiskā nozīmē. Pirmie mači būs Mārtiņam Semjonovam.
18. un 19. decembrī Šveicē notiks F.I.S mači halfpipe un Big Air disciplīnās.
19. un 20. decembrī uz starta borderkrosa sacensībās Francijā, kopā ar Eiropas visuvarenajiem stāsies Kaspars Semjonovs.

gandrs-ziemas-komanda

Par rezultātiem ziņosim, uzreiz pēc starta. Reinis Stabiņš, kaut nedaudz apslimis, bet pārliecības pilns dosies līdz uz Eiropu treniņa nolūkos. Pirmās sacensības veselības dēļ būs jāizlaiž, bet uz nākamajiem Reinis solās būt vesels.
Novēlam veiksmi mūsu komandai!!!

Latvijā palicēji Aivars un Voldiņš, gaida sniegu vietējos kalnos, lai atkal badītu tos ar spēcīgiem lēcieniem, un deldētu kastes, ka dzirksteles vien šķīst!

GANDRS ziemas komandu nodrošina ar DRAKE sniega dēļiem, NORTHWAWE zābakiem, kā arī ar ELAN sniega dēļiem un frīstaila slēpēm.

Sekojiet mūsu komandas startiem mūsu mājas lapā, kā arī Twitterī.

Citas ziņas

Travel Safe - jaunums mūsu produktu klāstā!

11.01.2010
Ir lietas, kuras vieni sauc par sīkumiem, citi par glābiņu un iemeslu, kāpēc ceļojums vispār izdevās un tika novērstas nepatīkamas sekas, mēs Gandrā to saucam par jauno Travel Safe sēriju, kurā ietilpst dažāda lieluma un sastāva aptieciņas, moskītu tīkli...

Lasīt tālāk

Decembra īpašie komplekti!

08.12.2009
Decembris nāk ar dāvanām un pārsteigumiem! Arī mēs esam sagatavojuši lieliskas dāvanas mūsu klientiem! Ar komplektiem varat iepazīties šeit

Lasīt tālāk

Vai Tu zini, kā izvēlēties ziemas ekipējumu?

24.12.2009
Mēs ticam, ka sniegs šogad būs! Pirmās trases Latvijā jau bija vaļā un katrs var sākt lūkoties  pēc ziemas ekipējuma. Bet ar ko sākt? Kas ir galvenie kritēriji, izvēloties ekipējumu?:image-4235: Kā pareizi izvēlēties snovborda ekipējumu?Galvenie...

Lasīt tālāk