1. Ziņas
  2. GANDRS ziemas komanda!

GANDRS ziemas komanda!

Publicēts: 11.12.2009

gandrs-ziemas-komanda-MTI2MT

Ziema tuvojas ar joni un GANDRS ziemas komanda  - snovborda un frīstaila lietpratēji  - jau gatavojas pirmajiem sniegiem  tepat Latvijā un Eiropā.

Tie, kas seko līdzi šiem atraktīvajiem ziemas sporta veidiem, iespējams, jau zina kāds ir GANDRs komandas sastāvs, tomēr tiem, kas nezina - varam lepni paziņot, ka esam gatavi jaunajai sezonā ar ļoti labiem un zināmiem sportistiem. GANDRS ziemas komandu pārstāv:
brāļi Kaspars un Mārtiņš Semjonovi (Snovbords), Reinis Stabiņš(Freeski), Aivars Jermolovičš(Snovbords) un Voldemārs Siliņš(Snovbords).

Decembra vidū daļa komandas -  brāļi Semjonovi un Reinis Stabiņš dosies iekarot Eiropas virsotnes gan ģeogrāfiskā, gan sportiskā nozīmē. Pirmie mači būs Mārtiņam Semjonovam.
18. un 19. decembrī Šveicē notiks F.I.S mači halfpipe un Big Air disciplīnās.
19. un 20. decembrī uz starta borderkrosa sacensībās Francijā, kopā ar Eiropas visuvarenajiem stāsies Kaspars Semjonovs.

gandrs-ziemas-komanda Par rezultātiem ziņosim, uzreiz pēc starta. Reinis Stabiņš, kaut nedaudz apslimis, bet pārliecības pilns dosies līdz uz Eiropu treniņa nolūkos. Pirmās sacensības veselības dēļ būs jāizlaiž, bet uz nākamajiem Reinis solās būt vesels.
Novēlam veiksmi mūsu komandai!!!

Latvijā palicēji Aivars un Voldiņš, gaida sniegu vietējos kalnos, lai atkal badītu tos ar spēcīgiem lēcieniem, un deldētu kastes, ka dzirksteles vien šķīst!

GANDRS ziemas komandu nodrošina ar DRAKE sniega dēļiem, NORTHWAWE zābakiem, kā arī ar ELAN sniega dēļiem un frīstaila slēpēm.

Sekojiet mūsu komandas startiem mūsu mājas lapā, kā arī Twitterī.

Citas ziņas
travel-safe-jaunums-musu-produktu-klasta

Travel Safe - jaunums mūsu produktu klāstā!

11.01.2010
Ir lietas, kuras vieni sauc par sīkumiem, citi par glābiņu un iemeslu, kāpēc ceļojums vispār izdevās un tika novērstas nepatīkamas sekas, mēs Gandrā to saucam par jauno Travel Safe sēriju, kurā ietilpst dažāda lieluma un sastāva aptieciņas, moskītu tīkli...

Lasīt tālāk

kas-ir-cyclocros

Kas ir cyclocros?

20.10.2009
  Gaisā arvien biežāk virmo jautājums - kas ir cyclocross? Tāpēc  nedaudz ieskatam un uzziņai - cyclocross ir sacīkšu velosipēda veids, kura disciplīnā sacīkstes parasti notiek rudenī un ziemā (starptautiskā vai "World Cup" sezona ir no septembra līdz...

Lasīt tālāk

light-my-fire-jaunums-gandra-piedavajuma

Light My Fire - jaunums Gandra piedāvājumā!

12.08.2009
Jūs zināt - lielisku ideju var pamanīt uzreiz – tā ir vienkārša, acīmredzama, tomēr pilnīgi svaiga. Tieši tā cilvēki reaģē ieraugot Light My Fire produktus. Zviedru uzņēmums Light My Fire specializējas uz āra aktivitāšu piederumiem, kas ir prakstiski...

Lasīt tālāk