1. Ziņas
  2. Gandrs un Brooks atbalstītā FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra trešā posma atskats

Gandrs un Brooks atbalstītā FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra trešā posma atskats

Publicēts: 02.03.2011

26. februārī notika fixride.lv organizētā sešu posmu turnīra „Pavasara sagaidīšanas kauss 2011” trešais posms, kurā piedalījās 16 vīrieši un 4 sievietes.

Bija ieradušies visi galvenie favorīti, sasniedzot teicamus rezultātus, tāpēc izslēgšanas turnīrs bija ļoti spraigs un emocijām bagāts.

Zīmīgi, ka finālā savā starpā atkal cīnījās abi kopvērtējuma pirmās un otrās vietas ieguvēji, tomēr jau kvalifikācijas braucienā ātrāks bija Matīss Ģēģeris, uzreiz aiz sevis atstājot Vitāliju Seržantu. Izslēgšanas turnīrā katrs startēja no cita sacensību atzara un rezultātā - jau trešo reizi trijos posmos – tikās finālā. Sacensību beigu posms kungu klasē šoreiz bija ļoti spraigs, un līdz pat pēdējiem metriem nebija paredzams, kurš uzvarēs. Kā izrādījās, labākā fiziskajā formā šoreiz bija Matīss, ar ko arī viņu apsveicam! Tas nozīmē, ka kopvērtējumā vēl nebūt nav skaidrs, kurš dalībnieks būs turnīra uzvarētājs, un sacensību intriga saglabājas.

Dāmu klasē, piedaloties otro reizi, uzvarēja iepriekšējā posma līdere Linda Toča. Kopvērtējumā viņa izvirzās vadībā, bet pagaidām vēl nav iezīmējusies izteikta turnīra favorīte, lai gan Lindai ir visas iespējas par tādu kļūt.

FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra ceturtais posms norisināsies 12. martā. Turnīra kopvērtējumā tiks vērtēti katra braucēja četru labāko posmu rezultāti. Papildus tiek plānots 8. martā izveidot īpašu dāmu turnīru, kurā visām dalībniecēm tiks dota vienreizēja iespēja izmēģināt ruļļu cīņas bez dalības maksas.

FixRide – tas ir azarts, pozitīvas emocijas un neformāla socializēšanās lieliskā atmosfērā. Turnīra galvenais tiesnesis ir Dainis Kreilis. Pasākumu atbalsta BROOKS zīmolu Latvijā pārstāvošais Gandrs, kā arī Miit, KurTuEsi, Schwalbe, Ērenpreiss un MÁDARA dabas dzērieni.

Citas ziņas

Dalbello komandas braucēji triumfē Eiropas atklātajā čempionātā brīvā stila slēpošanā

09.03.2011
5.-6. martā Šveices kūrortā Laax notika Eiropas atklātais čempionāts brīvā stila slēpošanā, kas Dalbello komandas pārstāvjiem bija uzvarām bagāts. Emma Dalstroma (Emma Dahlstrom) ieguva pirmo vietu Slopestyle disciplīnā sieviešu ieskaitē, parādot izcilu...

Lasīt tālāk

februara-monstrs-2011-musu-atbalstitais-sportists-rolands-rugens-izcina-pirmo-vietu

„Februāra monstrs ’2011”: mūsu atbalstītais sportists Rolands Ruģēns izcīna pirmo vietu!

01.03.2011
26.februārī norisinājās Baltijas valstīs lielākās un ievērojamākās sacensības grūtajā kāpšanā – „Februāra monstrs”. 53 sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ieradās Rīgā, lai sacenstos par pirmo vietu. Sacensībās bija gan sportistu, gan amatieru...

Lasīt tālāk

arturs-cukunde-izcinijis-latvijas-kausu-gan-slopestyle-gan-big-air-disciplina

Artūrs Cukunde izcīnījis Latvijas kausu gan Slopestyle, gan Big Air disciplīnā

28.02.2011
Šo sestdien Žagarkalnā norisinājās 2. un noslēdzošais Latvijas kausa posms frīstaila slēpošanā un snovbordā Slopestyle un Big Air disciplīnās. Šī gada prestižākajās sacensībās, demonstrējot savu meistarību, piedalījās vairāk nekā 50 sportistu no Latvijas...

Lasīt tālāk