1. Ziņas
  2. Gandrs un Brooks atbalstītā FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra piektā posma atskats

Gandrs un Brooks atbalstītā FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra piektā posma atskats

Publicēts: 29.03.2011

gandrs-un-brooks-atbalstita-fixridelv-rullu-cinu-turnira-piekta-posma-atskats

26. martā notika FixRide.lv organizētā sešu posmu turnīra „Pavasara sagaidīšanas kauss 2011” piektais posms, kurā piedalījās 18 kungi un 3 dāmas.

Šajā posmā, līdzīgi kā visos iepriekšējos, savu neatlaidību demonstrēja galvenie turnīra favorīti. Pasākumā bija ieradušies visi galvenie pretendenti uz kopvērtējuma uzvaru gan dāmu, gan kungu klasēs.

Kvalifikācijas braucienos pirmais startēja Matīss Ģēģeris, uzreiz pārspējot absolūto rekordu, 500 metru garo distanci veicot 25:96 sekundēs ar vidējo ātrumu tikai nedaudz zem 70 km/h! Tas bija ļoti nopietns pieteikums uzvarai posmā, un jau par tradīciju kļuvusī sakritība, ka posmā uzvar tas, kurš ir ātrāks kvalifikācijā, apstiprinājās arī šoreiz. Matīss finālā trešo reizi turnīra vēsturē uzvarēja Vitāliju Seržantu; abiem braucējiem šī bija piektā tikšanās turnīra finālos no piecām reizēm. Rezultātā situācija ir nosvērusies par labu Matīsam, un kopvērtējumā viņš Vitāliju apsteidz par trīs punktiem. Ja pēdējā posmā uzvaru izcīnīs Vitālijs, tad abiem braucējiem būs vienāds punktu skaits (trīs uzvaras un viena otrā vieta). Tādā gadījumā tiks vērtēts labākais rezultāts no visiem braucieniem, un pagaidām labākas izredzes uz uzvaru ir Matīsam ar viņam piederošo rekordlaiku. Tātad intriga saglabājas, un pēdējā posmā noteikti būs, ko redzēt, jo ir skaidrs, ka Vitālijs tik vienkārši nepadosies. Arī par kopvērtējuma trešo vietu notiek ļoti sīva cīņa starp trīs dalībniekiem, un var droši teikt, ka viss atkarīgs no pēdējā posma.

Dāmu klasē divu posmu uzvarētāja Linda Toča šoreiz finālā ierindojās otrajā vietā – uzreiz aiz Aigas Anitenas, kurai šī bija pirmā posma uzvara, bet ne pirmā dalība fixride.lv rīkotajos ruļļu cīņu pasākumos. Arī dāmu klasē kopvērtējumā vēl ir iespējamas izmaiņas un pirmā vieta, visticamāk, tiks noskaidrota starp šīm abām braucējām pēdējā posma laikā.

FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra fināla posms, kas solās būt ļoti spraigs, norisināsies 9. aprīlī. Turnīra kopvērtējumā tiks vērtēti katra braucēja četru labāko posmu rezultāti.

FixRide – tas ir azarts, pozitīvas emocijas un socializēšanās lieliskā atmosfērā. Turnīra galvenais tiesnesis ir Dainis Kreilis. Pasākumu atbalsta BROOKS zīmolu Latvijā pārstāvošais Gandrs, kā arī Miit, KurTuEsi, Schwalbe, Ērenpreiss un MÁDARA dabas dzērieni.

Citas ziņas
gandrs-zino-velokross-balozi-svin-10-dzimsanas-dienu

Gandrs ziņo: velokross „Baloži” svin 10. dzimšanas dienu!

31.03.2011
Šo sestdien, 2. aprīlī, velokross „Baloži 2011” aizsāks nu jau 10. sezonu! Baložu velokross ir viens no iecienītākajiem velosacensību seriāliem; tā dalībnieku skaits ik gadu ir pieaudzis vairākas reizes. Velokrosā joprojām startē dalībnieki, kuri piedalījās...

Lasīt tālāk

homo-ecos-un-gandrs-piedava-multfilmu-darbnica-berniem-prom-no-pilsetas-atpusamies-daba

Homo Ecos un Gandrs piedāvā: multfilmu darbnīca bērniem „Prom no pilsētas, atpūšamies dabā”

25.03.2011
2.aprīlī biedrība homo ecos:, animācijas filmu apvienība Multenkulten un uzņēmums Gandrs rīko animācijas radošo darbnīcu, kurā bērni no dzērienu iesaiņojuma tetrapakām un pudeļu korķīšiem varēs veidot un filmēt multiplikācijas filmas par tematu „Prom...

Lasīt tālāk

Dalbello braucēji – jaunas uzvaras, jauni triumfi

25.03.2011
Pagājušās nedēļas nogale Dalbello slēpotāju komandai bija uzvarām bagāta. Pirmkārt, 18-gadīgais Bens Valentins (Ben Valentin) ir kļuvis par FIS Halfpipe pasaules čempionu, apsteidzot vairākus sportistus ar krietni lielāku pieredzi. Mēs pievienojamies...

Lasīt tālāk