1. Ziņas
  2. Gandrs un Brooks atbalstītā FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra piektā posma atskats

Gandrs un Brooks atbalstītā FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra piektā posma atskats

Publicēts: 29.03.2011

gandrs-un-brooks-atbalstita-fixridelv-rullu-cinu-turnira-piekta-posma-atskats

26. martā notika FixRide.lv organizētā sešu posmu turnīra „Pavasara sagaidīšanas kauss 2011” piektais posms, kurā piedalījās 18 kungi un 3 dāmas.

Šajā posmā, līdzīgi kā visos iepriekšējos, savu neatlaidību demonstrēja galvenie turnīra favorīti. Pasākumā bija ieradušies visi galvenie pretendenti uz kopvērtējuma uzvaru gan dāmu, gan kungu klasēs.

Kvalifikācijas braucienos pirmais startēja Matīss Ģēģeris, uzreiz pārspējot absolūto rekordu, 500 metru garo distanci veicot 25:96 sekundēs ar vidējo ātrumu tikai nedaudz zem 70 km/h! Tas bija ļoti nopietns pieteikums uzvarai posmā, un jau par tradīciju kļuvusī sakritība, ka posmā uzvar tas, kurš ir ātrāks kvalifikācijā, apstiprinājās arī šoreiz. Matīss finālā trešo reizi turnīra vēsturē uzvarēja Vitāliju Seržantu; abiem braucējiem šī bija piektā tikšanās turnīra finālos no piecām reizēm. Rezultātā situācija ir nosvērusies par labu Matīsam, un kopvērtējumā viņš Vitāliju apsteidz par trīs punktiem. Ja pēdējā posmā uzvaru izcīnīs Vitālijs, tad abiem braucējiem būs vienāds punktu skaits (trīs uzvaras un viena otrā vieta). Tādā gadījumā tiks vērtēts labākais rezultāts no visiem braucieniem, un pagaidām labākas izredzes uz uzvaru ir Matīsam ar viņam piederošo rekordlaiku. Tātad intriga saglabājas, un pēdējā posmā noteikti būs, ko redzēt, jo ir skaidrs, ka Vitālijs tik vienkārši nepadosies. Arī par kopvērtējuma trešo vietu notiek ļoti sīva cīņa starp trīs dalībniekiem, un var droši teikt, ka viss atkarīgs no pēdējā posma.

Dāmu klasē divu posmu uzvarētāja Linda Toča šoreiz finālā ierindojās otrajā vietā – uzreiz aiz Aigas Anitenas, kurai šī bija pirmā posma uzvara, bet ne pirmā dalība fixride.lv rīkotajos ruļļu cīņu pasākumos. Arī dāmu klasē kopvērtējumā vēl ir iespējamas izmaiņas un pirmā vieta, visticamāk, tiks noskaidrota starp šīm abām braucējām pēdējā posma laikā.

FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra fināla posms, kas solās būt ļoti spraigs, norisināsies 9. aprīlī. Turnīra kopvērtējumā tiks vērtēti katra braucēja četru labāko posmu rezultāti.

FixRide – tas ir azarts, pozitīvas emocijas un socializēšanās lieliskā atmosfērā. Turnīra galvenais tiesnesis ir Dainis Kreilis. Pasākumu atbalsta BROOKS zīmolu Latvijā pārstāvošais Gandrs, kā arī Miit, KurTuEsi, Schwalbe, Ērenpreiss un MÁDARA dabas dzērieni.

Citas ziņas
ragavas-pec-isas-prombutnes-ir-atgriezusas-veikalos

Ragavas pēc īsas prombūtnes ir atgriezušās veikalos

11.01.2011
Kopš šodienas veikalos Gandrs atkal ir nopērkamas ragavas. Pieejami 6 modeļi ērtas un izturīgas konstrukcijas ragavu, kas piemērotas gan mazu bērnu vizināšanai, gan straujiem nobraucieniem no kalna. Ragavas ir nopērkamas arī internetveikalā. Baudiet...

Lasīt tālāk

musu-veikalos-dalbello-sleposanas-zabaki

Mūsu veikalos – Dalbello slēpošanas zābaki

13.11.2010
Viens no vadošajiem kalnu slēpošanas zābaku ražotājiem – Dalbello – tiek pārstāvēts ar saviem produktiem arī veikalos Gandrs. Dibināta 1974. gadā, Dalbello ir vienīga kompānija pasaulē, kas ražo tikai ziemas sporta apavus. Pa šiem gadiem uzkrātā pieredze...

Lasīt tālāk

veikalos-gandrs-jauna-trek-n-eat-partika

Veikalos Gandrs – jaunā Trek’n Eat pārtika

01.11.2010
Tie, kas aktīvi nodarbojas ar tūrismu un dodas ekspedīcijās vai piedzīvojumu meklējumos bieži vien ņem līdzi speciālu tūrisma pārtiku, t.sk. Trek’n Eat ražoto. Šobrīd mūsu veikalos ir jauns Trek’n Eat produkcijas klāsts. Pirmkārt, ir ievērojami paplašinājies...

Lasīt tālāk