1. Ziņas
  2. Gandrs un Brooks atbalstītā FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra otrā posma rezultāti

Gandrs un Brooks atbalstītā FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra otrā posma rezultāti

Publicēts: 16.02.2011

gandrs-un-brooks-atbalstita-fixridelv-rullu-cinu-turnira-otra-posma-rezultati

12. februārī notika fixride.lv organizētā sešu posmu turnīra „Pavasara sagaidīšanas kauss 2011” otrais posms, kurā piedalījās 27 vīrieši un 4 sievietes.

Šajā posmā dalībnieki uzrādīja pagaidām ātrākos rezultātus. Tas ir skaidrojams ar to, ka braucēji ir izpratuši šīs sporta disciplīnas nianses – tas nav parasts sprints, bet gan sprints ar izturības sacensību iezīmēm. Būtisks ir vēl kāds papildu apstāklis: pirms šī posma vēlreiz tika uzlabota tehnika, padarot ruļļus ātrākus un samazinot pretestību.

Turnīra kungu klasē jau ir izvirzījušies galvenie favorīti. Otro reizi pēc kārtas finālā tikās Vitālijs Seržans un Matīss Ģēģeris. Arī otrajā posmā Vitālijs palika nepārspēts – kopvērtējumā viņš ieguvis 20 punktus, par sešiem punktiem apsteidzot Matīsu. Dāmu klasē pirmo reizi startēja un uzvarēja Linda Toča, atstājot otrajā vietā pirmā posma uzvarētāju Anci Pudāni. Kopvērtējumā Ance šobrīd ir vadībā, bet līdz turnīra beigām vēl ir četri posmi, kuros situācija var mainīties.

FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra trešais posms norisināsies 26. februārī. Turnīra kopvērtējumā tiks vērtēti katra braucēja četru labāko posmu rezultāti, tātad – vēl ir visas iespējas nākt, piedalīties un uzvarēt kopvērtējumā!

FixRide – tas ir azarts, pozitīvas emocijas un neformāla socializēšanās lieliskā atmosfērā. Turnīra galvenais tiesnesis ir Dainis Kreilis. Pasākumu atbalsta BROOKS zīmolu Latvijā pārstāvošais Gandrs, kā arī Miit, KurTuEsi, Schwalbe, Ērenpreiss un MÁDARA dabas dzērieni.

Citas ziņas

Piedāvājums iznomāt sniega kurpes – tagad arī TP Alfa!

21.02.2011
Ziema vēl viesojas pie mums. Ja Tavos plānos ietilpst garas pastaigas pa sniegotu mežu vai pļavu, izmēģini sniega kurpes - http://www.gandrs.lv/sniega-kurpes/trimalp-light/. Tās Tu vari iznomāt mūsu veikalos - Kalnciema ielā 28 un TP Alfa, Rīgā, kā arī...

Lasīt tālāk

Elan braucējs sasniedzis jaunu pasaules rekordu tramplīnlēkšanā – 246.5 metri

14.02.2011
image-9052: Piektdien, 11.februārī, Johans Remens Evensens (Johan Remen Evensen) ir iemūžinājis Elan vārdu sporta vēsturē, aizlecot tik tālu, cik pirms tam nevienam nebija izdevies, – 246.5 metrus. Jaunais rekords tika sasniegts Pasaules Kausa izcīņas...

Lasīt tālāk

Gandrs informē: jaunums no PETZL – GriGri2 – jau ir mūsu veikalos!

09.02.2011
„Behind every great send, there's a great belayer. The GriGri 2 helps the belayer work in unison with the climber,” – šis teikums lieliski raksturo jauno GriGri 2 drošināšanas un nolaišanās ierīci. :image-8976: Jaunais GriGri 2 ir uzlabota vecā GriGri...

Lasīt tālāk