1. Ziņas
  2. Gandrs un Brooks atbalstītā FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra GRAND FINALE atskats

Gandrs un Brooks atbalstītā FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra GRAND FINALE atskats

Publicēts: 14.04.2011

gandrs-un-brooks-atbalstita-fixridelv-rullu-cinu-turnira-grand-finale-atskats

9. aprīlī notika FixRide.lv organizētā sešu posmu turnīra „Pavasara sagaidīšanas kauss 2011” fināla posms, kurā piedalījās 23 vīrieši un 4 sievietes.

Šis posms jau iepriekš tika izziņots kā GRAND FINALE, jo tas bija pēdējais posms visā turnīrā, kā arī tajā tika noskaidroti kopvērtējuma uzvarētāji. Intriga tika saglabāta līdz pat pēdējiem metriem, un tas nodrošināja neaizmirstamu vakaru visiem dalībniekiem un klātesošajiem.

Kungu klasē uz kopvērtējuma pirmo pozīciju bija tikai divi pretendenti, bet kopvērtējuma trešo vietu varēja iegūt viens no trim sportistiem. Visi turnīra favorīti bija ieradušies, un dalībnieku sejās bija nepārprotama apņēmība cīnīties par uzvaru. Kvalifikācijas braucienos jau iezīmējās vakara paredzamā gaita – tajos uzvarēja Matīss Ģēģeris, rezultātu ziņā nedaudz aiz sevis  atstājot Vitāliju Seržantu, bet trešais šoreiz bija Kaspars Cēbers, kas jau pirms starta paziņoja, ka viņa pēdējā posma mērķis ir iekļūt pusfinālā. Uzreiz aiz Kaspara sekoja pārējie trešās vietas pretendenti: Kaija, Mihails un Nauris.

Izslēgšanas turnīrs izvērtās ļoti spraigs un rezultāti bija apbrīnojami līdzīgi, tādēļ visi braucieni tika pavadīti ar skaļām ovācijām, un gaisā virmoja īsta emociju jūra. Ceturtdaļfināli izvērtās par mazajiem fināliem, un kopvērtējuma trešo vietu izcīnīja Kaija. Tomēr visi klātesošie gaidīja finālu, kurā jau sesto reizi šajā turnīrā tikās divi visātrākie, visspēcīgākie un visizturīgākie braucēji – Matīss un Vitālijs. Ja šajā posmā uzvarētu Vitālijs, tad rezultāts būtu neizšķirts, un, lai noskaidrotu kopvērtējuma uzvarētāju, būtu bijis nepieciešams vēl viens papildu brauciens. Tomēr tas izpalika, jo ārkārtīgi saspringtajā cīņā ātrāks bija Matīss: viņš uzreiz kļuva par absolūto turnīra „Pavasara sagaidīšanas kauss 2011” kopvērtējuma uzvarētāju!

Dāmu klasē šoreiz cīņa par kopvērtējuma uzvaru bija ne mazāk spraiga. Divu posmu uzvarētājas – Linda Toča un Aiga Anitena – bija galvenās pretendentes uz uzvaru. Viņas arī tikās finālā, un ātrāka bija Aiga. Kā izrādījās, tieši šī uzvara nodrošināja Aigai iespēju vēl cīnīties par kopvērtējuma uzvaru, jo abām ar Lindu bija vienāds punktu skaits. Visi klātesošie kā īpašu saldo ēdienu gaidīja dāmu klases papildu braucienu, pēc kura bija paredzēta kopvērtējuma apbalvošana. Arī šajā pēdējā braucienā ātrāka bija Aiga, kas ar ovācijām tika kronēta par turnīra „Pavasara sagaidīšanas kauss 2011” uzvarētāju.

Kopvērtējumā kungu klasē pirmās trīs vietas ieņēma Matīss Ģērmanis, Vitālijs Seržants un Kaija.

Dāmu klasē pirmās trīs vietas ieņēma Aiga Anitena, Linda Toča un Elīna Sproģe.

Apsveicam!

FixRide – tas ir azarts, pozitīvas emocijas un socializēšanās lieliskā atmosfērā. Turnīra galvenais tiesnesis ir Dainis Kreilis. Pasākumu atbalsta BROOKS zīmolu Latvijā pārstāvošais Gandrs, kā arī Miit, KurTuEsi, Schwalbe, Ērenpreiss, Ze Store, pulsometrs.lv  un MÁDARA dabas dzērieni.

Citas ziņas
gandrs-pavasara-noskanas-krasainas-kmc-velokedes

Gandrs pavasara noskaņās – krāsainas KMC veloķēdes

19.04.2011
Ikviens pavasarī ilgojas pēc dzīvespriecīgām krāsām un akcentiem: gribas uzvilkt košu jaku, šalli vai cepuri, ieraudzīt raibu taureni vai dzeltenu māllēpi, uzlikt savam velosipēdam krāsainu stūri vai ķēdi. Jā, arī veloķēdes mēdz būt ne tikai sudrabotas...

Lasīt tālāk

pavasara-jaunumi-no-petzl-musu-veikalos

Pavasara jaunumi no Petzl mūsu veikalos

12.04.2011
Petzl vienmēr ir bijis soli priekšā konkurentiem un klientu cieņu un lojalitāti ieguvis, pievēršot lielu uzmanību inovatīvai pieejai un augstai produkcijas kvalitātei. Arī šajā pavasarī zīmols ir parūpējies par jauniem produktiem. Viens no jaunumiem...

Lasīt tālāk

jauni-petzl-lukturi-veikalos-gandrs

Jauni Petzl lukturi veikalos Gandrs!

11.04.2011
Petzl, vadošais kalnu, klinšu un ledus kāpšanas, speleoloģijas ekipējuma ražotājs pasaulē, ir zināms kā novators vertikālajā pasaulē. Šoreiz zīmols ir laidis apgrozībā jaunus pieres lukturu modeļus: TIKKA®² CORE un TIKKA XP®² CORE. Gan TIKKA®² CORE...

Lasīt tālāk