1. Ziņas
  2. Gandrs un Brooks atbalstītā FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra ceturtā posma atskats

Gandrs un Brooks atbalstītā FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra ceturtā posma atskats

Publicēts: 14.03.2011

gandrs-un-brooks-atbalstita-fixridelv-rullu-cinu-turnira-ceturta-posma-atskats

12. martā, kad ārā jau bija jūtamas pirmās pavasara vēsmas, notika FixRide.lv organizētā sešu posmu turnīra „Pavasara sagaidīšanas kauss 2011” ceturtais posms, kurā piedalījās 16 kungi un 4 dāmas.

Kā jau ierasts, arī ceturtajā posmā bija ieradušies galvenie turnīra favorīti. Aizvien vairāk braucēju spēja uzrādīt konkurētspējīgus rezultātus, tāpēc, lai arī pirmajos posmos bija lielāks dalībnieku skaits, izslēgšanas turnīrs bija ārkārtīgi spraigs un aizraujošs.

Nu jau par komisku situāciju kļuva fakts, ka līdz finālam atkal aizcīnījās abi kopvērtējuma pirmās un otrās vietas ieguvēji. Atklājās sakritība – kurš uzvar kvalifikāciju, uzvar arī posmu. Kvalifikācijā ātrāks bija Matīss Ģēģeris, finālā uzvarot otrās vietas ieguvēju kvalifikācijā – Vitāliju Seržantu. Tādējādi ir izveidojusies situācija, ka abi šie braucēji ar vienādu punktu skaitu dala kopvērtējuma pirmo un otro vietu, jo katrs ir uzvarējis divus posmus un divas reizes ieņēmis otro vietu. Priekšā vēl divi izšķirošie posmi!

Dāmu klasē rezultāti ir mainīgāki. Iepriekšējo divu posmu uzvarētāja Linda Toča šoreiz finālā neiekļuva, savukārt posma uzvaras laurus plūca Baiba Rāta-Saliņa, kura FixRide ruļļu cīņu turnīrā piedalījās pirmo reizi.

FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra piektais posms norisināsies 26. martā. Turnīra kopvērtējumā tiks vērtēti katra braucēja četru labāko posmu rezultāti. Nākamajā posmā ceram sagaidīt jaunus dalībniekus, jo laika apstākļi jau atļauj sākt treniņus ielās, un tas varētu iedrošināt jaunus dalībniekus izaicināt sevi un citus uz ruļļu divkaujām.

FixRide – tas ir azarts, pozitīvas emocijas un socializēšanās lieliskā atmosfērā. Turnīra galvenais tiesnesis ir Dainis Kreilis. Pasākumu atbalsta BROOKS zīmolu Latvijā pārstāvošais Gandrs, kā arī Miit, KurTuEsi, Schwalbe, Ērenpreiss un MÁDARA dabas dzērieni.

Citas ziņas
ragavas-pec-isas-prombutnes-ir-atgriezusas-veikalos

Ragavas pēc īsas prombūtnes ir atgriezušās veikalos

11.01.2011
Kopš šodienas veikalos Gandrs atkal ir nopērkamas ragavas. Pieejami 6 modeļi ērtas un izturīgas konstrukcijas ragavu, kas piemērotas gan mazu bērnu vizināšanai, gan straujiem nobraucieniem no kalna. Ragavas ir nopērkamas arī internetveikalā. Baudiet...

Lasīt tālāk

musu-veikalos-dalbello-sleposanas-zabaki

Mūsu veikalos – Dalbello slēpošanas zābaki

13.11.2010
Viens no vadošajiem kalnu slēpošanas zābaku ražotājiem – Dalbello – tiek pārstāvēts ar saviem produktiem arī veikalos Gandrs. Dibināta 1974. gadā, Dalbello ir vienīga kompānija pasaulē, kas ražo tikai ziemas sporta apavus. Pa šiem gadiem uzkrātā pieredze...

Lasīt tālāk

veikalos-gandrs-jauna-trek-n-eat-partika

Veikalos Gandrs – jaunā Trek’n Eat pārtika

01.11.2010
Tie, kas aktīvi nodarbojas ar tūrismu un dodas ekspedīcijās vai piedzīvojumu meklējumos bieži vien ņem līdzi speciālu tūrisma pārtiku, t.sk. Trek’n Eat ražoto. Šobrīd mūsu veikalos ir jauns Trek’n Eat produkcijas klāsts. Pirmkārt, ir ievērojami paplašinājies...

Lasīt tālāk