1. Ziņas
  2. Gandrs un Brooks atbalstītā FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra ceturtā posma atskats

Gandrs un Brooks atbalstītā FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra ceturtā posma atskats

Publicēts: 14.03.2011

gandrs-un-brooks-atbalstita-fixridelv-rullu-cinu-turnira-ceturta-posma-atskats

12. martā, kad ārā jau bija jūtamas pirmās pavasara vēsmas, notika FixRide.lv organizētā sešu posmu turnīra „Pavasara sagaidīšanas kauss 2011” ceturtais posms, kurā piedalījās 16 kungi un 4 dāmas.

Kā jau ierasts, arī ceturtajā posmā bija ieradušies galvenie turnīra favorīti. Aizvien vairāk braucēju spēja uzrādīt konkurētspējīgus rezultātus, tāpēc, lai arī pirmajos posmos bija lielāks dalībnieku skaits, izslēgšanas turnīrs bija ārkārtīgi spraigs un aizraujošs.

Nu jau par komisku situāciju kļuva fakts, ka līdz finālam atkal aizcīnījās abi kopvērtējuma pirmās un otrās vietas ieguvēji. Atklājās sakritība – kurš uzvar kvalifikāciju, uzvar arī posmu. Kvalifikācijā ātrāks bija Matīss Ģēģeris, finālā uzvarot otrās vietas ieguvēju kvalifikācijā – Vitāliju Seržantu. Tādējādi ir izveidojusies situācija, ka abi šie braucēji ar vienādu punktu skaitu dala kopvērtējuma pirmo un otro vietu, jo katrs ir uzvarējis divus posmus un divas reizes ieņēmis otro vietu. Priekšā vēl divi izšķirošie posmi!

Dāmu klasē rezultāti ir mainīgāki. Iepriekšējo divu posmu uzvarētāja Linda Toča šoreiz finālā neiekļuva, savukārt posma uzvaras laurus plūca Baiba Rāta-Saliņa, kura FixRide ruļļu cīņu turnīrā piedalījās pirmo reizi.

FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra piektais posms norisināsies 26. martā. Turnīra kopvērtējumā tiks vērtēti katra braucēja četru labāko posmu rezultāti. Nākamajā posmā ceram sagaidīt jaunus dalībniekus, jo laika apstākļi jau atļauj sākt treniņus ielās, un tas varētu iedrošināt jaunus dalībniekus izaicināt sevi un citus uz ruļļu divkaujām.

FixRide – tas ir azarts, pozitīvas emocijas un socializēšanās lieliskā atmosfērā. Turnīra galvenais tiesnesis ir Dainis Kreilis. Pasākumu atbalsta BROOKS zīmolu Latvijā pārstāvošais Gandrs, kā arī Miit, KurTuEsi, Schwalbe, Ērenpreiss un MÁDARA dabas dzērieni.

Citas ziņas
arturs-cukunde-startesu-pasaules-junioru-cempionata

Artūrs Cukunde: startēšu Pasaules junioru čempionātā!

17.03.2011
Ziema tuvojas beigām, tomēr tieši pēdējo nedēļu laikā notika lielākās šīs sezonas sacensības; tajās savu izveicību un prasmes rādīja arī Gandra komandas braucēji . Neapšaubāmi viens no šīs ziemas favorītiem ir Artūrs Cukunde, kurš šobrīd strādā arī...

Lasīt tālāk

mainam-merida-velosipedus

Mainām Merida velosipēdus: vecos pret jauniem!

11.03.2011
1. Kompetenti veikala un/vai servisa darbinieki veiks Tava velosipēda novērtēšanu. 2. Tava esošā velosipēda vērtība tiks uzskatīta par maksāšanas līdzekli jauna velosipēda iegādei*. 3. Pieņemot Tavu velosipēdu, pārbaudīsim velopasi un personu apliecinošus...

Lasīt tālāk

Dalbello komandas braucēji triumfē Eiropas atklātajā čempionātā brīvā stila slēpošanā

09.03.2011
5.-6. martā Šveices kūrortā Laax notika Eiropas atklātais čempionāts brīvā stila slēpošanā, kas Dalbello komandas pārstāvjiem bija uzvarām bagāts. Emma Dalstroma (Emma Dahlstrom) ieguva pirmo vietu Slopestyle disciplīnā sieviešu ieskaitē, parādot izcilu...

Lasīt tālāk