1. Ziņas
  2. Gandrs un BROOKS aicina: sagaidām pavasari „FixRide.lv ruļļu cīņu turnīrā”

Gandrs un BROOKS aicina: sagaidām pavasari „FixRide.lv ruļļu cīņu turnīrā”

Publicēts: 28.01.2011

gandrs-un-brooks-aicina-sagaidam-pavasari-fixridelv-rullu-cinu-turnira

Tā kā pilsētas ielas vēl joprojām klāj dziļš sniegs, vidusmēra braucējam pārvietošanās ar velosipēdu ir apgrūtināta. Tomēr ir daudz cilvēku, kuriem patīk braukt ar riteni un kuri vēlētos to darīt arī ziemā. Tāpēc tiek izsludināts pirmais Fixride.lv ruļļu cīņu turnīrs telpās, kurš norisināsies līdz pat pavasara atnākšanai: sākot no 29.janvāra un līdz 9.aprīlim ik pēc divām nedēļām.

29.janvārī plkst. 20:00 velokafejnīcā Miit, kas atrodas Lāčplēša ielā 10, notiks pirmais FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra posms.

Sešu pasākumu sērijā par galveno balvu – velosipēdu varēs cīnīties visi tie braucēji, kuri būs piedalījušies vismaz četros posmos, jo kopvērtējumā tiks summēti četru labāko posmu punkti. Tos piešķir, ja dalībnieks spēj aizcīnīties līdz izslēgšanas turnīra 1/8 finālam.

Ikvienam dalībniekam piereģistrējoties ir jānobrauc kvalifikācijas brauciens. Braucēji tiek sakārtoti pāros pēc uzrādītā laika (stiprākais ar vājāko, otrs stiprākais ar otru vājāko utt. – attiecīgi pēc kvalifikācijas rezultātiem). No šī brīža sākas izslēgšanas turnīrs, kurā nav svarīgs katra braucēja individuālais laiks, bet gan tas, vai tiek uzvarēts pretinieks, jo nākamajā kārtā iekļūst tikai katra pāra uzvarētājs.

FixRide – tas ir azarts, pozitīvas emocijas un neformāla socializēšanās lieliskā atmosfērā. Turnīra galvenais tiesnesis ir Dainis Kreilis, pasākumu atbalsta BROOKS zīmolu Latvijā pārstāvošais Gandrs, kā arī Miit, KurTuEsi, Schwalbe, Ērenpreiss un MÁDARA dabas dzērieni.

Video par fixride.lv ruļļu cīņām: http://www.youtube.com/semstv#p/u/4/Q-46WoJg7t0

Video par Brooks sēdekļiem: http://www.youtube.com/watch?v=z9w-y24Waz4

Citas ziņas
ragavas-pec-isas-prombutnes-ir-atgriezusas-veikalos

Ragavas pēc īsas prombūtnes ir atgriezušās veikalos

11.01.2011
Kopš šodienas veikalos Gandrs atkal ir nopērkamas ragavas. Pieejami 6 modeļi ērtas un izturīgas konstrukcijas ragavu, kas piemērotas gan mazu bērnu vizināšanai, gan straujiem nobraucieniem no kalna. Ragavas ir nopērkamas arī internetveikalā. Baudiet...

Lasīt tālāk

musu-veikalos-dalbello-sleposanas-zabaki

Mūsu veikalos – Dalbello slēpošanas zābaki

13.11.2010
Viens no vadošajiem kalnu slēpošanas zābaku ražotājiem – Dalbello – tiek pārstāvēts ar saviem produktiem arī veikalos Gandrs. Dibināta 1974. gadā, Dalbello ir vienīga kompānija pasaulē, kas ražo tikai ziemas sporta apavus. Pa šiem gadiem uzkrātā pieredze...

Lasīt tālāk

veikalos-gandrs-jauna-trek-n-eat-partika

Veikalos Gandrs – jaunā Trek’n Eat pārtika

01.11.2010
Tie, kas aktīvi nodarbojas ar tūrismu un dodas ekspedīcijās vai piedzīvojumu meklējumos bieži vien ņem līdzi speciālu tūrisma pārtiku, t.sk. Trek’n Eat ražoto. Šobrīd mūsu veikalos ir jauns Trek’n Eat produkcijas klāsts. Pirmkārt, ir ievērojami paplašinājies...

Lasīt tālāk