1. Ziņas
  2. Gandrs un BROOKS aicina: sagaidām pavasari „FixRide.lv ruļļu cīņu turnīrā”

Gandrs un BROOKS aicina: sagaidām pavasari „FixRide.lv ruļļu cīņu turnīrā”

Publicēts: 28.01.2011

gandrs-un-brooks-aicina-sagaidam-pavasari-fixridelv-rullu-cinu-turnira

Tā kā pilsētas ielas vēl joprojām klāj dziļš sniegs, vidusmēra braucējam pārvietošanās ar velosipēdu ir apgrūtināta. Tomēr ir daudz cilvēku, kuriem patīk braukt ar riteni un kuri vēlētos to darīt arī ziemā. Tāpēc tiek izsludināts pirmais Fixride.lv ruļļu cīņu turnīrs telpās, kurš norisināsies līdz pat pavasara atnākšanai: sākot no 29.janvāra un līdz 9.aprīlim ik pēc divām nedēļām.

29.janvārī plkst. 20:00 velokafejnīcā Miit, kas atrodas Lāčplēša ielā 10, notiks pirmais FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra posms.

Sešu pasākumu sērijā par galveno balvu – velosipēdu varēs cīnīties visi tie braucēji, kuri būs piedalījušies vismaz četros posmos, jo kopvērtējumā tiks summēti četru labāko posmu punkti. Tos piešķir, ja dalībnieks spēj aizcīnīties līdz izslēgšanas turnīra 1/8 finālam.

Ikvienam dalībniekam piereģistrējoties ir jānobrauc kvalifikācijas brauciens. Braucēji tiek sakārtoti pāros pēc uzrādītā laika (stiprākais ar vājāko, otrs stiprākais ar otru vājāko utt. – attiecīgi pēc kvalifikācijas rezultātiem). No šī brīža sākas izslēgšanas turnīrs, kurā nav svarīgs katra braucēja individuālais laiks, bet gan tas, vai tiek uzvarēts pretinieks, jo nākamajā kārtā iekļūst tikai katra pāra uzvarētājs.

FixRide – tas ir azarts, pozitīvas emocijas un neformāla socializēšanās lieliskā atmosfērā. Turnīra galvenais tiesnesis ir Dainis Kreilis, pasākumu atbalsta BROOKS zīmolu Latvijā pārstāvošais Gandrs, kā arī Miit, KurTuEsi, Schwalbe, Ērenpreiss un MÁDARA dabas dzērieni.

Video par fixride.lv ruļļu cīņām: http://www.youtube.com/semstv#p/u/4/Q-46WoJg7t0

Video par Brooks sēdekļiem: http://www.youtube.com/watch?v=z9w-y24Waz4

Citas ziņas

Milzkalnā priekšroka Elan slēpēm

01.02.2011
image-8792: Kaut arī pagājušajās brīvdienās pūta stiprs vējš, slēpotgribētāju kalnos netrūka. Arī Milzkalnā, kur svētdien viesojās Gandrs ar demo telti, bija pulcējušies gan daudzi slēpotāji, gan snovbordisti. Mūsu veikalos piedāvāto ziemas inventāru...

Lasīt tālāk

Gandra demo telts viesojās Ozolkalnā un Baiļos!

25.01.2011
image-8667: Sestdien, 22.janvārī, bijām Ozolkalnā. Lai arī visu dienu pamatīgi sniga, slēpot un snovot gribētāju bija daudz. Mūsu telti apciemoja vairāk nekā 50 cilvēku. Pieprasītākās, kā jau parasti Ozolkalnā, bija slēpes, bet vislielāko popularitāti...

Lasīt tālāk

Gandrs ziemas komandas braucēja Paula Iklāva šīs sezonas iespaidi

21.01.2011
image-8619: Janvāra vidus, dažas sacensības jau ir notikušas un priekšā vēl būs vairākas. Pauls Iklāvs, mūsu Ziemas komandas braucējs, stāsta par saviem sasniegumiem un plāniem! Pauls: Esmu piedalījies Latvijas Slēpošanas Savienības organizētajā Sniega...

Lasīt tālāk