1. Ziņas
  2. Gandrā tagad nopērkama pasaulē vieglākā karabīne - Edelrid alpīnisma preces ir klāt!

Gandrā tagad nopērkama pasaulē vieglākā karabīne - Edelrid alpīnisma preces ir klāt!

Publicēts: 14.12.2012

:image-19729:

Edelrid - tā ir 150 gadus ilga pieredze alpīnisma preču ražošanā! Šo uzņēmumu dibinājuši Julius EDELmann un Carl RIDder tālajā 1863. gadā. Sākotnēji kompānija izgatavoja pītas lentes un auklas. 1953. gadā Edelrid izgudroja Kernmantel virvi un radīja revolūciju kāpšanas pasaulē. Materiāli un izgatavošanas tehnikas tika konstanti uzlabotas, un pēc 11 gadiem, Edelrid izgatavoja virvi, kas spēj izturēt vairākkārtējus kritienus - mūsdienu dinamiskās virves priekšteci!

Edelrid specializējas četros sektoros: sports, drošība, piedzīvojumu parki un industrija. Četras nodaļas cēlušās no uzņēmuma galvenajām kompetencēm tekstila pīšanā un apstrādē (aušana, pīšana, šūšana un tekstila apstrāde). Kā Individuālās aizsardzības līdzekļu (IAL), Edelrid gan izstrādes, gan ražošanas laikā pirmajā vietā izvirza drošību un kvalitāti. Edelrid piedāvā inovatīvus un ilgtspējīgus produktus.

tagad-gandra-noperkama-pasaule-vieglaka-karabine-edelrid-alpinisma-preces-ir-klat-2

Gandrā plašā izvēlē Edelrid pārliecinošu pasaules atzinību guvušās augstas kvalitātes virves kāpšanai. Šobrīd uzņēmums ik gadu izgatavo miljoniem kāpšanas virvju metrus - un tas var ar lepnumu teikt, ka ikkatrs centimetrs ir izgatavots un sertificēts saskaņā ar stingrākajiem bluesign® standartiem, kas paredz videi un cilvēkam draudzīgu materiālu izmantošanu un ražošanas procesu. Edelrid bija pirmais virvju ražotājs pasaulē, kas nodrošina visu virvju pilnīgu atbilstību stingrākajiem bluesign® standartiem. Tas nosaka jaunus kritērijus inovācijās un ilgtspējībā. Edelrid vienmēr ir iestājies par lielākām lietām, kā tikai izcilu virvju ražošanu.

tagad-gandra-noperkama-pasaule-vieglaka-karabine-edelrid-alpinisma-preces-ir-klat-3

Klinšu kāpšanas virvesDubultās virves

Alpīnisma virves; Pamatvirves

Pusdinamiskās virvesVirves darbam augstumā

Kāpšanas sienu virves.

Edelrid ražo vairākas unikālas lietas – viena no tām – karabīnes. Tagad Gandra plauktos atradīsi pasaulē vieglāko karabīni - karabīne NINTEEN G, kas sver tikai 19.5g. Karabīnei ir asimetriska, kompakta forma un bezmuftas aizdares sistēma. Tā izgatavota ārkārtīgi vieglā konstrukcijā no izturīga alumīnija sakausējuma ar īpašu stiprinājuma apdari. Izmēri: 78 x 50 mm. 

Edelrid karabīnes ir labākās stabilitātes un izturības, apvienojumā ar minimālo svaru tās ir unikāls pienesums alpīnisma pasaulē.  

Plašā izvēlē tagad Gandrā nopērkamas arī Edelrid kvalitatīvās klinšu kurpes – gan bērniem, gan iesācējiem, gan augstas klases kāpējiem. Starp Edelrid klinšu kurpēm atradīsi piemērotāko gan gariem kalnu maršrutiem, gan īsiem, bet tehniski sarežģītiem sporta maršrutiem, gan bolderingam vai kāpšanai pa mākslīgām sienām.

Tāpat arī meklē, izvēlies un iegādājies Edelrid sistēmas, drošināšanas un nolaišanās ierīces, aizsargķiveres, leduscirtņus, magnēziju, kā arī virvju un ekipējuma somas.   

:image-19734::image-19735:

Citas ziņas
gandra-daudz-un-dazadas-sejas-maskas-kas-pasargas-tavu-seju-no-veja-un-aukstuma

Gandrā daudz un dažādas sejas maskas, kas pasargās Tavu seju no vēja un aukstuma

17.12.2012
Sejas maskas ir lielisks līdzeklis, kas pasargās Tavu seju no aukstuma un vēja. Jo īpaši, ja Tavs darbs, ikdiena vai sportiskās aktivitātes un vaļasprieki saistīti ar darbu aukstos laika apstākļos. Gandrā pieejamās sejas maskas izgatavotas no mīkstiem...

Lasīt tālāk

visiem-klientu-kartes-ipasniekiem-atsutiet-ko-velaties-sanemt-svetkos-no-gandra

Visiem klientu kartes īpašniekiem - atsūtiet, ko vēlaties saņemt svētkos no Gandra

07.12.2012
Decembrī īpašu prieku vēlamies sagādāt mūsu klientu kartes īpašniekiem. Atsūtiet, ko vēlaties saņemt svētkos no Gandra! -          Izvēlieties vienu www.gandrs.lv mājas lapā esošu preci. -         ...

Lasīt tālāk

tagad-gandra-plauktos-atrodamas-pasaules-slavena-zimola-primus-preces

Tagad Gandra plauktos atrodamas pasaules slavenā zīmola Primus preces

06.12.2012
Gandrā jauns pasaules slavens zīmols - Primus, ko vislabāk raksturot diviem vārdiem - visapkārt pasaulei! Jau no pašiem pirmsākumiem, vairāk nekā pirms gadsimta, zīmols Primus ir bijis PAR ēst gatavošanu, apgaismojumu un siltumu brīvā dabā. Roaldam...

Lasīt tālāk