1. Ziņas
  2. Gandra klubs brauc ar velo!

Gandra klubs brauc ar velo!

Publicēts: 03.08.2009

2008. gada pavasarī tika atklāts Gandra kāpšanas tornis.
2009. gada janvārī dzima ideja par Gandra klubu, kas apvienotu cilvēkus, kam patīk aktīva atpūta.
2009. gada 25. un 26. jūlijā notika 1. Gandra kluba pasākums = 2 dienu velobrauciens.

Īsa atskaite:
- 20 dalībnieki ar saviem velosipēdiem
- Kopā 130km nobraukti un nostumti ar velo
- 25. jūlijā 11:20 ierodamies ar vilcienu Skultē
- 26. jūlijā 17:58 atgriežamies Skultē lai dotos mājup

Šajā laikā mēs paspējām apskatīt, kur beidzas dzelzceļa sliedes, ie (uz)kāpt vecā tornī, šķērsot Seķu purvu, iestiprināties kafejnīcā Liedags (puišiem, protams, alu!!!). Noskaidrot, kas notiek pamestajā fabrikā Tūjā, uzkāpt Ķurmjraga bākā, fotografēties pie sarkanajām klintīm, izcīnīt 7km "trepes", atrast taisnākos ceļus caur brikšņiem un līdz ar tumsu nonākt nakšņošanas vietā Dziļezera krastā. Vakarā visi pulcējāmies pie ugunskura, kur nepacietīgi gaidījām, kamēr uzvārās kopējais soļankas katls un devās telšu virzienā, lai atpūstos pirms svētdienas.

No rīta uzņēmām spēkus ar auzu pārslu putru un veicām nelielu rīta rosmi uz „slack-line” (līdzsvara vingrinājums, staigājot pa nospriegotu lenti). Tālāk ceļš veda pa neparastu, šauru zemes strēli starp Dziļezeru un Riebezeru, atpūtāmies pie Limbažu Lielezera un pēc neliela Limbažu vecpilsētas apskates sekoja ilgais ceļš pusdienu virzienā uz Igates pili. Tika gardi paēsts un ceļa putekļi noskaloti pils pievārtē.

Atlika tik vien kā pēdējie 20 km Skultes virzienā, lai, cerams, paspētu uz vilcienu 17:58.
Brīvdienu komanda bija fantastiska – jautra, atsaucīga un neatlaidīga. Visi tika līdz galam, lai arī dažiem pirms šī brauciena lielākais nomīto km skaits grozījās ap 20-30 km. Un nenovērtējams bija pavadošais busiņš ar visām teltīm un pirmklasīgu velomeistaru.

Paldies visiem, kas piedalījās un šādi pasākumi būs noteikti vēl!
Jūsu Gandrs!

Gandrs velobrauciens_1 dzirnavas_boulderings dzirnavas_boulder 4 tujas fabrika 6 7 kurmjraga baka Sarkanas klintis kempings dzilezers dzilezers telsu vietas dzilezers velo brokastis slackline lielezers 15 pusdienas Igates pils boulderings Atgriesanas Vilciens Gandrs velobrauciens

Citas ziņas
kas-ir-cyclocros

Kas ir cyclocros?

20.10.2009
  Gaisā arvien biežāk virmo jautājums - kas ir cyclocross? Tāpēc  nedaudz ieskatam un uzziņai - cyclocross ir sacīkšu velosipēda veids, kura disciplīnā sacīkstes parasti notiek rudenī un ziemā (starptautiskā vai "World Cup" sezona ir no septembra līdz...

Lasīt tālāk