1. Ziņas
  2. Gandra atbalstītās komandas izcīna otro vietu sezonas kopvērtējumā piedzīvojumu sacensību seriālā xRace

Gandra atbalstītās komandas izcīna otro vietu sezonas kopvērtējumā piedzīvojumu sacensību seriālā xRace

Publicēts: 30.09.2015

gandra-atbalstitas-komandas-izcina-otro-vietu-sezonas-kopvertejuma-piedzivojumu-sacensibu-seriala-xrace-7

19. septembrī Kuldīgā norisinājās pēdējais vietējo piedzīvojumu sprinta sacensību seriāla xRace posms, uz kuru, kā jau ierasts, devās abas Gandrs komandas.

Puišiem bija iespēja cīnīties par uzvaru arī sezonas kopvērtējumā, līdz ar ko kārtējā sezonas noslēguma sacensība aizritēja ar visai lielu atbildības un stresa slogu. Uz xRace seriāla pēdējo posmu atskatās un piedzīvotajā dalās komandu kapteins Uldis Žimants:

Jau tradicionāli xRace sezonu noslēdzošajā posmā sacensības tika sāktas ar atsevišķu komandu startu, trasē devāmies kā pirmspēdējie un pirmās veloleģendas posmā ik pa laikam atskatījāmies pār plecu, vai mums netuvojas sezonas līderi no ABC Construction komandas.

gandra-atbalstitas-komandas-izcina-otro-vietu-sezonas-kopvertejuma-piedzivojumu-sacensibu-seriala-xrace-8

Ieraudzījām puišus visai ātri, bet, tā kā leģendas bija atšķirīgas, tad tomēr noķerti netikām un, ierodoties kāju posmā, vairs ne tikai nejutām uz muguras konkurentu dvašu, bet arī bijām apdzinuši divas tuvākās mix komandas (Isostar mix un mūsu Gandrs Lafuma mix komandu), starpfinišā manījām arī otru sīvāko konkurentu - Isostar komandu. Veiksmīgi izskrējām kāju posmu, tad vēl viens pārbrauciens un velo leģenda, un jau ar visai lielu pārsvaru ieradāmies laivu posma starpfinišā, kur bija radies neparedzēts sastrēgums.

Lai gan problēma tika visai veikli atrisināta no organizatoru puses, tas mūs nedaudz izsita no jau uzņemtā ritma. Uz šī fona daudz nepatīkamāka bija otrās velo leģendas neprecizitāte kartē, kas mūs pilnībā izsita no sacensību ‘režīma’ un kur pavadījām vismaz pusstundu laika, kamēr nonācām pie pareizā risinājuma.

gandra-atbalstitas-komandas-izcina-otro-vietu-sezonas-kopvertejuma-piedzivojumu-sacensibu-seriala-xrace-10

Šajā brīdī bijām palaiduši garām visus sekotājus un atsākām iedzīšanu. Lai gan pašiem šķita, ka kājas vairs neklausa tik raiti, tomēr kustības ātrums bija pietiekams, un drīz vien saķērām garām palaistās komandas, kas ļāva nezaudēt cerību par pirmo vietu uz pjedestāla. Otro gadu pēc kārtas mūsu cerības iznīcināja purva posms, kurā šoreiz izvēlējāmies garāko apkārtceļu (cenšoties izvairīties no kāju “piedzīšanas”, skrienot pa smagnējo purva segumu), kas, kā izrādījās, maksāja tieši tik daudz, lai zaudētu līderpozīcijas. 

Šajā posmā krietni pārāka bija Isostar komanda, nodrošinot uzvaru pēdējā sacensību posmā. Atlikušos posmus veicām visai līdzvērtīgi un, lai gan paši jau bijām visai ‘sašļukuši’, tomēr izrādījās, ka esam noturējušies otrajā vietā, apsteidzot ABC komandas puišus. Diemžēl sezonas kopvērtējuma rezultātu uzlabot tomēr neizdevās, tomēr esam visai gandarīti un pirmo reizi 6 gadu laikā komanda ir bijusi uz pjedestāla visos piecos posmos, kas ir lielisks sasniegums, kā arī izcīnīta augstā 2. vieta sezonas kopvērtējumā.

gandra-atbalstitas-komandas-izcina-otro-vietu-sezonas-kopvertejuma-piedzivojumu-sacensibu-seriala-xrace-9

Savu darbu paveica arī mix komanda, nosargājot 6. vietu kopvērtējumā un finišējot kā 2. mix konkurencē, kas ļāva Gandrs mix komandai pakāpties uz 2. vietu jauktajā grupā arī sezonas kopvērtējumā.

Dubulta 2. vieta Gandrs komandām, un gatavojamies savu spēku pierādīt ja nākamajās piedzīvojumu sacensībās, kas norisināsies vēl šajā rudenī. 

Citas ziņas
zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma

Zviedru zīmola Fjallraven apģērbs un ekipējums priecē dabas mīļotājus jau vairāk nekā 50 gadu garumā

01.09.2015
Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kuru dizains stāv pāri laikam. Fjällräven sortimentā atradīsiet jakas, bikses, somas, teltis un vēl daudz dažādu lietu, lai justos lieliski, lai kurp arī dotos. Pirms...

Lasīt tālāk

aktualitates-pazistama-aktivas-atputas-zimola-millet-piedavajuma-klasta

Aktualitātes pazīstamā aktīvās atpūtas zīmola Millet piedāvājuma klāstā

11.09.2015
Millet ir tūrisma un alpīnisma inventāra ražotājs no Francijas, kas piedāvā brīvdabas aktivitātēm ideāli piemērotu apģērbu, apavus un inventāru jau kopš tālā 1921. gada. Šobrīd Millet ir viens no lielākajiem tehniski pilnveidota un kvalitatīva tūrisma...

Lasīt tālāk

ar-aquapac-udensdrosajiem-iepakojumiem-lietainas-meza-trases-vai-laivosana-nebus-skerslis

Ar Aquapac ūdensdrošajiem iepakojumiem lietainas meža trases vai laivošana nebūs šķērslis

10.08.2015
Uzņēmums Aquapac tika dibināts 1983. gadā Londonā, kur joprojām atrodas uzņēmuma galvenais birojs.   Viss aizsākās ar trim jauniem sērfotājiem, kam radās jautājums - vai tie varētu atrast veidu kā klausīties mūziku, sērfojot un atrodoties ūdenī. Un te...

Lasīt tālāk