1. Ziņas
  2. Gandra atbalstītās komandas izcīna otro vietu sezonas kopvērtējumā piedzīvojumu sacensību seriālā xRace

Gandra atbalstītās komandas izcīna otro vietu sezonas kopvērtējumā piedzīvojumu sacensību seriālā xRace

Publicēts: 30.09.2015

gandra-atbalstitas-komandas-izcina-otro-vietu-sezonas-kopvertejuma-piedzivojumu-sacensibu-seriala-xrace-7

19. septembrī Kuldīgā norisinājās pēdējais vietējo piedzīvojumu sprinta sacensību seriāla xRace posms, uz kuru, kā jau ierasts, devās abas Gandrs komandas.

Puišiem bija iespēja cīnīties par uzvaru arī sezonas kopvērtējumā, līdz ar ko kārtējā sezonas noslēguma sacensība aizritēja ar visai lielu atbildības un stresa slogu. Uz xRace seriāla pēdējo posmu atskatās un piedzīvotajā dalās komandu kapteins Uldis Žimants:

Jau tradicionāli xRace sezonu noslēdzošajā posmā sacensības tika sāktas ar atsevišķu komandu startu, trasē devāmies kā pirmspēdējie un pirmās veloleģendas posmā ik pa laikam atskatījāmies pār plecu, vai mums netuvojas sezonas līderi no ABC Construction komandas.

gandra-atbalstitas-komandas-izcina-otro-vietu-sezonas-kopvertejuma-piedzivojumu-sacensibu-seriala-xrace-8

Ieraudzījām puišus visai ātri, bet, tā kā leģendas bija atšķirīgas, tad tomēr noķerti netikām un, ierodoties kāju posmā, vairs ne tikai nejutām uz muguras konkurentu dvašu, bet arī bijām apdzinuši divas tuvākās mix komandas (Isostar mix un mūsu Gandrs Lafuma mix komandu), starpfinišā manījām arī otru sīvāko konkurentu - Isostar komandu. Veiksmīgi izskrējām kāju posmu, tad vēl viens pārbrauciens un velo leģenda, un jau ar visai lielu pārsvaru ieradāmies laivu posma starpfinišā, kur bija radies neparedzēts sastrēgums.

Lai gan problēma tika visai veikli atrisināta no organizatoru puses, tas mūs nedaudz izsita no jau uzņemtā ritma. Uz šī fona daudz nepatīkamāka bija otrās velo leģendas neprecizitāte kartē, kas mūs pilnībā izsita no sacensību ‘režīma’ un kur pavadījām vismaz pusstundu laika, kamēr nonācām pie pareizā risinājuma.

gandra-atbalstitas-komandas-izcina-otro-vietu-sezonas-kopvertejuma-piedzivojumu-sacensibu-seriala-xrace-10

Šajā brīdī bijām palaiduši garām visus sekotājus un atsākām iedzīšanu. Lai gan pašiem šķita, ka kājas vairs neklausa tik raiti, tomēr kustības ātrums bija pietiekams, un drīz vien saķērām garām palaistās komandas, kas ļāva nezaudēt cerību par pirmo vietu uz pjedestāla. Otro gadu pēc kārtas mūsu cerības iznīcināja purva posms, kurā šoreiz izvēlējāmies garāko apkārtceļu (cenšoties izvairīties no kāju “piedzīšanas”, skrienot pa smagnējo purva segumu), kas, kā izrādījās, maksāja tieši tik daudz, lai zaudētu līderpozīcijas. 

Šajā posmā krietni pārāka bija Isostar komanda, nodrošinot uzvaru pēdējā sacensību posmā. Atlikušos posmus veicām visai līdzvērtīgi un, lai gan paši jau bijām visai ‘sašļukuši’, tomēr izrādījās, ka esam noturējušies otrajā vietā, apsteidzot ABC komandas puišus. Diemžēl sezonas kopvērtējuma rezultātu uzlabot tomēr neizdevās, tomēr esam visai gandarīti un pirmo reizi 6 gadu laikā komanda ir bijusi uz pjedestāla visos piecos posmos, kas ir lielisks sasniegums, kā arī izcīnīta augstā 2. vieta sezonas kopvērtējumā.

gandra-atbalstitas-komandas-izcina-otro-vietu-sezonas-kopvertejuma-piedzivojumu-sacensibu-seriala-xrace-9

Savu darbu paveica arī mix komanda, nosargājot 6. vietu kopvērtējumā un finišējot kā 2. mix konkurencē, kas ļāva Gandrs mix komandai pakāpties uz 2. vietu jauktajā grupā arī sezonas kopvērtējumā.

Dubulta 2. vieta Gandrs komandām, un gatavojamies savu spēku pierādīt ja nākamajās piedzīvojumu sacensībās, kas norisināsies vēl šajā rudenī. 

Citas ziņas
gandrs-merida-komanda-ierindojas-augstaja-6-vieta-110-komandu-konkurence-seb-mtb-maratona-sezonas-kopvertejuma

Gandrs-Merida komanda ierindojas augstajā 6. vietā 110 komandu konkurencē SEB MTB maratona sezonas kopvērtējumā

30.09.2015
27. septembrī ar posmu Ikšķilē noslēdzās SEB MTB maratona 2015. gada sezona. Organizatori un trases veidotāji bija īpaši pacentušies un izveidojoši ātru, tajā pašā laikā tehnisku trasi pa Ikšķiles un Ogres skaistajām meža takām. Arī šo posmu Gandrs-Merida...

Lasīt tālāk

gandra-atbalstita-kapeja-santa-grigorjeva-uzvar-divas-verienigas-kapsanas-sporta-sacensibas

Gandra atbalstītā kāpēja Santa Grigorjeva uzvar divās vērienīgās kāpšanas sporta sacensībās

18.09.2015
Aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās divas vērienīgas kāpšanas sporta sacensības - Boldringa sacensības tikko tapušajā Falkor kāpšanas kluba zālē, kā arī sacensības grūtajā kāpšanā Ventspilī - Ventspils Open 2015. Santa jau iepriekš apzinājās - lai...

Lasīt tālāk

noskaidroti-gandra-kauss-2015-ieguveji

Noskaidroti Gandra Kauss 2015 ieguvēji

09.09.2015
2015. gada 5. septembrī jau piekto gadu pēc kārtas Gandra kāpšanas tornī Kalnciema ielā 28 norisinājās alpīnisma sacensības - Gandra Kauss sadarbībā ar alpīnistu klubu Traverss. Sacensības norisinājās dienas garumā, pulcējot dažādu kāpšanas sporta...

Lasīt tālāk