1. Ziņas
  2. Elan Amphibio kalnu slēpes saņem IF produtku dizaina balvu 2013

Elan Amphibio kalnu slēpes saņem IF produtku dizaina balvu 2013

Publicēts: 21.12.2012

:image-19825: 

elan-amphibio-kalnu-slepes-sanem-if-produtku-dizaina-balvu-2013-2

Elan Amphibio Waveflex 14 Fusion kalnu slēpes saņem IF produtku dizaina balvu 2013 (IF product design award 2013).

IF produktu dizaina balva tiek pasniegta jau 60 gadus. Tā ir starptautiski atzīta visā pasaulē, un IF zīmols ir kļuvis par simbolu izciliem sasniegumiem dizainā. Elan Amphibio Waveflex 14 Fusion kalnu slēpes 3011 produktu konkurencē ir atzītas par labākajām "dzīvesstila un atpūtas" kategorijā, iegūstot "IF" simbolu.

Kritēriji, pēc kuriem tika vērtēti pretendenti, iekļāva tādus mainīgos kā dizaina kvalitāte, materiālu izvēle, invoācijas pakāpe, funkcionalitāte, draudzīgums apkārtējai videi, ergonomika, drošība, kā arī zīmola reputācija.

Ar šo panākumu Elan turpina veiksmes stāstu, gūstot panākumus slēpju ražošanā WaveFlex tehnoloģijā un saņemot daudzas slavenas balvas kopš 2006.gada. Elan jaunākās radītās inovācijas liecina par to, ka Elan turpina pilnveidoties, ar vien nākot klajā ar ko jaunu un gan tehnoloģiju, gan dizaina ziņā pārsteidzošu.

elan-amphibio-kalnu-slepes-sanem-if-produtku-dizaina-balvu-2013-3

Amphibio revolūcija

Elan ir nācis klajā ar Amphibio revolūciju –Elan Amphibio slēpes ir pirmās slēpes pasaulē, kurās kombinēts rocker un chamber profils. Šī profila efekts, viennozīmīgi, ir revolucionārs: slēpju ārmalas rocker profilā ir paceltas mazliet virs sniega virsmas, bet slēpju iekšmalas chamber profilā – maksimāli piekļaujas sniega virsmai. Rezultātā slēpes ir maksimāli stabilas, un tās iespējams viegli un vienkārši griezt.

Gandrā atradīsi plašu Elan kalnu slēpju klāstu - kalnu slēpes gan iesācējiem, gan pieredzējušiem slēpotājiem, kas zina, ko viņi vēlas. Turklāt tās piemērotas dažādām slēpošanas trasēm un braukšanas stiliem - atliek vien izvēlēties piemērotāko modeli!

Citas ziņas

Northwave 2013.gada sezonas snovborda zābaku kolekcija Gandra plauktos

02.01.2013
image-19876: Northwave 2013.gada sezonas kolekcija pierāda, ka Northwave zābaki ir vieni no ērtākajiem zābakiem snovborda zābaku tirgū. Jaunās sezonas zābakos iestrādāta 540 grādu tehnoloģija, kas perfekti „ievelk” potīti savā vietā...

Lasīt tālāk

Gandrā daudz un dažādas sejas maskas, kas pasargās Tavu seju no vēja un aukstuma

17.12.2012
Sejas maskas ir lielisks līdzeklis, kas pasargās Tavu seju no aukstuma un vēja. Jo īpaši, ja Tavs darbs, ikdiena vai sportiskās aktivitātes un vaļasprieki saistīti ar darbu aukstos laika apstākļos. Gandrā pieejamās sejas maskas izgatavotas no mīkstiem...

Lasīt tālāk

Gandrā tagad nopērkama pasaulē vieglākā karabīne - Edelrid alpīnisma preces ir klāt!

14.12.2012
image-19729: Edelrid - tā ir 150 gadus ilga pieredze alpīnisma preču ražošanā! Šo uzņēmumu dibinājuši Julius EDELmann un Carl RIDder tālajā 1863. gadā. Sākotnēji kompānija izgatavoja pītas lentes un auklas. 1953. gadā Edelrid izgudroja Kernmantel virvi...

Lasīt tālāk