1. Ziņas
  2. Brīvā dabā vai pilsētas džungļos – Contigo, Light My Fire un Esbit jaunumi un papildinājumi Gandrs plauktos

Brīvā dabā vai pilsētas džungļos – Contigo, Light My Fire un Esbit jaunumi un papildinājumi Gandrs plauktos

Publicēts: 23.01.2017

Contigo, Light My Fire un Esbit ir ražotāji, kuru produktu klāstā atrodams viss nepieciešamais siltai un gardai maltītei un dzērieniem dabā vai ikdienas steigā.

Ražotājs Contigo izceļas ar atjautīgu, funkcionālu un līdz sīkumiem pārdomātu dizainu, piedāvājot saviem klientiem augstvērtīgas pudeles un termokrūzes, kuras lieliska iederēsies kā piedzīvojumu mugursomā, tā rokas somiņā ikdienas gaitās.

Termokrūze Metra Transit 470 ml ir oriģinālā dizainā veidota augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda termokrūze, kas lieliski piemērota ikvienam ikdienas solim un atpūtai pie dabas. Tā aprīkota ar īpašu Contigo CLEANGUARD™ vāciņa pārsegu. Kad pārsegs ir pagriezts, vāciņš tiek pasargāts no netīrumiem, nodrošinot higiēnisku lietošanu. Contigo Autoseal® tehnoloģija garantē 100% drošību pret dzēriena izšļakstīšanos vai izlīšanu, pateicoties blīvējošam mehānismam, kas automātiski bloķē dzēriena padevi starp malkiem: viegli nospiediet pogu, lai padzertos, un atbrīvojiet to, lai noslēgtu dzēriena padevi. Metra Transit krūzei izmantota speciāla vakuuma izolējošā tehnoloģija ar dubultām nerūsējošā tērauda sienām, kas saglabā dzērienu karstu līdz 5 stundām un aukstu līdz pat 12 stundām. Krūzes pārdomātais dizains un vāciņa konstrukcija pieļauj ērtāku un vienkāršāku tās tīrīšanu. Vāciņu iespējams mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Termokrūze Pinnacle ir pievilcīgā dizainā veidota nerūsējošā tērauda termokrūze, kas lieliski noderēs ikvienā ikdienas solī vai atpūtā pie dabas. Īpašā Contigo Autoseal® tehnoloģija garantē 100% drošību pret dzēriena izšļakstīšanos vai izlīšanu, pateicoties blīvējošam mehānismam, kas automātiski bloķē dzēriena padevi starp malkiem: viegli nospiediet pogu, lai padzertos, un atbrīvojiet to, lai noslēgtu dzēriena padevi. Pinnacle krūzes aprīkotas ar vakuuma izolējošo tehnoloģiju, kas saglabā dzērienu karstu līdz 3h un aukstu līdz 10 stundām. Krūzes pārdomātais dizains un vāciņa konstrukcija pieļauj ērtāku un vienkāršāku tās tīrīšanu. Vāciņu iespējams mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Pudeles Ashland 720 ml dizains ir apvienots ar Contigo patentēto AUTOSPOUT® tehnoloģiju, kas ļauj ērti padzerties, izmantojot vienu roku. Piespiediet pogu un dzeriet. Tai ir arī speciāls mehānisms, kas aizsargā pret nejaušu pogas piespiešanos.  Karabīnes klipsis ļauj to ērti piestiprināt pie somas vai jostas. Šī pudele ir izgatavota no izturīga un inovatīva plastikāta materiāla: Tritan™, kas ir bez smaržas, nerūsējošs un 100% BPA brīvs. Pudeli var mazgāt trauku mašīnā.

Ražotājs Light My Fire ir parūpējies par to, lai brīvā dabā gatavota maltīte ne vien taptu, bet arī būtu baudāma no izciliem un košā dizainā veidotiem traukiem. No piederumiem ugunskura iekurināšanai līdz savietojamām pudelēm un krūzē, galda piederumiem un funkcionāliem traukiem – tas viss atrodams šī Zviedru zīmola produktu klāstā.

Trauki ēšanai Meal Kit 2.0™ Pin Pack ir viss, kas Tev nepieciešams, lai baudītu neatkārtojamu maltīti brīvā dabā - kompakts un parocīgs trauku komplekts MealKit 2.0™, kas ideāli piemērots pārgājieniem, laivu braucieniem, velobraucieniem vai piknikam. Trauku komplektā iekļauts: 1. Vāks/šķīvis ar noapaļotiem stūriem (500 ml); 2. Bļoda/šķīvis ar Spork™ turētāju (900 ml); 3. Karote/dakša Spork Original™ ; 4. Saliekamā krūze ar vāciņu Pack-up-Cup™ (260 ml) ; 5. Kombinēts sietiņš un virtuves dēlītis; 6. Ūdensdrošs trauciņš SnapBox Original™ (170 ml);7. Ūdensdrošs trauciņš SnapBox Oval™ (320 ml); 8. Īpašs stiprinājums. Meal Kit 2.0™ trauki izgatavoti no viegli kopjama materiāla, kas nesaglabā ēdiena smaržu vai garšu, nesatur BPA. Traukus iespējams mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā un sildīt mikroviļņu krāsnī. Iekrītot ūdenī, trauku komplekts peld pa ūdens virsmu.

Pudele Pack up Bottle™ ir praktiska, salokāma, šķidrumam paredzēta pudele. Saliekama trīs daļās, izgatavota no neslīdoša materiāla. Standarta izmēra pudeles kakliņš ļauj viegli dzert, kā arī nodrošina savietojamību ar ūdens filtru. Mīkstais pudeles korpuss ļauj viegli un ērti to transportēt somā vai arī ārpusē pie mugursomas. Šī īpašā pudele ir paredzēta gan nopietnām ekspedīcijām, gan ikdienai pilsētā. Pudeles trīs daļas nodrošina vieglu tīrīšanu un papildināšanu. Nesatur BPA. Pudelē iestrādātas tilpuma atzīmes. Izmantojama mikroviļņu krāsnī. Izmantojama trauku mazgājamajā mašīnā. Pie vāciņa cilpa nešanai.

Ražotājs Esbit ir augstvērtīga Vācu kvalitāte, izturība un funkcionalitāte. Produktu klāstā atrodams viss nepieciešamais gan maltītes pagatavošanai, gan arī līdzņemšanai, tostarp termosi ēdieniem un dzērieniem, katli un galda piederumi.

Katls Titanium Pot 750 ml 110x99 mm ir izcili viegls un praktisks izturīgā titāna materiāla katliņš, kas perfekti piemērots lietošanai visdažādākajās brīvdabas aktivitātēs - alpīnismā, ceļojumos, pārgājienos vai velobraucienos, kur svarīgs katrs grams. Katliņam ir ērti saliekami rokturi un vāciņš. Komplektā iekļauts kvalitatīvs dubultas konstrukcijas tīklveida materiāla maisiņš ar divām kabatām, priekš Esbit salokāmajiem galda piederumiem (nav iekļauti komplektā). Katliņš kombinācijā ar Esbit ST11.5-TI titāna sausā spirta plītiņu veido ļoti vieglu un kompaktu komplektu ēdiena gatavošanai.

Komplekts Titanium Cutlery Set ir no izcili viegla un izturīga titāna izgatavots galda piederumu komplekts. Komplektā ietilpst dakša, karote un nazītis. Komplektam ir kvalitatīva silikona uzmava, kura ērti satur kopā piederumu komplektu, kad tas netiek lietots. Komplekts labi noderēs ceļojumos, kur katrs grams ir svarīgs!

Tiekamies dabā!

Citas ziņas

Petzl komanda triumfē Boulder Latvia 1.posmā

02.03.2017
No 25. līdz 26. februārim norisinājās Kāpšanas sporta sacensības “BoulderLatvia” pirmais posms, kas norisinājās Rīgā, BJC Daugmales sporta zālē. Sacensības piedalījās vairāk nekā 130 dalībnieku no Latvijas un Igaunijas. Sacensībās piedalījās Gandrs atbalstītā...

Lasīt tālāk

Gandrs atbalstītie kāpēji – Tallinn Open 2017 sacensībās

23.01.2017
Aizvadītajā nedēļas nogalē (14., 15.janvārī) jaunajā Ronimisministeerium centrā norisinājās Igaunijas vērienīgākās kāpšanas sporta sacensības – Tallinn Open 2017. Šī ir lielākā zāle Baltijā, kas spēj uzņemt vienlaikus vairāk nekā 100 kāpēju. Aizvadītās...

Lasīt tālāk

Ziema nāk – piedzīvo to dabā!

02.01.2017
Janvāris mums sola ziemu. Lielajiem sniega maisiem gali nu būs vaļā, un pilsētas, laukus un mežus baltiem vizuļiem pārklās mīkstā sniega seģene, liekot uz mirkli apstāties laikam un steigai, sajust to pirmreizējo prieku – kā bērnībā. Ziema ir klāt! Un...

Lasīt tālāk