1. Ziņas
  2. Atpūtai dabā vai ikdienas solim – Contigo pudeles un termokrūzes

Atpūtai dabā vai ikdienas solim – Contigo pudeles un termokrūzes

Publicēts: 01.09.2017

Enerģiskiem un možiem rītiem, dodoties dabā vai ikdienas solī, noteikti jāparūpējas par spirdzinošu, enerģiju atjaunojošu ūdens malku vai gardu, sildošu dzērienu, kas sasildīs un uzmundrinās vēsajās rudens dienās.

Par to, lai savu mīļāko dzērienu Tu varētu baudīt ērti, droši un stilīgi, parūpējies zīmols Contigo.

Contigo ir nerimstoši dedzīga izgudrotāju komanda, kas šobrīd ir viens no vadošajiem izgudrotājiem ceļojumu/termo krūžu, ūdens pudeļu un bērnu pudeļu jomā. Uzņēmuma pirmais izgudrojums bija patentētā AUTOSEAL tehnoloģija, kas izgatavota tā, lai automātiski noslēgtos starp malkiem un atbrīvotu lietotāju no raizēm par dzēriena pilēšanu. Sākotnēji šī revolucionārā funkcija tika izmantota ceļojumu/termo krūzēm, taču, pateicoties tās popularitātei, tika radīti jauni veidi, kā to pielietot pievilcīgās ūdens pudelēs un bērnu pudelēs. Kā nākamais inovatīvais risinājums tika patentēta AUTOSPOUT tehnoloģija – tika izveidota neticami ērta un funkcionāla sistēma, kas ļauj baudīt dzērienu ar vienu, pavisam vieglu rokas kustību. Vienalga, vai atrodaties sporta zālē, brīvā dabā, skolā, darba vietā vai mājās, AUTOSPOUT ūdens pudeles, kas aprīkotas ar īpašu 'pop-up' snīpi, ļaus ērti baudīt dzērienu jebkurā situācijā.

Kā zināmas, ūdens ir vitāli svarīgs gan dažādās sportiskās aktivitātēs, gan ierastajā ikdienas ritmā, tāpēc Contigo ir parūpējies par mūsdienīgu, inovatīvu un īpaši ērtu pudeļu klāstu.

Pudele Cortland Infuser 770 ml ir pārdomāta un ērta ūdens pudele, kas lieliski piemērota gan ikdienai, gan visdažādākajām brīvdabas nodarbēm vai sportiskām aktivitātēm. Tā aprīkota ar inovatīvo Autoseal® tehnoloģiju, kas ir 100% izturīga pret tecēšanu un izlīšanu, kā arī īpašu nodalījumu apakšā, kurā iespējams ievietot ūdens garšas papildinātājus (citronu, laimu, piparmētru u. c.). Salieciet augļus nodalījumā, savienojiet ar pudeli un uzpildiet ar ūdeni. No pudeles var ērti padzerties tikai ar vienas rokas palīdzību – nospiediet pogu, lai atvērtu, atlaidiet to, lai atkal noslēgtu. Pudelei ir ērts klipsis transportēšanai, tās vāciņš ir vienkārši tīrāms. Izgatavota no caurspīdīga Tritan™ kopoliestera materiāla, kas ir izturīgs, piemērots mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā, kā arī nesatur bisfenolu A (BPA).

Pudeles Ashland 720 ml dizains ir apvienots ar Contigo patentēto AUTOSPOUT® tehnoloģiju, kas ļauj ērti padzerties, izmantojot vienu roku. Piespiediet pogu un dzeriet. Tai ir arī speciāls mehānisms, kas aizsargā pret nejaušu pogas piespiešanos. Karabīnes klipsis ļauj to ērti piestiprināt pie somas vai jostas. Šī pudele ir izgatavota no izturīga un inovatīva plastikāta materiāla: Tritan™, kas ir bez smaržas, nerūsējošs un 100% BPA nesaturošs. Pudeli var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Gizmo Flip 420 ml ir ūdens pudele bērniem, kas lieliski piemērota gan ikdienai, gan visdažādākajām brīvdabas nodarbēm vai sportiskām aktivitātēm. Tā aprīkota ar inovatīvo Autospout® tehnoloģiju, kas ir droša pret tecēšanu un izlīšanu, kā arī ļauj ērti padzerties. Izgatavota no caurspīdīga Tritan™ kopoliestera materiāla, kas nesatur bisfenolu A (BPA).

Lai vēsajos rudens rītos sasildītos ar gardu silto dzērienu, noderēs Contigo termokrūzes.

Metra Transit ir oriģinālā dizainā veidota augstākās kvalitātes nerūsošā tērauda termokrūze, kas lieliski piemērota ikvienam ikdienas solim un atpūtai pie dabas. Tā aprīkota ar īpašu Contigo CLEANGUARD™ vāciņa pārsegu. Kad pārsegs ir pagriezts, vāciņš tiek pasargāts no netīrumiem, nodrošinot higiēnisku lietošanu. Contigo Autoseal® tehnoloģija garantē 100% drošību pret dzēriena izšļakstīšanos vai izlīšanu, pateicoties blīvējošam mehānismam, kas automātiski bloķē dzēriena padevi starp malkiem: viegli nospiediet pogu, lai padzertos, un atbrīvojiet to, lai noslēgtu dzēriena padevi. Metra Transit krūzei izmantota speciāla vakuuma izolējošā tehnoloģija ar dubultām nerūsošā tērauda sienām, kas saglabā dzērienu karstu līdz 5 stundām un aukstu līdz pat 12 stundām. Krūzes pārdomātais dizains un vāciņa konstrukcija pieļauj ērtāku un vienkāršāku tās tīrīšanu. Vāciņu iespējams mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Termokrūze Byron 470 ml ir lieliskā dizainā veidota, hermētiski noslēgta dubultu sienu nerūsošā tērauda termokrūze. Vakuuma izolācijas tehnoloģija uztur dzērienu karstu līdz 6 stundām, bet aukstu līdz 12 stundām. Pateicoties patentētajai Snapseal® tehnoloģijai, krūze ir droša pret izlīšanu, turklāt tās tvertne īpaši veidota tā, lai būtu ērti baudīt karstus dzērienus. Cieši noslēgtā klikšķa aizdares sistēma atvieglo dzeršanas procesu. Lai padzertos, aizvērtni jānospiež uz augšu, lai aizdarītu – uz leju. Šo krūzi iespējams ērti lietot, izmantojot tikai vienu roku.

Ieskaties Contigo pudeļu un termokrūžu klāstā un atrodi savai ikdienai un atpūtai piemērotāko!

Citas ziņas
svini-vasaru-un-uzziedi-daba-fjallraven-un-pinguin-jaunumi-un-papildinajumi-gandrs-plauktos

Svini vasaru un uzziedi dabā! Fjallraven un Pinguin jaunumi un papildinājumi Gandrs plauktos

21.06.2017
Vasaras ziedēšana rit pilnā sparā. Pļavas, lauki un meži ir pārpilni košuma un smaržu. Koku zaļajās lapotnēs skaistākās dziesmas mums dzied putni, muguras kutina silti saules stari un veldzēties aicina dzīvūdeņi. Daba ir atmodusies, lai mums dāvātu svētkus...

Lasīt tālāk

ienirsti-vasara-peldlietu-jaunumi-un-papildinajumi-no-aqua-speed-jau-gandra

Ienirsti vasarā! Peldlietu jaunumi un papildinājumi no Aqua-Speed jau Gandrs plauktos

08.06.2017
Vasaras spirgtais zaļums jau izrotājis kokus. Gaisā virmo plaukušu ziedu smaržas. Viss ir dzīvs! Daba mūs gaida, lai sniegtu mums piedzīvojumus un prieku – atveries un izbaudi, dodies pretī vasarai. Īsti vasaras piedzīvojumi neizpaliek bez kārtīgām peldēm...

Lasīt tālāk

maini-esoso-merida-velosipedu-pret-jaunu

Maini esošo Merida velosipēdu pret jaunu!

16.03.2018
Apnicis esošais velosipēds? Nepatīk izvēlētā krāsa? Vēlies jaunu velopiedzīvojumu draugu? Vai vienkārši alksti pēc pārmaiņām? Mums ir lielisks risinājums!  Atved un atstāj mums savu esošo Merida velosipēdu, iegādājies jaunu velosipēdu* ar -50% atlaidi...

Lasīt tālāk