1. Ziņas
  2. Artūrs Cukunde triumfē Latvijas kausa pirmajā posmā Slopestyle disciplīnā!

Artūrs Cukunde triumfē Latvijas kausa pirmajā posmā Slopestyle disciplīnā!

Publicēts: 19.01.2011

arturs-cukunde-triumfe-latvijas-kausa-pirmaja-posma-slopestyle-disciplina

Pagājušajās brīvdienās Žagarkalnā norisinājās svarīgs notikums ziemas sporta veidu dzīvē – Latvijas Slēpošanas savienības organizētais Latvijas kauss frīstaila slēpošanā un snovbordā, Slopestyle un Big air disciplīnās, kas kopā pulcēja ap 70 dalībnieku un vairākus simtus skatītāju. Big Air disciplīnu īpaši atbalstīja Gandrs, kura demo teltī varēja izmēģināt Elan jaunākas kalnu slēpes un Drake sniega dēļus, kā arī uz vietas veikt sava inventāra apkopi.

Sestdien, Slopstaila disciplīnā snovbordistiem triumfēja tikai latvieši – Ieva Vīksne (sieviešu grupā), Nauris Putenis (jauniešiem), bet vīru grupā nepārspēts palika Gandra Ziemas komandas braucējs - Artūrs Cukunde. Liela uzmanība tika pievērsta frīstaila slēpošanas jauniešu grupai meitenēm, jo tajā, kā vienīgā dalībniece startēja ļoti populārā igauniete Kellija Sildaru (Kelly Sildaru), kura savos 9 gados jau ir sasniegusi augstu līmeni. Vēl viens Gandrs komandas dalībnieks Pauls Iklāvs frīskieru-profesionāļu starpā ieguva 7.vietu.

Svētdien, snoveri un frīskieri sacentās Big Air disciplīnā, kuru atbalstīja „Gandrs”. Frīskieriem jauniešu grupās uzvara - Ozoliņam un Kellijai Sildaru (Kelly Sildaru), snovbordistu konkurencē uzvarēja Madara Mieze sieviešu grupā un jauniešu grupā - Nauris Putenis. Frīskieriem-profesionāļiem visu goda pjedestālu aizņēma viesi no Igaunijas. Uzvarēja Ots Karsons (Ott Karson), bet labākais no mūsējiem – Reinis Stabiņš – palika ceturtajā vietā.

Latvijas kausa otrais posms norisināsies 27.februārī, Žagarkalnā. Arī Gandrs, Big Air galvenais atbalstītājs, viesosies uz kalna ar savu demo telti. Tiekamies!

Avots: Latvijas Slēpošanas Savienība, www.infoski.lv

Citas ziņas

Gandrs ziemas komandas braucēja Paula Iklāva šīs sezonas iespaidi

21.01.2011
image-8619: Janvāra vidus, dažas sacensības jau ir notikušas un priekšā vēl būs vairākas. Pauls Iklāvs, mūsu Ziemas komandas braucējs, stāsta par saviem sasniegumiem un plāniem! Pauls: Esmu piedalījies Latvijas Slēpošanas Savienības organizētajā Sniega...

Lasīt tālāk

Ragavas pēc īsas prombūtnes ir atgriezušās veikalos

11.01.2011
image-8396: Kopš šodienas veikalos Gandrs atkal ir nopērkamas ragavas. Pieejami 6 modeļi ērtas un izturīgas konstrukcijas ragavu, kas piemērotas gan mazu bērnu vizināšanai, gan straujiem nobraucieniem no kalna. Ragavas ir nopērkamas arī internetveikalā. Baudiet...

Lasīt tālāk

Janvāra piedāvājums Gandrs klientu kartes īpašniekiem!

07.01.2011
:image-8359: :image-8360: Gandrs Klienta kartes īpašniek! Janvārī esam sagatavojuši speciālas cenas un atlaides atsevišķajām precēm. Ieskaties mūsu piedāvājumā!

Lasīt tālāk