1. Ziņas
  2. Artūrs Cukunde: startēšu Pasaules junioru čempionātā!

Artūrs Cukunde: startēšu Pasaules junioru čempionātā!

Publicēts: 17.03.2011

arturs-cukunde-startesu-pasaules-junioru-cempionata

Ziema tuvojas beigām, tomēr tieši pēdējo nedēļu laikā notika lielākās šīs sezonas sacensības; tajās savu izveicību un prasmes rādīja arī Gandra komandas braucēji . Neapšaubāmi viens no šīs ziemas favorītiem ir Artūrs Cukunde, kurš šobrīd strādā arī par snovborda instruktoru Žagarkalnā. Lai uzzinātu, kā viņam šobrīd klājas un kādi ir tuvākie plāni, aprunājāmies ar Artūru.

Gandrs: Sveiks, Artūr! Tava uzstāšanās Latvijas kausā Big Air un Slopestyle disciplīnās bija viens no labākajiem sniegumiem šoziem, kuru novērtēja gan skatītāji, gan tiesneši (atgādinām, ka Artūrs abās sporta disciplīnās ieguva zelta godalgu). Varbūt Tev pašam ir kāds komentārs?

Artūrs: Sveiki! Jā, šīs sacensības bija veiksmīgas, jo demonstrēju tiešām sarežģītus trikus: Slopestyle taisīju fs 720 pāri step down boksam, fs 270 virsū 90 ārā pa down rail, fs tail 270 out pa lielgabalu un tail 270 out pa A boksu; džampu līnijā uztaisīju sw bs 540 un bs 720 japan! Savukārt Big Air disciplīnā tas jau vairs nebija tik vienkārši, īpaši finālos, kad bija jāsacenšas ar Mārtiņu Tēci, kurš izpildīja triku – sw bs 720; to man sanāca pārspēt ar, pēc manām domām, perfektu cab 900!

Gandrs: Droši vien grūti bija arī tādēļ, ka startēt abās disciplīnās vajadzēja vienā dienā ar dažu stundu pārtraukumu. Bet Tu esi Latvijas kausa ieguvējs, ar ko arī apsveicam! Artūrs: Paldies! Man pašam ir prieks arī par 2.vietu Igaunijas Slopestyle čempionātā. Es cerēju uz pirmo vietu, arī kvalifikācijas rezultāti bija atbilstoši, bet finālā tomēr zaudēju savu pozīciju un rezultātā ieguvu sudraba medaļu.

Gandrs: Apsveicams rezultāts! Vai Latvijā esi piedalījies vēl kādās sacensībās?

Artūrs: Jā, šo sestdien Žagarkalnā norisinājās Volcom sacensības, bet es biju pārvērtējis savus spēkus. Tikai piektdien biju iznācis no slimnīcas, tādēļ, lai arī biju ieguvis 1.vietu kvalifikācijā, rezultātā paliku ceturtais.

Gandrs: Tad novēlam Tev uzkrāt spēkus, mazliet atpūsties un gatavoties nākamajiem sporta sasniegumiem.

Artūrs: Paldies! Tieši tāds ir mans plāns, jo pēc nedēļas vēlos aizbraukt uz Franciju, lai patrenētos, un tad startēt Pasaules junioru čempionātā, kas norisināsies Itālijā.

Gandrs: Lai Tev veicas! Un gaidīsim jaunas ziņas!

Citas ziņas

Krosa sacensības Ozolkalnā "Lielā Ozola izcīņa"

23.03.2011
image-9517: Pagājušās nedēļas nogalē, 20.martā, Ozolkalnā jau otro gadu pēc kārtas norisinājās kluba G4free un aktīvās atpūtas sporta centra Ozolkalns rīkotās "Lielā Ozola izcīņas" sacensības skikrosā un snovbordkrosā. Laika apstākļi un sniega stāvoklis...

Lasīt tālāk

Gandrs un Brooks atbalstītā FixRide.lv ruļļu cīņu turnīra ceturtā posma atskats

14.03.2011
image-9262: 12. martā, kad ārā jau bija jūtamas pirmās pavasara vēsmas, notika FixRide.lv organizētā sešu posmu turnīra „Pavasara sagaidīšanas kauss 2011” ceturtais posms, kurā piedalījās 16 kungi un 4 dāmas. Kā jau ierasts, arī ceturtajā posmā bija...

Lasīt tālāk

Mainām Merida velosipēdus: vecos pret jauniem!

11.03.2011
image-9254: 1. Kompetenti veikala un/vai servisa darbinieki veiks Tava velosipēda novērtēšanu. 2. Tava esošā velosipēda vērtība tiks uzskatīta par maksāšanas līdzekli jauna velosipēda iegādei*. 3. Pieņemot Tavu velosipēdu, pārbaudīsim velopasi un...

Lasīt tālāk