1. Ziņas
  2. Artūrs Cukunde: startēšu Pasaules junioru čempionātā!

Artūrs Cukunde: startēšu Pasaules junioru čempionātā!

Publicēts: 17.03.2011

arturs-cukunde-startesu-pasaules-junioru-cempionata

Ziema tuvojas beigām, tomēr tieši pēdējo nedēļu laikā notika lielākās šīs sezonas sacensības; tajās savu izveicību un prasmes rādīja arī Gandra komandas braucēji . Neapšaubāmi viens no šīs ziemas favorītiem ir Artūrs Cukunde, kurš šobrīd strādā arī par snovborda instruktoru Žagarkalnā. Lai uzzinātu, kā viņam šobrīd klājas un kādi ir tuvākie plāni, aprunājāmies ar Artūru.

Gandrs: Sveiks, Artūr! Tava uzstāšanās Latvijas kausā Big Air un Slopestyle disciplīnās bija viens no labākajiem sniegumiem šoziem, kuru novērtēja gan skatītāji, gan tiesneši (atgādinām, ka Artūrs abās sporta disciplīnās ieguva zelta godalgu). Varbūt Tev pašam ir kāds komentārs?

Artūrs: Sveiki! Jā, šīs sacensības bija veiksmīgas, jo demonstrēju tiešām sarežģītus trikus: Slopestyle taisīju fs 720 pāri step down boksam, fs 270 virsū 90 ārā pa down rail, fs tail 270 out pa lielgabalu un tail 270 out pa A boksu; džampu līnijā uztaisīju sw bs 540 un bs 720 japan! Savukārt Big Air disciplīnā tas jau vairs nebija tik vienkārši, īpaši finālos, kad bija jāsacenšas ar Mārtiņu Tēci, kurš izpildīja triku – sw bs 720; to man sanāca pārspēt ar, pēc manām domām, perfektu cab 900!

Gandrs: Droši vien grūti bija arī tādēļ, ka startēt abās disciplīnās vajadzēja vienā dienā ar dažu stundu pārtraukumu. Bet Tu esi Latvijas kausa ieguvējs, ar ko arī apsveicam! Artūrs: Paldies! Man pašam ir prieks arī par 2.vietu Igaunijas Slopestyle čempionātā. Es cerēju uz pirmo vietu, arī kvalifikācijas rezultāti bija atbilstoši, bet finālā tomēr zaudēju savu pozīciju un rezultātā ieguvu sudraba medaļu.

Gandrs: Apsveicams rezultāts! Vai Latvijā esi piedalījies vēl kādās sacensībās?

Artūrs: Jā, šo sestdien Žagarkalnā norisinājās Volcom sacensības, bet es biju pārvērtējis savus spēkus. Tikai piektdien biju iznācis no slimnīcas, tādēļ, lai arī biju ieguvis 1.vietu kvalifikācijā, rezultātā paliku ceturtais.

Gandrs: Tad novēlam Tev uzkrāt spēkus, mazliet atpūsties un gatavoties nākamajiem sporta sasniegumiem.

Artūrs: Paldies! Tieši tāds ir mans plāns, jo pēc nedēļas vēlos aizbraukt uz Franciju, lai patrenētos, un tad startēt Pasaules junioru čempionātā, kas norisināsies Itālijā.

Gandrs: Lai Tev veicas! Un gaidīsim jaunas ziņas!

Citas ziņas
ragavas-pec-isas-prombutnes-ir-atgriezusas-veikalos

Ragavas pēc īsas prombūtnes ir atgriezušās veikalos

11.01.2011
Kopš šodienas veikalos Gandrs atkal ir nopērkamas ragavas. Pieejami 6 modeļi ērtas un izturīgas konstrukcijas ragavu, kas piemērotas gan mazu bērnu vizināšanai, gan straujiem nobraucieniem no kalna. Ragavas ir nopērkamas arī internetveikalā. Baudiet...

Lasīt tālāk

musu-veikalos-dalbello-sleposanas-zabaki

Mūsu veikalos – Dalbello slēpošanas zābaki

13.11.2010
Viens no vadošajiem kalnu slēpošanas zābaku ražotājiem – Dalbello – tiek pārstāvēts ar saviem produktiem arī veikalos Gandrs. Dibināta 1974. gadā, Dalbello ir vienīga kompānija pasaulē, kas ražo tikai ziemas sporta apavus. Pa šiem gadiem uzkrātā pieredze...

Lasīt tālāk

veikalos-gandrs-jauna-trek-n-eat-partika

Veikalos Gandrs – jaunā Trek’n Eat pārtika

01.11.2010
Tie, kas aktīvi nodarbojas ar tūrismu un dodas ekspedīcijās vai piedzīvojumu meklējumos bieži vien ņem līdzi speciālu tūrisma pārtiku, t.sk. Trek’n Eat ražoto. Šobrīd mūsu veikalos ir jauns Trek’n Eat produkcijas klāsts. Pirmkārt, ir ievērojami paplašinājies...

Lasīt tālāk