1. Ziņas
  2. Alpina jaunās sezonas sporta ķiveres un velo braucēju brilles

Alpina jaunās sezonas sporta ķiveres un velo braucēju brilles

Publicēts: 27.06.2012

alpina-jaunas-sezonas-sporta-kiveres-un-velo-brauceju-brilles-4

ALPINA jaunās sezonas velo ķiveres ir ne vien augstas kvalitātes un ergonomiskas formas, bet tām ir arī ļoti skaists dizains. Ķiverēs izmantotais materiāls padara tās ļoti izturīgas, kā arī - tās ir īpaši vieglas un ļoti ērti regulējamas.

Tagad tev ir visas iespējas iegādāties oficiālo leģendārās Multivan Merida MTB komandas ķiveri, ar kuru galvā traucas pasaules ātrākie kalnu velosipēdisti.

Ar ALPINA ķiveri galvā būsi pasargāts no nejaušām kļūmēm vai kāda cita neuzmanības. Rūpējies un pasargā sevi, lai galva vienmēr drošībā!

ALPINA šīs sezonas piedāvājumā stilīgas un funkcionālas sporta brilles. Ļoti draudzīgas ir sporta briļļu cenas – sākot no 20 latiem. Brilles ērti pielāgojamas deguna formai, tām ir spēcīgas aizsardzības lēcas, kas 100% pasargās no UV negatīvā starojuma un absorbēs infrasarkano starojumu. Ir pieejami modeļi ar maināmām lēcām, kas nodrošinās perfektu braukšanu jebkurā apgaismojumā.

ALPINA sporta brilles lieliski piekļaujas sejas formai un pasargā ne tikai no saules, bet arī no vēja un netīšiem smilšu graudiem.

:image-16561:

:image-16559:

:image-16560:

Citas ziņas
sks-pumpji-un-dublu-sargi-lai-ritenbrauksana-sagadatu-prieku-un-nebutu-jasatraucas-par-sikumiem

SKS pumpji un dubļu sargi, lai riteņbraukšana sagādātu prieku un nebūtu jāsatraucas par sīkumiem

29.06.2012
SKS ir viens no pasaules līderiem velo aksesuāru ražošanā no Vācijas. SKS sortimentā ir visa veida velo papildaprīkojums, lai riteņbraukšana sagādātu prieku un nebūtu jāuztraucas par sīkumiem. Šosezon Gandrā iegādājami ērti un ergonomiski...

Lasīt tālāk

saruna-ar-jani-balodi-kas-sogad-dosies-pievaret-pasaules-grutako-un-trakako-laivu-maratonu-yukon-river-quest

Saruna ar Jāni Balodi, kas šogad dosies pievārēt pasaules grūtāko un trakāko laivu maratonu – Yukon River Quest

26.06.2012
YUKON RIVER QUEST http://www.yukonriverquest.com/ Yukon River Quest jeb Jukonas maratons ir šobrīd garākais un viens no visgrūtākajiem kaijaku un kanoe airēšanas maratoniem pasaulē, kas notiek Jukonas teritorijā Kanādā un kura oficiālais...

Lasīt tālāk

jaunie-trelock-lukturi-un-sledzenes-vacu-kvalitate-dizains-un-inovativas-metodes

Jaunie TRELOCK lukturi un slēdzenes - Vācu kvalitāte, dizains un inovatīvas metodes

26.06.2012
TRELOCK - tā ir vācu kvalitāte, dizains un inovatīvas metodes. TRELOCK produkti izgatavoti izturīgi, kvalitatīvi, tie ir viegli un ērti lietojami, kā arī stilīgi un droši. Saslēdzenes Gandrā plaša izvēle TRELOCK saslēdzenēm, ko raksturo...

Lasīt tālāk