1. Ziņas
  2. Veloekspedīcija - Gads pēc Arābu Pavasara - ir noslēgusies

Veloekspedīcija - Gads pēc Arābu Pavasara - ir noslēgusies

Publicēts: 21.03.2012

   Gandra velo komandas braucējs Krišjānis Jansons Ratiniks veiksmīgi atgriezies no veloeksepdīcijas Tuvajos Austrumos un dalās savos piedzīvojumos:

   Ar prieku varu paziņot, ka veloekspedīcija paredzētajā laikā un apjomā ir veiksmīgi noslēgusies. Ir apceļota Izraēla, Jordānija, Ēģipte, Palestīnas teritorija. Esmu viesojies 3 galvaspilsētās, peldējies 3 jūrās. Naktis ir aizvadītas viesnīcās, pie vietējiem mājās, Nāves jūras sāls rūpnīcas teritorijas dzīvoklī, jūras krastā un vienkārši tuksnesī guļammaisā. Ar velosipēdu, gan braucot, gan stumjot pa bezceļu, ir šķērsots Wadi Rum tuksnesis Jordānijā. Braukts kalnos 0 grādos, kā arī baudīta saule ielejās, kur gaisa temperatūra sasniegusi +30.

   Ēģiptes Āfrikas daļā brauciens tika nedaudz saīsināts aplaupīšanas risku dēļ. Ar velosipēdu iepazīta Kaira un tās šausmīgā satiksme, apskatītas piramīdas. Hurgadā, dzīvojot pie vietējā, izzināta politiskā situācijā Ēģipte pēc Mubaraka gāšanas. Vienā dienā, nobraucot 300km, šķērsota tuksnešainā Sinaja pussala.

   Kopumā 4 reizes stingros drošības apstākļos šķērsota  Izraēlas robeža. Apskatīta Jeruzāleme, Telaviva, kā arī būts mūra otrā pusē, lai redzētu palestīniešu kontrolēto Betlēmi un Ramallahu.

   Ekspedīcijā saskāros ar sarežģījumiem individuālajiem tūristiem, šķērsot valstu robežas, Suecas kanālu, kā arī pārvietošanos Āfrikas daļā.

   Kopumā ar velosipēdu nobraukti 2126km.

veloekspedicija-gads-pec-arabu-pavasara-ir-noslegusies

veloekspedicija-gads-pec-arabu-pavasara-ir-noslegusies-2

veloekspedicija-gads-pec-arabu-pavasara-ir-noslegusies-3

veloekspedicija-gads-pec-arabu-pavasara-ir-noslegusies-4

veloekspedicija-gads-pec-arabu-pavasara-ir-noslegusies-5

veloekspedicija-gads-pec-arabu-pavasara-ir-noslegusies-6

:image-14771:

veloekspedicija-gads-pec-arabu-pavasara-ir-noslegusies-8

veloekspedicija-gads-pec-arabu-pavasara-ir-noslegusies-9

veloekspedicija-gads-pec-arabu-pavasara-ir-noslegusies-10

veloekspedicija-gads-pec-arabu-pavasara-ir-noslegusies-11

Citas ziņas

Gandra fri ski braucējs Pauls Iklāvs noslēdzošajā RIB tūres posmā trešais labākais!

23.03.2012
image-14784: Šīs sezonas Ride In Baltics tūre ir pieveikta - pēdējie mači Lietuvā, Ignalīnas kalnā. Gandra free ski braucējs Pauls Iklāvs godam slēdz sezonu, iegūstot trešo vietu RIB fināla posmā. Lasi zemāk, ko Pauls stāsta par Lietuvas...

Lasīt tālāk

Marts būs krāsains un spožs - jaunā TOBBY apavu auklu, bikšturu un jostu kolekcija ir klāt!

13.03.2012
Neaizmirsti - trakajiem pieder pasaule, piešķir savai ikdienai spilgtu akcentu! TOBBY apavu auklas, bikšturi un jostas ir ne vien praktiski un noderīgi, bet arī apžilbina ar dzīvesprieku, kas izpaužas košajā krāsu izvēlē. :image-14689: Bieži...

Lasīt tālāk

Atklāj piedzīvojums sevī! Nobildējies pie Dzilnas ieža un tiec pie kāpiena alpīnisma tornī

12.03.2012
image-14664: Dodies martā pārgājienā un vēro ledus iešanu Gaujas Nacionālā parka teritorijā. Maršruts - Pērļupīte, Amata un Kumadas upe. Apbrīno 37m augto Dzilnas iezi un sameklē Viļņu priedi, kuras apkārtmērs ir 3,5m. Nobildējies pie...

Lasīt tālāk