1. Ziņas
  2. Stiprinājuma atsaukums Polisport piekabei/ratiņiem!

Stiprinājuma atsaukums Polisport piekabei/ratiņiem!

Publicēts: 16.12.2022

Rūpējoties par jūsu drošību Polisport aicina piekabes Trailer un Trailer/Stroller īpašniekus nekavējoties pārtraukt produkta lietošanu un sazināties ar Polisport pa e-pastu [email protected] Patērētājiem tiks nosūtīts remonta komplekts (pamācība ar montāžu būs pieejams Polisport mājaslapā), vai arī patērētāji var doties uz vietu, kur tika iegādāta piekabe, lai komplektu uzstādītu profesionālis. Ar detaļas nomaiņu patērētājam netiks radītas izmaksas. Lai noskaidrotu vai uz jūsu piekabi attiecās atsaukums, nepieciešams noskaidrot sērijas numuru, kurš ir atrodams uz velosipēda vilkšanas stiprinājuma. 


stiprinajuma-atsaukums-polisport-piekabei-ratiniem-2

Citas ziņas
izdeviga-ideja-davanai-kaisligam-celotajam

Izdevīga ideja dāvanai "Kaislīgam ceļotājam"!

12.12.2022
Uzdāvini siltumu kaislīgam ceļotājam! Piedāvajam iegādāties praktisku komplektu par īpašu cenu. Komplektā ietilpst viss, lai sasildītos jebkur – trauku komplekts ar deglīti, gāze un spork dakšiņa siltam ēdienam. Īpaši vēsajos vakaros noderēs arī komplektā...

Lasīt tālāk

decembri-visiem-velosipediem-30

Decembrī visiem velosipēdiem -30%!

30.11.2022
Sekojot senlatviešu gudrībai, ka ragavas jābūvē vasarā, aicinām velo pirkt vispiemērotākajā brīdī - ziemā! Sagatavo sevi un savus mīļos jaunajai velo sezonai ar jaunu velosipēdu zem eglītes! 

Lasīt tālāk

visiem-velosipediem-25

VISIEM VELOSIPĒDIEM -25%!

29.09.2022
Līdz ar aktīvās velo sezonas noslēgumu vēlamies iepriecināt visus velo mīļus ar -25% VISIEM Merida velosipēdiem visu novembri! Pie mums plašā izvēlē atradīsi trekinga, MTB, fitnesa un pat kvalitatīvus elektriskos velosipēdus par ļoti pievilcīgām cenām!

Lasīt tālāk