1. Ziņas
  2. Palutini savu divrataino draugu ar pasaulē zaļāko un videi draudzīgāko velosipēdu eļļu Green Oil

Palutini savu divrataino draugu ar pasaulē zaļāko un videi draudzīgāko velosipēdu eļļu Green Oil

Publicēts: 26.07.2012

:image-17287:

Green Oil ražo pasaulē zaļākos un videi draudzīgākos līdzekļus velosipēdu eļļošanai - ķēdēm, rumbām, stūres bļodiņām un visām pārējām ritošajām daļām. Protams pieejami arī līdzekļi un piederumi velosipēda tīrīšanai, lai velosipēds spoži spīdētu.

Šī ražotāja radītajos līdzekļos nav nekādu petroķīmisku vielu, nekādu PTFE. Green Oil izmanto vairāk nekā 21 dažādu augu un citu dabīgu sastāvdaļu maisījumus, lai sasniegtu to izcilo kvalitāti, kas ļāvis Green Oil velosipēdu eļļai un tīrīšanas līdzekļiem iegūt uzticamu reputāciju un plašu atpazīstamību zaļi domājošu velosipēdistu vidū.

palutini-savu-divrataino-draugu-ar-pasaule-zalako-un-vide-draudzigako-velosipedu-ellu-green-oil-3

Labākā lieta par Green Oil ir tā, ka šī kompānija pieder riteņbraucējiem, kas paši regulāri nodarbojas ar šo sporta veidu, tas nozīmē tikai to, ka jebkurš jauns produkts tiek izmēģināts un pārbaudīts uz “pašu ādas”.

Green Oil tika radīts tādēļ, ka nekas tamlīdzīgs šajā preču sfērā vēl nebija pieejams. Simon Nash, kompānijas īpašnieks, kādu dienu brauca ar velosipēdu pa Quaggy upi, velosipēda ķēde atradās ūdenī, un viņš saprata to, ka ar šo problēmu agri vai vēlu saskaras daudzi zaļi domājoši braucēji. Tad nu viņš sāka meklēt alternatīvu petroķīmisko vielu eļļai, lai radītu aktuālu, videi draudzīgu un ekoloģisku produktu.

Simon projekts ir izdevies par visiem 100% - pirmo apbalvojumu – zelta godalgu – Green Oil izstrādātajām eļļām piešķīra riteņbraucēju iecienītais žurnāls „Mountain Bike”, un kopš tā brīža Green Oil turpmāk piešķirtie apbalvojumi tikai apstiprina šo eļļu kvalitāti un uzticamību.

Citas ziņas

Gaidīsim ciemos Gandra piedzīvojumu spēlē Meža Zapte starptautiskajā mūzikas festivālā Laba Daba

31.07.2012
image-17371: Dejo ar meža elfiem, medī krāsainus krokodilus, roc saldi rūgtus dārzeņus, lavierē pār baļķi izmanīgi, citādi „oliņ-boliņ-bums” – tādi un citādi meža brīnumi sagaida Tevi Gandra piedzīvojumu spēlē „Meža zapte”. Jūs...

Lasīt tālāk

Brīnišķīgi rezultāti Gandrs Merida komandai Latvijas čempionātā MTB krosā, XCO

24.07.2012
Svētdien, 22.jūlijā, Baldonē, Riekstu kalna slēpošanas kompleksā norisinājās Latvijas čempionāts MTB krosā, XCO. Ļoti labi sagatavotajā trasē, par kuru jāpateicas izlases trenerim Normundam Noreiko, piedalījās arī „Gandrs-Merida” komandas...

Lasīt tālāk

Kopā ar Kārli Kazāku velobraucienā ar nosaukumu Velomūzika

23.07.2012
"Ir sajūta, ka mēs paskrienam garām… Saulei, naktij, smaržām, cilvēkiem, cilvēcībai. Šobrīd- kārtējai vasarai," tā idejas autors un mūziķis Kārlis Kazāks mēģina atbildēt uz jautājumu- kādēļ četri Latvijas mūziķi jūlija beigās kāps uz velosipēdiem...

Lasīt tālāk