1. Ziņas
  2. Novembrī pilnai velosipēda apkopei -20%

Novembrī pilnai velosipēda apkopei -20%

Publicēts: 01.11.2023

Vai Tava velo sezona jau beigusies? Tad pirms noliec velosipēdu ziemošanai, atved to pie mums uz pilnu apkopi ar -20% atlaidi, lai, sākoties jaunajai 2024.gada velo sezonai, Tavs braucamrīks būtu gatavs doties ceļā un nebūtu jāgaida garās rindās uz apkopi. 

Kā arī, ja Tev nav, kur savu velosipēdu novietot, kamēr to neizmanto, atgādinām, ka piedāvājam to novietot glabāšanai mūsu Inventāra glabātuvē tikai par 5 eur/mēn.

novembri-pilnai-velosipeda-apkopei-20

Citas ziņas
fjallraven-apgerba-vaskosana

Fjällräven apģērba vaskošana

07.03.2023
G-1000 - izturīgs, elpojošs, vēja necaurlaidīgs un aizsargājošs pret UV stariem, - Fjällräven ražots materiāls apģērbam un somām. Lai piešķirtu materiālam arī ūdensizturību vai saglabātu gaisa caurlaidības īpašības, kur tas nepieciešams, vari to ievaskot...

Lasīt tālāk

stiprinajuma-atsaukums-polisport-piekabei-ratiniem

Stiprinājuma atsaukums Polisport piekabei/ratiņiem!

16.12.2022
Rūpējoties par jūsu drošību Polisport aicina piekabes Trailer un Trailer/Stroller īpašniekus nekavējoties pārtraukt produkta lietošanu un sazināties ar Polisport pa e-pastu [email protected]. Patērētājiem tiks nosūtīts remonta komplekts (pamācība...

Lasīt tālāk

jaunas-krasas-no-esbit

Jaunas krāsas no ESBIT!

12.05.2022
Drēgnais laiks lēnām tuvojas, tāpēc arī mēs savus veikala plauktus papildinām ar košām krāsām. Pie mums tagad jauni, krāsaini termosi no @Esbit! Ja plāno kādu pārgājienu vai izbraucienu, tad Tev noteikti noderēs labs termoss Tev patīkamos toņos!

Lasīt tālāk