1. Ziņas
  2. Kopā ar Kārli Kazāku velobraucienā ar nosaukumu Velomūzika

Kopā ar Kārli Kazāku velobraucienā ar nosaukumu Velomūzika

Publicēts: 23.07.2012

"Ir sajūta, ka mēs paskrienam garām… Saulei, naktij, smaržām, cilvēkiem, cilvēcībai. Šobrīd- kārtējai vasarai," tā idejas autors un mūziķis Kārlis Kazāks mēģina atbildēt uz jautājumu- kādēļ četri Latvijas mūziķi jūlija beigās kāps uz velosipēdiem, lai vienu nedēļu brauktu pa Latviju?

kopa-ar-karli-kazaku-velobrauciena-ar-nosaukumu-velomuzika

"Gribas apstāties un parunāties. No sirds. Ar īstiem cilvēkiem, ar īstu mežu… Dziedāt, ne tikai tāpēc, ka ir gadījies sarunāt koncertu, kaut dziedāt nemaz negribās, bet dziedāt tāpēc, ka vajag." turpina Kazāks.

Velobrauciens ar nosaukumu "Velomūzika" notiks laikā no 27. jūlija līdz 1. augustam, un tā maršruts vedīs visapkārt Vidzemei.

"Mēs muzicēsim tur, kur sagribēsies. Ja gribās dzirdēt, kā tas ir- droši var sekot mums sociālajos portālos, ņemt velosipēdu un braukt līdzi- dienu, divas… visu nedēļu," idejas autori mudina cilvēkus iesaistīties.

Viens vakars velobrauciena laikā ir iezīmēts jau šobrīd- 1. augustā burvīgajā Oleru muižā ir paredzēta akustiska uzstāšanās plašākai publikai, kā arī stāsti par pieredzēto. Vakara apmeklējums bez maksas. Līdzi jāņem segas sēdēšanai un siltumam.

Velobraucienā bez idejas autora Kārļa Kazāka dosies Kaspars Tobis (Dzelzs vilks), Juris Kroičs un Māris Bīmanis. Ņemot vērā ierobežotās iespējas paņemt līdzi ierastos mūzikas instrumentus, brauciena laikā un noslēguma pasākumā būs dzirdams neatkārtojams skanējums jau zināmām Kārļa Kazāka albumu "uz manām plaukstām" un "16 stundas" un pavisam jaunām dziesmām no rudenī gaidāmā albuma.

Braucienu filmā iemūžinās Edgars Lūsiņš no 1000 jūdžu cikla veidotājiem- qfilma.lv

Seko līdzi Velomūzikas notikumam, un piedalies piedzīvojumā!

www.kazaks.lv

www.twitter.com/velomuzika

Uzmanību! Ja vēlies pievienoties velobraucienam, tad atceries, ka ievērosim Ceļu satiksmes noteikumus. Paņem līdzi telti un visu nepieciešamo, jo naktsmājas nodrošināt organizatori neuzņemas.

Citas ziņas

Brīnišķīgi rezultāti Gandrs Merida komandai Latvijas čempionātā MTB krosā, XCO

24.07.2012
Svētdien, 22.jūlijā, Baldonē, Riekstu kalna slēpošanas kompleksā norisinājās Latvijas čempionāts MTB krosā, XCO. Ļoti labi sagatavotajā trasē, par kuru jāpateicas izlases trenerim Normundam Noreiko, piedalījās arī „Gandrs-Merida” komandas...

Lasīt tālāk

Aizvadīts mūzikas festivāls Positivus, kurā bijām arī mēs, un Gandra ciems ļāva cilvēkiem gulēt saldu miegu zaļas pļavas vidū

23.07.2012
image-17093: Pēc organizatoru veiktajām aplēsēm šajā nedēļas nogalē notikušo mūzikas un mākslas festivālu „Positivus” kopumā apmeklējuši 25 000 cilvēku, no tiem 10 000 apmetušies telšu pilsētiņā...

Lasīt tālāk

Aizvadīts SEB MTB maratona 4.posms Vietalvā

19.07.2012
image-17029: „Gandrs-Merida” komanda startēja nepilnā sastāvā, jo A. Lavišs nepaspēja atgriezties no komandējuma. Kopējā sacensību distance 74 km. Pārsvarā tā veda pa grants  un meža ceļiem, bija arī mazi posmiņi pa taciņām...

Lasīt tālāk