1. Ziņas
  2. Jauns Gandrs - Jaunā mājas lapā!

Jauns Gandrs - Jaunā mājas lapā!

Publicēts: 18.08.2009

Mūsdienu tehnoloģiskajā laikmetā mājas lapa ir kā augošs organisms, tas attīstās, iegūst ko jaunu, atmet nevajadzīgo un pilnveidojas.....Tas brīdis IR KLĀT! Ar prieku nododam Jūsu lietošanā mūsu jauno mājas lapu!

Jaunā lapa sniedz ne vien informāciju par Gandra piedāvātajiem produktiem, bet pilnībā atspoguļo arī mūsu pakalpojumu spektru, informē par mūsu atbalsta projektiem, kā arī, sniedz ziņas par produktu pieejamību veikalos. Dati par produktiem ik dienu tiek sinhronizēti ar noliktavas datiem, ļaujot Jums pirms došanās uz veikalu pārliecināties, kurā Gandra veikalā konkrētā prece ir pieejama.

Jaunas lapas radīšana bija izaicinājums - jo vēlējāmies apvienot daudz un dažādas iespējas. Mūsu pirmais solis ir izdevies, tomēr izaicinājuma garša nav zudusi un mēs turpinām šo lapu attīstīt, lai Jūs jau pavisam drīz savas iecienītās un nepieciešamās lietas varētu pasūtīt arī caur internetu!

Mēs ņemam vērā Jūsu ieteikumus un pastāvīgi papildinām to ar jaunu, lietderīgu informāciju par precēm, pakalpojumiem un notikumiem mums apkārt!

Jaunās mājas lapas darbību vislabāk atbalsta modernas un standartus atbalstošas pārlūkprogrammas - IE8, FireFox 3+, Opera 9.6+, Safari 4 un Google Chrome. Atvainojamies IE 6/7 un citu vecāku pārlūkprogrammu lietotājiem, kam varētu būt tehniskas problēmas ar dažām lapas funkcijām, un iesakam izmantot jaunākas interneta pārlūkprogrammas.

Citas ziņas
light-my-fire-jaunums-gandra-piedavajuma

Light My Fire - jaunums Gandra piedāvājumā!

12.08.2009
Jūs zināt - lielisku ideju var pamanīt uzreiz – tā ir vienkārša, acīmredzama, tomēr pilnīgi svaiga. Tieši tā cilvēki reaģē ieraugot Light My Fire produktus. Zviedru uzņēmums Light My Fire specializējas uz āra aktivitāšu piederumiem, kas ir prakstiski...

Lasīt tālāk

2008. gada putns Gandrs (Melnais stārķis)

01.01.2008
Latvijas Ornitologu biedrība ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību nopietnām vides aizsardzības problēmām, katru gadu izvēlas gada putnu. Šogad par tādu ir kļuvis, iespējams noslēpumainākais Latvijas mežu iemītnieks Gandrs jeb plašāk pazīstams kā Melnais...

Lasīt tālāk