1. Ziņas
  2. Jauns Gandrs - Jaunā mājas lapā!

Jauns Gandrs - Jaunā mājas lapā!

Publicēts: 18.08.2009

Mūsdienu tehnoloģiskajā laikmetā mājas lapa ir kā augošs organisms, tas attīstās, iegūst ko jaunu, atmet nevajadzīgo un pilnveidojas.....Tas brīdis IR KLĀT! Ar prieku nododam Jūsu lietošanā mūsu jauno mājas lapu!

Jaunā lapa sniedz ne vien informāciju par Gandra piedāvātajiem produktiem, bet pilnībā atspoguļo arī mūsu pakalpojumu spektru, informē par mūsu atbalsta projektiem, kā arī, sniedz ziņas par produktu pieejamību veikalos. Dati par produktiem ik dienu tiek sinhronizēti ar noliktavas datiem, ļaujot Jums pirms došanās uz veikalu pārliecināties, kurā Gandra veikalā konkrētā prece ir pieejama.

Jaunas lapas radīšana bija izaicinājums - jo vēlējāmies apvienot daudz un dažādas iespējas. Mūsu pirmais solis ir izdevies, tomēr izaicinājuma garša nav zudusi un mēs turpinām šo lapu attīstīt, lai Jūs jau pavisam drīz savas iecienītās un nepieciešamās lietas varētu pasūtīt arī caur internetu!

Mēs ņemam vērā Jūsu ieteikumus un pastāvīgi papildinām to ar jaunu, lietderīgu informāciju par precēm, pakalpojumiem un notikumiem mums apkārt!

Jaunās mājas lapas darbību vislabāk atbalsta modernas un standartus atbalstošas pārlūkprogrammas - IE8, FireFox 3+, Opera 9.6+, Safari 4 un Google Chrome. Atvainojamies IE 6/7 un citu vecāku pārlūkprogrammu lietotājiem, kam varētu būt tehniskas problēmas ar dažām lapas funkcijām, un iesakam izmantot jaunākas interneta pārlūkprogrammas.

Citas ziņas

Light My Fire - jaunums Gandra piedāvājumā!

12.08.2009
Jūs zināt - lielisku ideju var pamanīt uzreiz – tā ir vienkārša, acīmredzama, tomēr pilnīgi svaiga. Tieši tā cilvēki reaģē ieraugot Light My Fire produktus. Zviedru uzņēmums Light My Fire specializējas uz āra aktivitāšu piederumiem, kas ir prakstiski...

Lasīt tālāk

Gandrs tagad arī Twitterī!!

12.08.2009
Sekot līdzi mūsu aktivitātēm par produktiem un pakalpojumiem turpmāk varat arī twitterī: http://www.twitter.com/gandrs

Lasīt tālāk

Gandra klubs brauc ar velo!

03.08.2009
2008. gada pavasarī tika atklāts Gandra kāpšanas tornis.2009. gada janvārī dzima ideja par Gandra klubu, kas apvienotu cilvēkus, kam patīk aktīva atpūta.2009. gada 25. un 26. jūlijā notika 1. Gandra kluba pasākums = 2 dienu velobrauciens.Īsa atskaite:-...

Lasīt tālāk