1. Ziņas
  2. Jaunie, Latvijā saražotie Ērenpreiss velosipēdi iegādājami Gandrā

Jaunie, Latvijā saražotie Ērenpreiss velosipēdi iegādājami Gandrā

Publicēts: 12.04.2012

jaunie-latvija-sarazotie-erenpreiss-velosipedi-iegadajami-gandra

No 12.aprīļa Gandrā iegādājami Ērenpreiss velosipēdi - 4 dizainā līdz pilnībai noslīpēti, ekskluzīvi velosipēdu modeļi, kas ražoti Latvijā.

Latvijā pirms gandrīz 100 gadiem bija ļoti attīstīta velosipēdu ražošana. Gustava Ērenpreisa fabrikas ražotais velosipēds Ērenpreiss Original iekaroja plašu popularitāti un vēl šodien tiek glabāts kā vērtīga relikvija.

Vairāk kā 3 gadus Toms Ērenpreiss, Gustava Ērenpreisa brāļa mazmazdēls kopā ar kolēģiem ir strādājis pie tā, lai Latvijai atkal būtu savs velosipēds – jauns Ērenpreiss, atbilstošs mūsdienu kvalitātes prasībām.

Paula izsmalcināto stilu veido īpašs šampanieša toņa krāsojums, askētiska dizaina dubļusargi un ādas rokturi. Trīs ātrumu rumba un dabīgās ādas sēdeklis pārvietošanos pa pilsētas ielām padara īpaši ērtu, bet augstākās kvalitātes aprīkojums nodrošina ilgstošu kalpošanas laiku.

Gustav savu vārdu ieguvis no slavenā Gustava Ērenpreisa. Ādas rokturi, radiālais spieķojums, trīs ātrumu rumba un dabīgās ādas sēdeklis apvieno mūsdienīgu dizainu ar Ērenpreiss kvalitātes standartiem. Gustav ir ērtākais un uzticamākais pilsētas braucamrīks.

Tom ir īpaši viegls velosipēds ar augstu manevrēt spēju klasiskā un praktiskā piekritējiem. Ērenpreiss rāmju dizaina autors Toms Ērenpreiss šim velosipēdam atvēlējis savu vārdu. Īpašais, pusmatētais, melnais krāsojums, ādas sēdeklis un augstas kvalitātes aprīkojums ir garantija tam, ka šis braucamrīks kalpos daudzus gadus.

Greta elegance slēpjas klasiskā un praktiskā stila apvienojumā ar modernu, augstas kvalitātes aprīkojumu. Dabīgās ādas sēdeklis un īpašais pusmatētais, melnais krāsojums lieliski izceļ vēsturiskās Ērenpreiss rāmja līnijas.

jaunie-latvija-sarazotie-erenpreiss-velosipedi-iegadajami-gandra-2

jaunie-latvija-sarazotie-erenpreiss-velosipedi-iegadajami-gandra-3

jaunie-latvija-sarazotie-erenpreiss-velosipedi-iegadajami-gandra-4

jaunie-latvija-sarazotie-erenpreiss-velosipedi-iegadajami-gandra-5

Citas ziņas
marts-bus-krasains-un-spozs-jauna-tobby-apavu-auklu-biksturu-un-jostu-kolekcija-ir-klat

Marts būs krāsains un spožs - jaunā TOBBY apavu auklu, bikšturu un jostu kolekcija ir klāt!

13.03.2012
Neaizmirsti - trakajiem pieder pasaule, piešķir savai ikdienai spilgtu akcentu! TOBBY apavu auklas, bikšturi un jostas ir ne vien praktiski un noderīgi, bet arī apžilbina ar dzīvesprieku, kas izpaužas košajā krāsu izvēlē. Bieži...

Lasīt tālāk

drake-un-artec-zimolu-12sezonas-snovborda-deli-no-jautribas-lidz-avangardam-un-northwave-zabaku-540gradu-tehnologijas

Drake un Artec zīmolu 12.sezonas snovborda dēļi – no jautrības līdz avangardam, un Northwave zābaku 540grādu tehnoloģijas

09.02.2012
Ar Drake, Artec dēļiem un Northwave zābakiem kājās sniegots nobrauciens būs viens vienīgs prieks un patīkams satraukums. Šie zīmoli pierādījuši sevi pasaulē kā inovatīvi un uz jaunākajām tehnoloģijām orientēti. Artec sniega dēļi Artec...

Lasīt tālāk

ar-millet-termovelu-nav-nepareizu-laikapstaklu

Ar Millet termoveļu nav nepareizu laikapstākļu

13.01.2012
Pamostoties no rīta un vēl guļot siltā gultā, šobrīd iedomājoties skatu ārā pa logu, galīgi nav vilinājuma doties ārā, neapģērbjoties atbilstoši laika apstākļiem, jo īpaši tad, ja uz darbu jābrauc ar sabiedrisko transportu, jāsatiek draugi, jādodas...

Lasīt tālāk