1. Ziņas
  2. Jaunie, Latvijā saražotie Ērenpreiss velosipēdi iegādājami Gandrā

Jaunie, Latvijā saražotie Ērenpreiss velosipēdi iegādājami Gandrā

Publicēts: 12.04.2012

jaunie-latvija-sarazotie-erenpreiss-velosipedi-iegadajami-gandra

No 12.aprīļa Gandrā iegādājami Ērenpreiss velosipēdi - 4 dizainā līdz pilnībai noslīpēti, ekskluzīvi velosipēdu modeļi, kas ražoti Latvijā.

Latvijā pirms gandrīz 100 gadiem bija ļoti attīstīta velosipēdu ražošana. Gustava Ērenpreisa fabrikas ražotais velosipēds Ērenpreiss Original iekaroja plašu popularitāti un vēl šodien tiek glabāts kā vērtīga relikvija.

Vairāk kā 3 gadus Toms Ērenpreiss, Gustava Ērenpreisa brāļa mazmazdēls kopā ar kolēģiem ir strādājis pie tā, lai Latvijai atkal būtu savs velosipēds – jauns Ērenpreiss, atbilstošs mūsdienu kvalitātes prasībām.

Paula izsmalcināto stilu veido īpašs šampanieša toņa krāsojums, askētiska dizaina dubļusargi un ādas rokturi. Trīs ātrumu rumba un dabīgās ādas sēdeklis pārvietošanos pa pilsētas ielām padara īpaši ērtu, bet augstākās kvalitātes aprīkojums nodrošina ilgstošu kalpošanas laiku.

Gustav savu vārdu ieguvis no slavenā Gustava Ērenpreisa. Ādas rokturi, radiālais spieķojums, trīs ātrumu rumba un dabīgās ādas sēdeklis apvieno mūsdienīgu dizainu ar Ērenpreiss kvalitātes standartiem. Gustav ir ērtākais un uzticamākais pilsētas braucamrīks.

Tom ir īpaši viegls velosipēds ar augstu manevrēt spēju klasiskā un praktiskā piekritējiem. Ērenpreiss rāmju dizaina autors Toms Ērenpreiss šim velosipēdam atvēlējis savu vārdu. Īpašais, pusmatētais, melnais krāsojums, ādas sēdeklis un augstas kvalitātes aprīkojums ir garantija tam, ka šis braucamrīks kalpos daudzus gadus.

Greta elegance slēpjas klasiskā un praktiskā stila apvienojumā ar modernu, augstas kvalitātes aprīkojumu. Dabīgās ādas sēdeklis un īpašais pusmatētais, melnais krāsojums lieliski izceļ vēsturiskās Ērenpreiss rāmja līnijas.

jaunie-latvija-sarazotie-erenpreiss-velosipedi-iegadajami-gandra-2

jaunie-latvija-sarazotie-erenpreiss-velosipedi-iegadajami-gandra-3

jaunie-latvija-sarazotie-erenpreiss-velosipedi-iegadajami-gandra-4

jaunie-latvija-sarazotie-erenpreiss-velosipedi-iegadajami-gandra-5

Citas ziņas

Dodies velo izbraucienā Ķemeru nacionālā parka teritorijā un tiec pie kāpiena Gandra alpīnisma tornī!

12.04.2012
Dodies dabā, aktīvi atpūties, meklē piedzīvojumus un vēro putnus! Aprīlis un maijs ir mēneši, kad putni ir atgriezušies no saviem tālajiem, vai ne tik tālajiem ceļiem, veido ligzdas, skaļi vai mazāk skaļi trokšņo un visādi citādi...

Lasīt tālāk

Baltic open Bouldering Edition 2012 - bolderinga kāpšanas sacensības

11.04.2012
30.martā un 1.aprīlī, Atpūta un sports izstādes laikā, norisinājās Baltic open Bouldering Edition 2012- bolderinga kāpšanas sacensības, kurās klāt bijām arī mēs.  Bolderings ir atsevišķs kāpšanas sporta paveids, kur kāpšana...

Lasīt tālāk

Laivās ar ģeogrāfu mafiju pavasara Ģeorallijā 2012

11.04.2012
image-15143: Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas uz Zemes zinātņu fakultāte jau 53.reizi rīko laivu braucienu “Pavasara Ģeorallijs 2012”. Ģeorallijs norisināsies no 12.04.2012. – 15.04.2012. Šī gada izpētes upe ir Oša. Jau...

Lasīt tālāk