1. Ziņas
  2. Grangers

Grangers

Publicēts: 05.01.2022
Tāpat kā par apģērbu, tāpat arī par apaviem, ekipējumu, ir jāparūpējas. Bieži vien apģērbu nākas mazgāt, tīrīt ar dažādām ķīmiskām vielām un tas ir sarežģīts process, taču Grangers atvieglo ikdienu. Grangers piedāvā dažādus līdzekļus, lai varētu parūpēties par visu ekipējumu, un, esot dabā, justies brīvi un neuztraukties par laikapstākļiem! 
Šie līdzekļi ir dabai draudzīgi un var mazgāt ekipējumu veļas mazgājamā mašīnā, un tā īpašības tik un tā būs atjaunotas.
Meklē un izvēlies sev piemērotākos līdzekļus un parūpējies par savu apģērbu!
grangers-3
Citas ziņas
dalbello-kalnu-sleposanas-zabaki

DalBello kalnu slēpošanas zābaki

11.01.2022
DalBello ir kalnu slēpošanas zābaku ražotājs, kam piemīt nopietna attieksme pret savu darbu. Pie mums ir papildināts klāsts ar kvalitatīviem DalBello slēpošanas zābakiem - ērti, viegli un silti, pieaugušajiem un bērniem, no iesācēja līdz profesionālam...

Lasīt tālāk

vaskiem-un-ziemas-sporta-brillem-janvari-lidz-30

Vaskiem un ziemas sporta brillēm janvārī līdz -30%

17.01.2022
🎉Jaunais gads ir klāt, tāpēc, ja vēl neesi paspējis apkopt savu ziemas inventāru, tad esam sarūpējuši piedāvājumu janvārī - 30 % atlaide ziemas inventāra apkopes vaskiem, ķīmijai un instrumentiem ar GANDRS klienta karti. Kā arī, ja vēlies doties...

Lasīt tālāk

izvelies-virsjaku-atbilstosi-laikapstakliem

Izvēlies virsjaku atbilstoši laikapstākļiem

04.11.2021
Neļauj laikapstākļiem ietekmēt Tavu piedzīvojumu garu. Pie mums atradīsi virsjaku jebkādai aktivitātei un jebkādiem laikapstākļiem.Pasūti, uzmēri un ja nepatīk vai neder - atgriez atpakaļ, jo pie mums visām precēm bezmaksas atgriešana.

Lasīt tālāk