1. Ziņas
  2. Gandrs piedzīvojumu komanda xRace sacensības - Mix grupa: 2 kļūdas = 2. vieta!

Gandrs piedzīvojumu komanda xRace sacensības - Mix grupa: 2 kļūdas = 2. vieta!

Publicēts: 09.08.2010

gandrs-piedzivojumu-komanda-xrace-sacensibas-mix-grupa-2-kludas-2-vieta

Iepriekšējo divos xRace posmos komanda bija ieguvusi ceturto un trešo vietu Mix klasē (attiecīgi 9. un 6. kopvērtējumā) un uz posmu Madonā devās ar mērķi turpināt augšupejošu tendenci par spīti tam, ka visiem dalībniekiem kalendārā bija ierakstīta arī atpūta Positivus festivālā. Tādēļ sestdien pēc koncerta visi operatīvi saleca transportā un devās uz Madonas pusi.

Pēc starta peldes komandas vēl labu laiku turējās kopā un tikai velo posma otrajā pusē sāka izretoties atbilstoši individuālajam ātrumam. Turējāmies līderu grupā pirmos 20km un centāmies nepazaudēt savas grupas potenciālos līderus, kas arī bija par iemeslu pirmajai kļūdai: dzenoties pakaļ tikko aiz kalna pazudušiem konkurentiem pieļāvām kļūdu navigācijā un aizbraucām pa citu ceļu. ~3km vēlāk ceļš izbeidzās un nācās atgriezties pie kļūdainā krustojuma, kurā jau redzējām sev priekšā pavisam citas komandas.

Šajā brīdī kļūdu novērtējām uz 15-20 minūtēm (un, kā likās, kādas 10 pozīcijas) un pirmajā kāju posmā iegājām nedaudz garā 'sašļukuši', lai gan pēc veloparkā novietoto velosipēdu daudzuma sapratām, ka kļūda nav bijusi tik nozīmīga. Jau kāju posmā tika satiktas Mix komandas līdervienības un pēc skrējiena pa pamesto ēku un bunkuru teritoriju, nākamajā velo posmā devāmies jau kā trešie (kopā ar trešo vīriešu grupas komandu).

gandrs-piedzivojumu-komanda-xrace-sacensibas-mix-grupa-2-kludas-2-vieta-2

Nākamajā velo posmā veiksmīga maršruta izvēle ļāva jau panākt līderus...., kas pazuda mežā nesasniedzamā attālumā pēc tam, kad kopā ar vēl 4ām komandām tika pieļauta otrā navigācijas kļūda. Pēc ~20 minūšu maldīšanās kontrolpunktu izdevās atrast (un parādīt tā atrašanās vietu arī trim konkurentu vienībām). Šajā mirklī sākās cīņa par otro līdz ceturto vietu. Te mums atkal izlīdzēja kāju posms, kurā iegājām kā ceturtie, bet iznācām jau kā otrie, iegūstot ~5 minūšu handikapu. Šo handikapu arī izdevās noturēt atlikušajos posmos (brauciens uz ezeru, peldēšanas posms, brauciens uz starpfinišu un orientēšanās posms Madonā) un finišēt 2. vietā jaukto komandu konkurencē. Arī kopvērtējumā komandai labākais sezonas rezultāts xRace seriālā (4. vieta).

Paldies organizatoriem par ar ūdeni bagātīgo posmu Madonā un ar konkurentiem tika norunāta 'šampaniešu cīņa' nākamajā posmā Rīgā. Uz to arī cerēsim!

Citas ziņas
teltis-katram-ligotajam

Teltis katram līgotājam

18.06.2010
Veikalā Viss atpūtai dabā Kalnciema ielā 28 ir uzbūvēta telšu pilsētiņa. Katrs, kas vēlas iegādāties jauno pārvietojamo mājiņu, lai atpūstos dabā, laipni aicināts ciemos! Vairākas teltis, mazas un lielas, kempinga un trekinga, ir izliktas uz mauriņa...

Lasīt tālāk

merida-cyclo-cross-velosipedi-jau-gandrs-veikalos

Merida Cyclo Cross velosipēdi jau Gandrs veikalos!

17.05.2010
Sen gaidītie velosipēdi Merida Cyclo Cross tagad ir nopērkami Gandrs veikalos Rīgā un Siguldā. Ar ko šis velosipēds ir īpašs? Ar to, kam tas ir piemērots – stāsta Gandrs-Merida sporta komandas ilggadējs dalībnieks Aleksandrs Lavišs. "Cyclo Cross...

Lasīt tālāk

klinsu-kurpem-replikan-atlaide-45

Klinšu kurpēm Replikan - atlaide 45%.

06.05.2010
Gatavojies aktīvai kalnu sezonai! Visām klinšu kurpēm -30%, bet Replikan kurpēm īpaši izdevīga atlaide 45%. Akcija ir spēkā no 2010. gada 6.maija veikalos t/p Alfa un Kalnciema ielā 28. http://www.gandrs.lv/klinsu-kurpes/replikan/

Lasīt tālāk