1. Ziņas
  2. Gandrs piedzīvojumu komanda xRace sacensības - Mix grupa: 2 kļūdas = 2. vieta!

Gandrs piedzīvojumu komanda xRace sacensības - Mix grupa: 2 kļūdas = 2. vieta!

Publicēts: 09.08.2010

gandrs-piedzivojumu-komanda-xrace-sacensibas-mix-grupa-2-kludas-2-vieta

Iepriekšējo divos xRace posmos komanda bija ieguvusi ceturto un trešo vietu Mix klasē (attiecīgi 9. un 6. kopvērtējumā) un uz posmu Madonā devās ar mērķi turpināt augšupejošu tendenci par spīti tam, ka visiem dalībniekiem kalendārā bija ierakstīta arī atpūta Positivus festivālā. Tādēļ sestdien pēc koncerta visi operatīvi saleca transportā un devās uz Madonas pusi.

Pēc starta peldes komandas vēl labu laiku turējās kopā un tikai velo posma otrajā pusē sāka izretoties atbilstoši individuālajam ātrumam. Turējāmies līderu grupā pirmos 20km un centāmies nepazaudēt savas grupas potenciālos līderus, kas arī bija par iemeslu pirmajai kļūdai: dzenoties pakaļ tikko aiz kalna pazudušiem konkurentiem pieļāvām kļūdu navigācijā un aizbraucām pa citu ceļu. ~3km vēlāk ceļš izbeidzās un nācās atgriezties pie kļūdainā krustojuma, kurā jau redzējām sev priekšā pavisam citas komandas.

Šajā brīdī kļūdu novērtējām uz 15-20 minūtēm (un, kā likās, kādas 10 pozīcijas) un pirmajā kāju posmā iegājām nedaudz garā 'sašļukuši', lai gan pēc veloparkā novietoto velosipēdu daudzuma sapratām, ka kļūda nav bijusi tik nozīmīga. Jau kāju posmā tika satiktas Mix komandas līdervienības un pēc skrējiena pa pamesto ēku un bunkuru teritoriju, nākamajā velo posmā devāmies jau kā trešie (kopā ar trešo vīriešu grupas komandu).

gandrs-piedzivojumu-komanda-xrace-sacensibas-mix-grupa-2-kludas-2-vieta-2

Nākamajā velo posmā veiksmīga maršruta izvēle ļāva jau panākt līderus...., kas pazuda mežā nesasniedzamā attālumā pēc tam, kad kopā ar vēl 4ām komandām tika pieļauta otrā navigācijas kļūda. Pēc ~20 minūšu maldīšanās kontrolpunktu izdevās atrast (un parādīt tā atrašanās vietu arī trim konkurentu vienībām). Šajā mirklī sākās cīņa par otro līdz ceturto vietu. Te mums atkal izlīdzēja kāju posms, kurā iegājām kā ceturtie, bet iznācām jau kā otrie, iegūstot ~5 minūšu handikapu. Šo handikapu arī izdevās noturēt atlikušajos posmos (brauciens uz ezeru, peldēšanas posms, brauciens uz starpfinišu un orientēšanās posms Madonā) un finišēt 2. vietā jaukto komandu konkurencē. Arī kopvērtējumā komandai labākais sezonas rezultāts xRace seriālā (4. vieta).

Paldies organizatoriem par ar ūdeni bagātīgo posmu Madonā un ar konkurentiem tika norunāta 'šampaniešu cīņa' nākamajā posmā Rīgā. Uz to arī cerēsim!

Citas ziņas

ELAN braucējs Chris Laker ieguva 4.vietu NEW ZEALAND OPEN 2010

11.08.2010
image-5664: Pirmās freeski sacensības jaunajā 2010. gada sezonā priekš Elan komandas sākās veiksmīgi: Chris Laker ieguva 4.vietu, bet viņa komandas biedrs Erik Hughes – 11. Sacensību New Zealand Open 2010 fināli notika 2010. gada 6.augustā, kurortā...

Lasīt tālāk

Gandrs atbalsta speleologu ekspedīciju uz dziļāko alu pasaulē Krubera-Voronya

04.08.2010
5. augustā startēs Eiropas valstu speleologu ekspedīcija uz pasaules dziļāko alu Krubera-Voronya. Dalībnieku starpā - speleologu klubi no Ukrainas, Francijas, Spānijas, Īrijas un Serbijas un arī Lietuvas speleologu klubs Aenigma Krubera-Voronya alu...

Lasīt tālāk

Gandrs Klienta karte - patīkami jaunumi

03.08.2010
Mēs rūpējamies par saviem klientiem un augsti vērtējam viņu uzticību mums. Esam izveidojuši Klienta karti, lai pateiktos visiem, kas dod priekšroku mūsu veikaliem. Gandrs klienta karte dod iespēju tās īpašniekam vienmēr saņemt: Pastāvīgo atlaidi...

Lasīt tālāk