1. Ziņas
  2. Gandrs atbalstītie kāpēji aizvadījuši panākumiem bagātu 2016. gada sezonu

Gandrs atbalstītie kāpēji aizvadījuši panākumiem bagātu 2016. gada sezonu

Publicēts: 23.12.2016

Aktīvā kāpšanas sporta sezona ir noslēgusies Gandrs atbalstītajiem sportistiem Kasparam Vilkam, Pēterim Meirānam un Artūram Dombrovskim. Sportisti atzīst, ka šī bija veiksmīga sezona ar daudziem panākumiem un veiksmīgiem startiem sacensībās. Gada nogale ir īstais brīdis, lai atskatītos uz paveikto.

gandrs-kapeji-2016-gada-sezona gandrs-kapeji-2016-gada-sezona-2

2016. gadā Gandrs sadarbībā ar vadošo alpīnisma zīmolu “Petzl” sekmīgi atbalstīja kāpšanas sportistus dažādās sacensībās un kāpšanas disciplīnās, kurās vislielākos panākumus un izcilus rezultātus guva Kaspars Vilks. Varam droši teikt, ka Kaspars Baltijas mērogā ir līderis alpīnisma sportā. Kaspars šī gada laikā ir startējis divpadsmit sacensībās un desmit reizes kāpis uz goda pjedestāla kā pirmās vietas ieguvējs, pārējās divās sacensībās viņš ieguva godpilno otro vietu.

Startējot komandā Petzl/Latvia, Kaspars Vilks kopā ar saviem komandas biedriem Artūru Dombrovski un Pēteri Meirānu jūnija sākumā Valmierā izcīnīja Baltijas un Latvijas čempionu titulu alpīnismā.

gandrs-kapeji-2016-gada-sezona-3 gandrs-kapeji-2016-gada-sezona-4 gandrs-kapeji-2016-gada-sezona-5 gandrs-kapeji-2016-gada-sezona-6

Jāpiemin, ka Gandrs atbalstītie sportisti ir vienīgie, kas ar sekmīgiem rezultātiem startē gan alpīnisma sacensībās, gan kāpšanas sporta sacensībās. Šogad sacensības “Boulder Latvija”, kas vienlaikus ir Latvijas kauss boulderingā, tika organizētas trīs atšķirīgās zālēs Rīgā, kur kā galvenos favorītus uzskatīja tieši Gandrs atbalstītos kāpējus. Kasparam Vilkam, startējot četros no pieciem posmiem, izdevās uzvarēt visās sacensībās, kas norisinājās 2016. gada ietvaros, un kopvērtējumā tika izcīnīta pārliecinoša 1. vieta. Savukārt Pēteris Meirāns izcīnīja 2. vietu gada kopvērtējumā, bet Artūrs Dombrovskis 4. vietu.

Visi trīs Gandrs individuāli atbalstītie sportisti sezonas gaitā startēja arī citās kāpšanas sporta un alpīnisma sacensībās, kurās ieguva augstas vietas.

Aizvadītā kāpšanas un alpīnisma sacensību sezona parādīja, ka Gandrs/Petzl individuāli atbalstītie sportisti spēj izcīnīt vietu uz pjedestāla! Lepojamies un novēlam treniņiem bagātu starpsezonu, lai gan tās būs nieka divas nedēļas!

gandrs-kapeji-2016-gada-sezona-7 gandrs-kapeji-2016-gada-sezona-9 

Citas ziņas
ziema-nak-piedzivo-to-daba

Ziema nāk – piedzīvo to dabā!

02.01.2017
Janvāris mums sola ziemu. Lielajiem sniega maisiem gali nu būs vaļā, un pilsētas, laukus un mežus baltiem vizuļiem pārklās mīkstā sniega seģene, liekot uz mirkli apstāties laikam un steigai, sajust to pirmreizējo prieku – kā bērnībā. Ziema ir klāt! Un...

Lasīt tālāk

darba-laiks-ziemassvetkos-un-jaunaja-gada-2016-2017

Darba laiks Ziemassvētkos un Jaunajā gadā 2016/2017

22.12.2016
Ja Ziemassvētku vecīša maisā vēl trūkst kāda dāvana, lūk, mūsu veikalu darba laiks svētkos!Daudzām precēm, kas lieliski piemērotas dāvanām, šobrīd izdevīgs cenu piedāvājums, kā arī pieejamas dāvanu kartes ar neierobežotu termiņu un plašām izmantošanas...

Lasīt tālāk

pietuvojies-dabai-zimola-fjallraven-jaunumi-un-papildinajumi-veikalos-gandrs

Pietuvojies dabai. Zīmola Fjallraven jaunumi un papildinājumi veikalos Gandrs

19.12.2016
Zviedru zīmola Fjällräven pirmsākumi meklējami 20. gadsimta piecdesmitajos gados. Šobrīd uzņēmums ir sasniedzis pasaulslavena zīmola statusu, kas klientiem piedāvā visu nepieciešamo gan aktīvai atpūtai dabā, gan ikdienai pilsētvidē – tostarp apģērbu...

Lasīt tālāk