1. Ziņas
  2. Gandra kluba kauss 2010 - sveicam uzvarētājus!

Gandra kluba kauss 2010 - sveicam uzvarētājus!

Publicēts: 05.10.2010

Ar prieku paziņojam, ka ir noslēdzies Gandra kluba kauss 2010, kura mērķis bija popularizēt sporta kāpšanu, attīstīt sacensību tradīcijas un noskaidrot stiprākos sportistus Gandra tornī 2010. gada sezonā.

Apsveicam uzvarētājus - Daci Blesi un Jāni Volaju, otrās vietas ieguvējus - Andu Lukstiņu un Ediju Haberkornu, trešās vietas ieguvējus - Līgu Jēgeri un Eināru Rotbergu!

27. oktobrī, 18:00, Kalnciema ielā 28 pasniegsim balvas pirmo triju vietu ieguvējiem, kā arī tiks izlozētas veicināšanas balvas starp Gandra kluba biedriem, kas atnāks uz apbalvošanas ceremoniju.

Lai būtu iespēja salīdzināt savus Gandra kluba kausa 2010 rezultātus ar citiem, šeit varat apskatīt tabulu ar maršrutiem un aizķeru skaitu, kā arī laiku sekundēs.

Uzvarētāji tika noteikti atsevišķās grupās vīriešiem un sievietēm. Tika piedāvāti 12 maršruti, katram no tiem ir noteikts skaits aizķeru, kuras arī tiek uzskatītas par punktiem, kuras kopā saskaita atkarībā no izdarītā. Skaita tikai tās aizķeres, pie kuras stingri turas, gadījumā, ja tajā maršrutā noraujas un neizkāpj līdz galam. Izkāptam maršrutam automātiski tiek ieskaitītas visas aizķeres, kuras ir maršrutā! Pie vienāda punktu daudzuma tiek apskatīts laiks, kurā ir veikti maršruti!

Uzvarētāju nosaka pēc:

  • Aizķeru skaita;
  • Izkāpto maršruta daudzuma;
  • Laika;
Citas ziņas
teltis-katram-ligotajam

Teltis katram līgotājam

18.06.2010
Veikalā Viss atpūtai dabā Kalnciema ielā 28 ir uzbūvēta telšu pilsētiņa. Katrs, kas vēlas iegādāties jauno pārvietojamo mājiņu, lai atpūstos dabā, laipni aicināts ciemos! Vairākas teltis, mazas un lielas, kempinga un trekinga, ir izliktas uz mauriņa...

Lasīt tālāk

merida-cyclo-cross-velosipedi-jau-gandrs-veikalos

Merida Cyclo Cross velosipēdi jau Gandrs veikalos!

17.05.2010
Sen gaidītie velosipēdi Merida Cyclo Cross tagad ir nopērkami Gandrs veikalos Rīgā un Siguldā. Ar ko šis velosipēds ir īpašs? Ar to, kam tas ir piemērots – stāsta Gandrs-Merida sporta komandas ilggadējs dalībnieks Aleksandrs Lavišs. "Cyclo Cross...

Lasīt tālāk

klinsu-kurpem-replikan-atlaide-45

Klinšu kurpēm Replikan - atlaide 45%.

06.05.2010
Gatavojies aktīvai kalnu sezonai! Visām klinšu kurpēm -30%, bet Replikan kurpēm īpaši izdevīga atlaide 45%. Akcija ir spēkā no 2010. gada 6.maija veikalos t/p Alfa un Kalnciema ielā 28. http://www.gandrs.lv/klinsu-kurpes/replikan/

Lasīt tālāk