1. Ziņas
  2. Ātrākais, videi un veselībai draudzīgākais transporta veids Rīgā ir...

Ātrākais, videi un veselībai draudzīgākais transporta veids Rīgā ir...

Publicēts: 09.09.2010

Rīt mēs visi uzzināsim, kurš – velosipēds, automobilis vai sabiedriskais transports – ir visātrākais, visērtākais un visdraudzīgākais veselībai un videi pārvietošanas veids Rīgā.

Piektdien, 10. septembrī, plkst. 16.00 jauno uzņēmēju starptautiskā organizācija JCI Latvija sociālās kampaņas Ieelpa 2010 ietvaros rīko eksperimentu "Cīņa par Ieelpu". Pasākumu iecerēts īstenot sacensību stilā, tajā izmēģinot trīs dažādus transporta veidus (automobili, sabiedrisko transportu un divriteni), kuriem, pārvarot darbdienas beigām raksturīgos sastrēgumus, jānokļūst noteiktā pilsētas vietā.

Par efektīvāko transporta veidu eksperimenta noslēgumā tiks atzīts tas pārvietošanas līdzeklis, kas izrādīsies pārāks: pārvietošanās ātruma, izdevumu, ekoloģijas, ietekmes uz veselību, lietošanas ērtuma ziņā. Par eksperimenta rezultātu objektivitāti rūpēsies speciāli izraudzītu, neatkarīgu ekspertu grupa.

Sacensību starts tiks dots 10. septembrī plkst. 16.00, pie t/c Alfa, savukārt finiša līnija - pie t/c Spice.

Organizētāji cer, ka laikā, kad vides problēmas strauji saasinās un dabā novēro aizvien jaunas cilvēku nolaidīgās attieksmes sekas, sociālās kampaņas Ieelpa 2010 rīkotais eksperiments motivēs pilsētniekus nopietni izvērtēt videi draudzīgo pārvietošanas līdzekļu priekšrocības, tā rosinot sabiedrību uz pozitīvām pārmaiņām.

Cīņa par Ieelpu eksperimentu atbalsta Amserv Motors, sacensībām nodrošinot pasaulē plaši pazīstamo hibrīdauto Toyota Prius, un GPS centrs.lv, nodrošinot GPS, kā rezultātā sacensību gaitai būs iespējams sekot līdzi arī internetā, veikals Gandrs, no kura sacensībās piedalīsies velobraucējs ar Merida velosipēdu.

Katram dalībniekam būs iedota GPS-ierīce, tās datiem varēsi sekot līdzi internetā.

Eksperimentam var sekot līdzi rīt, 16:00 www.gandrs.lv

Velobraucēji! Atbalstam savējo transporta veidu – satiekamies rīt, no 16:30 pie t/c Spice.

Citas ziņas
teltis-katram-ligotajam

Teltis katram līgotājam

18.06.2010
Veikalā Viss atpūtai dabā Kalnciema ielā 28 ir uzbūvēta telšu pilsētiņa. Katrs, kas vēlas iegādāties jauno pārvietojamo mājiņu, lai atpūstos dabā, laipni aicināts ciemos! Vairākas teltis, mazas un lielas, kempinga un trekinga, ir izliktas uz mauriņa...

Lasīt tālāk

merida-cyclo-cross-velosipedi-jau-gandrs-veikalos

Merida Cyclo Cross velosipēdi jau Gandrs veikalos!

17.05.2010
Sen gaidītie velosipēdi Merida Cyclo Cross tagad ir nopērkami Gandrs veikalos Rīgā un Siguldā. Ar ko šis velosipēds ir īpašs? Ar to, kam tas ir piemērots – stāsta Gandrs-Merida sporta komandas ilggadējs dalībnieks Aleksandrs Lavišs. "Cyclo Cross...

Lasīt tālāk

klinsu-kurpem-replikan-atlaide-45

Klinšu kurpēm Replikan - atlaide 45%.

06.05.2010
Gatavojies aktīvai kalnu sezonai! Visām klinšu kurpēm -30%, bet Replikan kurpēm īpaši izdevīga atlaide 45%. Akcija ir spēkā no 2010. gada 6.maija veikalos t/p Alfa un Kalnciema ielā 28. http://www.gandrs.lv/klinsu-kurpes/replikan/

Lasīt tālāk