1. Ziņas
  2. Aktīvā atpūta bez cilvēku pūļiem

Aktīvā atpūta bez cilvēku pūļiem

Publicēts: 28.04.2021

aktiva-atputa-bez-cilveku-puliem

Aizvadītais gads ir nesis daudzus pārbaudījumus dažādās dzīves sfērās, un viena no nepelnīti malā pabīdītajām tēmām ir atpūta. Protams, pirmajā vietā ir veselība un stabili ienākumi, taču, ja nebūs kvalitatīvas atpūtas, tad cietīs pārējās sfēras. Kā kvalitatīvi atpūsties laikā, kad valda dažādi ierobežojumi? Jākļūst radošiem! Zemāk uzzināsiet aktuālās tendences tūrisma jomā, kā arī vairākas lieliskas idejas, ko varat sākt realizēt jau šodien.

Velosipēds - deficīta prece

Kurš gan to būtu domājis, ka velosipēds 21. gadsimtā kļūs par deficīta preci! Ja bijāt plānojis iegādāties velosipēdu, tad aicinām darīt to diezgan ātri - ejošākie izmēri un modeļi ir “uz izķeršanu”, turklāt jauno velosipēdu piegāde ievērojami kavējas. Ja maciņš atļauj, tad gan teju visos veikalos atradīsiet augstākas kvalitātes velosipēdus jums nepieciešamajā izmērā.

Kādēļ šāda tendence? Jo cilvēki, vairāk nekā gadu “iesprostoti” savā nemainīgajā ikdienā, ir gatavi izmantot jebkuru iespēju, lai to pamainītu. Tā kā nedrīkst ne ceļot, ne ciemoties pie draugiem, tad izbraucieni ar velosipēdu ir izcils veids, kā gan atpūsties, gan izlādēties no uzkrātās spriedzes. Ja šobrīd nevarat atļauties jaunu velo inventāru, varbūt ir vērts izskatīt aizdevums.lv sniegtās iespējas.

Telts - jaunais bed & breakfast

Otra vadošā tendence, kas saistīta ar atpūtu, ir pārpildītie atpūtas namiņi. Ja esat ieplānojis pavadīt romantisku atpūtu divatā kādā no stilīgajiem naimiņiem, tad gandrīz ar garantiju varam apgalvot, ka visas brīvdienas ir rezervētas vismaz trīs mēnešus uz priekšu. Tendences iemesls ir tas pats - nedrīkst ceļot un “jāķer ciet” viss, kas ir vēl pieejams.

Bet neķeriet kreņki! Nāk vasara un kas var būt labāks par pamošanos smaržojošā pļavā vai meža ieskautā ezera krastā. Vienīgais priekšnosacījums, lai tas būtu pavisam patīkami - kvalitatīvs tūrisma inventārs! Lūk, kas nepieciešams, lai atpūta būtu izdevusies:

  • Laba kempinga telts. Tai jābūt pietiekami plašai un no izturīga materiāla.
  • Silts guļammaiss. Paturiet prātā, ka pat siltākajās vasaras naktīs mēdz palikt vēsi.
  • Matracis vai paklājiņš. Jo uz cietas zemes nebūs ērta gulēšana.
  • Pretodu līdzeklis. Niezoša āda noteikti nav tas, ko jūs gribēsiet piedzīvot.
  • Saliekamie krēsli. Tie lieti noderēs makšķerējot, ēdot vai sauļojoties.

Pārējais inventārs jau ir nianses un katra paša preferences. Banāli, bet, ņemot līdzi labu noskaņojumu, šāda atpūta būs vēl lieliskāka nekā “bead & breakfast” numuriņā. Jā, tūrisma inventārs nav lēts, taču tas jums kalpos vēl daudzus gadus. Turklāt nav jau tik daudz variantu, kur nakšņot ārpus mājām, ja visas ejošās naktsmītnes ir aizņemtas.

Katru nedēļu cita pilsēta

Ja jūs nesaista ne velotūrisms, ne nakšņošana teltī, tad ceļojiet ar savu auto! Katru nedēļas nogali izvēlieties vienu Latvijas pilsētu, ko vēlaties apskatīt, un dodieties turp. Bonuss - iepriekš izpētiet ceļvežus, lai pieturas punkti līdz galamērķim būtu aizraujošāki. Latvijā ir daudz brīnišķīgu vietu, ko, iespējams, vēl neesiet apmeklējis.

Ja tomēr jūs saista velo izbraucieni, tad šo pašu ideju var realizēt arī ar vilcienu. Izvēlieties attālāku galamērķi, kurā var nokļūt ar vilcienu, un dodieties uz turieni ar savu velo inventāru. Izbrauciens ar vilcienu jau pats par sevi būs piedzīvojums, un jaunu vietu atklāšana no velosipēdista skatupunkta būs patiešām aizraujoša.

Pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu. Lai izdevusies atpūta!

Citas ziņas
nac-kapt

Nāc kāpt

17.05.2021
Esam priecīgi paziņot, ka mūsu kāpšanas tornis BEIDZOT ir atvērts kāpējiem. Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, vēršam uzmanību, ka pie kāpšanas torņa vienlaikus nedrīkst atrasties vairāk par 10 cilvēkiem.Vairāk informācijas un izcenojumi apskatāmi...

Lasīt tālāk

veikalu-darba-rezima-izmainas

Veikalu darba režīma izmaiņas

12.04.2021
Rūpējoties par mūsu un apkārtējo drošību, kā arī ievērojot Ministru Kabineta lēmumu, uz laiku pārtraucam Gandrs veikala darbību T/C Alfa. Bet ir arī labas ziņas! Mūsu veikalā Kalnciema ielā 28, Rīgā, kā arī veikalos Liepājā un Valmierā atsākam tirdzniecību...

Lasīt tālāk

atlaides-siltinatajam-jakam

Atlaides siltinātajām jakām

02.03.2021
Vēl kādu brīdi vēsais laiks turpināsies, bet pie mums ir iespēja ļoti izdevīgi iegādāties siltas jakas ar labākajām materiālu tehnoloģijām par īpašām cenām, kuras uzticīgi kalpos gadiem ilgi!  Dodies uz https://www.gandrs.lv/jakas-un-vestes/ un izvēlies...

Lasīt tālāk