1. Velo inventārs
  2. Velosipēdi

Velosipēdi

Velosipēdu ražotājs Merida, vadoties pēc dibinātāja Ikes Tsenga dzīves moto "virzies uz priekšu ar aizrautību un drosmi", kļuvis par savas nozares tirgus līderi un nodrošina savus klientus ar augstas kvalitātes un demokrātiskas cenas velosipēdiem jau kopš 1972. gada.

Merida piedāvātie velosipēdi plašā klāstā pieejami arī veikalos Gandrs, kas apmierinās pat visprasīgāko riteņbraucēju vēlmes. Pie mums iespējams iegādāties velosipēdus sākot no pavisam maziem, īpaši bērniem paredzētiem, līdz pat aktīvajiem sporta un ērtiem pilsētas komforta velosipēdiem. Protams, neesam aizmirsuši arī par tādu velosporta veidu cienītājiem kā dirt, bmx un freeride.

Īpaši atzīmējams ir fakts, ka Merida katru gadu īsteno savas ambīcijas pasaules klases sporta sacensībās un iekļaujas starptautiskajos standartos, nodrošinot ar ekipējumu MTB elites riteņbraucējus, kuri bieži sasniedz sacensību rezultātu virsotnes gan pasaules, gan Eiropas čempionātos. Jau no pirmās pastāvēšanas dienas, Merida ražotāji mērķtiecīgi seko līdzi savu velosipēdu dizainu izstrādei un tapšanas procesam, kas rada unikālus produktus ar progresīvām īpašībām. Šie ir velosipēdi, kas reprezentē vērienīgu un plašu uzņēmumu, taču tajos nekad nebūs vērojama vai jūtama masu produkta klātbūtne – Merida velosipēdi ir tik individuāli, cik esam mēs paši. To ražotāji pievērš uzmanību gan velosipēdu modernizācijai un attīstībai, gan darbinieku attieksmei un aizrautībai ražošanas procesa laikā, kas it nemaz nav mazsvarīga.

Ja esat nolēmis izvēlieties Merida velosipēdu, noteikti atcerieties – tā ir lieliska komplektācija un nevainojams izskats par labu cenu! Katrs Merida velosipēds ir kā tehnoloģisks mākslasdarbs, kas, nodrošinot nevainojamu atpūtu un lieliski pavadītu laiku, Jums sniegs būtisko pārliecību, ka esat izdarījis pareizo izvēli.