1. Velo inventārs
  2. Velosipēdi

Tūrisma velosipēdi

Merida tūrisma velosipēdi ir ātri un eleganti. Šie velosipēdi piemēroti braukšanai pa dažāda veida segumiem, ceļošanai un atpūtai. Aprīkojot šos izskatīgos divriteņus ar bagāžniekiem un somām, Jūs varēsiet...

Kalnu velosipēdi (MTB)

Kalnu velosipēdi (Mountain Bike jeb MTB) ir ļoti daudzpusīgi un funkcionāli aprīkoti velosipēdi. Ar Merida MTB iespējams pārvietoties dažādu sarežģītības pakāpju ģeogrāfiskajos apvidos, bet galvenokārt...

Velosipēdi

Velosipēdu ražotājs Merida, vadoties pēc dibinātāja Ikes Tsenga dzīves moto "virzies uz priekšu ar aizrautību un drosmi", kļuvis par savas nozares tirgus līderi un nodrošina savus klientus ar augstas kvalitātes un demokrātiskas cenas velosipēdiem jau kopš 1972. gada.

Merida piedāvātie velosipēdi plašā klāstā pieejami arī veikalos Gandrs, kas apmierinās pat visprasīgāko riteņbraucēju vēlmes. Pie mums iespējams iegādāties velosipēdus sākot no pavisam maziem, īpaši bērniem paredzētiem, līdz pat aktīvajiem sporta un ērtiem pilsētas komforta velosipēdiem. Protams, neesam aizmirsuši arī par tādu velosporta veidu cienītājiem kā dirt, bmx un freeride.

Īpaši atzīmējams ir fakts, ka Merida katru gadu īsteno savas ambīcijas pasaules klases sporta sacensībās un iekļaujas starptautiskajos standartos, nodrošinot ar ekipējumu MTB elites riteņbraucējus, kuri bieži sasniedz sacensību rezultātu virsotnes gan pasaules, gan Eiropas čempionātos. Jau no pirmās pastāvēšanas dienas, Merida ražotāji mērķtiecīgi seko līdzi savu velosipēdu dizainu izstrādei un tapšanas procesam, kas rada unikālus produktus ar progresīvām īpašībām. Šie ir velosipēdi, kas reprezentē vērienīgu un plašu uzņēmumu, taču tajos nekad nebūs vērojama vai jūtama masu produkta klātbūtne – Merida velosipēdi ir tik individuāli, cik esam mēs paši. To ražotāji pievērš uzmanību gan velosipēdu modernizācijai un attīstībai, gan darbinieku attieksmei un aizrautībai ražošanas procesa laikā, kas it nemaz nav mazsvarīga.

Ja esat nolēmis izvēlieties Merida velosipēdu, noteikti atcerieties – tā ir lieliska komplektācija un nevainojams izskats par labu cenu! Katrs Merida velosipēds ir kā tehnoloģisks mākslasdarbs, kas, nodrošinot nevainojamu atpūtu un lieliski pavadītu laiku, Jums sniegs būtisko pārliecību, ka esat izdarījis pareizo izvēli.