1. Velo inventārs
  2. Velo apģērbs un apavi
  3. Velo krekli
Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši
  • popularitāte augoši
  • popularitāte dilstoši

Filtrs

cena:
Dzimums:
Izmērs:

Skatīt vairāk

Zīmols:
Veikals:

Skatīt vairāk

Krekls Depth 3/4 Jersey
Ar perforētām auduma daļām krūtis un muguras daļā lielākai ventilācijai, Alpinestars Depth 3/4 velo krekls būs ideāli piemērots gariem Enduro braucieniem. Kreklam ir ērts frotē auduma gabals briļļu tīrīšanai, kā arī cilpiņas, kas paredzētas austiņu nostiprināšanai, lai jūs varat klausīties savu iecienīto mūziku brauciena laikā.
Krekls Sight SS Jersey
Velo krekls ar īsajām piedurknēm, kas ideāli piemērots braucot ar BMX vai Downhill velosipēdu. Izgatavots no viegla, elpojoša poliestera auduma ar ventilācijām padusēs. Pilnvērtīgai un drošai braukšanai zem krekla paredzēts pavilkt elkoņu un muguras sargus.
Krekls Sight Mercury SS Jersey
Velo krekls ar īsajām piedurknēm. Ideāli piemērots Downhill un BMX velobraukšanai. Elastīgs materiāls, kas īpaši erganomiski pielāgots Jūsu augumam, kā arī zem krekla ir paredzēts vilkt aizsargus elkoņiem un mugurai. Krekls ir viegls un elpojošs ar tīkliņveida materiālu padusēs ideālai gaisa cirkulācijai.
Krekls Sight Mercury LS Jersey
Velokrekls ar garajām piedurknēm, kas paredzēts Downhill un BMX velobraukšanai. Elastīgs materiāls, kas īpaši erganomiski pielāgots Jūsu augumam, kā arī zem krekla ir paredzēts vilkt aizsargus elkoņiem un mugurai. Audums ir sviedru uzsūcošs un ātri žūstošs ar padusēs iešūtu tīkliņveida materiālu ideālai gaisa cirkulācijai. Garās...
Krekls Kids Grody Shirt
Komfortabls īspiedurkņu velokrekls bērniem, kas piemērots īpaši kalnu (MTB) riteņbraukšanai. Tas izgatavots no videi draudzīga materiāla, kurš ražots saskaņā ar stingrākajiem bluesign® standarteim, kas paredz videi un cilvēkam draudzīgu ražošanas procesu. Krekls veidots komfortablā piegriezumā ar pagarinātu muguras daļu, paaugstinātu...
Jaka Road Rider
Sportiskā dizainā veidots Lafuma velokrekls, kas vienkārši pārveidojams par vesti- kreklam ir noņemamas piedurknes. Kreklam ir pagarināta aizmugurējā daļa un 3 kabatas. Apaļš kakla izgriezums ar apkakli. Rāvējslēdzējs atverams līdz pusei.

Velo krekli

Velo krekli ir izgatavoti no labi elpojoša, viegla un pieguļoša materiāla, tie ir nepieciešami tūrisma un sporta braucienos. Kreklu muguras daļa ir garāka un tajā izvietotas vairākas kabatas. Velo krekliem ir dažāda garuma rāvējslēdzēji - izvēlies sev nepieciešamo!