1. Velo inventārs
  2. Velo apģērbs un apavi
  3. Velo jakas
Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši
  • popularitāte augoši
  • popularitāte dilstoši

Filtrs

cena:
Materiāls:
Izmērs:

Skatīt vairāk

Dzimums:
Zīmols:
Veikals:

Skatīt vairāk

Jaka Force Jacket Total Protection
Silta velojaka ikdienas braucieniem un treniņiem. Šī jaka izgatavota no Thermopile materiāla, kas nodrošina ķermeņa siltumu, kā arī labi elpo. Jakai ir vēju aizturoša membrāna. Force ir rāvējslēdzējs pilnā garumā un atstarojoši elementi. Muguras daļā 3 kabatas. Turpini braukt arī ziemā un neuztraucies par aukstumu!
Veste Hi-Viz Gilet
Proviz veste skrējējiem un riteņbraucējiem ir izgatavota no viegla, elpojoša materiāla, turklāt šī augstas redzamības veste pasargās no vēja un atgrūdīs ūdeni. Vestes mugurpusē ir tīklveida materiāls, kas neļaus mugurai sasvīst. Veste ir salokāma un paņemama līdzi kabatā, iestrādātie atstarojošie elementi nodrošinās papildus...
Jaka Nightrider Jacket
Proviz Nightrider jaka ir izgatavota tā, lai citi satiksmes dalībnieki, jūs pamanītu visu diennakti. Jakas atstarojošie elementi ir izvietoti tā, lai no jebkura leņķa tie būtu pamanāmi. Ūdens izturīgs, elpojošs materiāls ar siltinājumu. Regulējamas aproces un kakla daļa. Līmētās šuves papildus ūdens aizsardzībai, sānos ventilācijas...
Jaka Multivan Lightweight Microfiber
Riteņbraukšanas jaka. Īpašais Lightweight microfiber materiāls lieliski aizturēs vēju un nodrošinās labu elpošanu. Mugurpusē trīs kabatas dažādiem noderīgiem sīkumiem. Ērta, pieguļoša - netraucēs Tev aktīvi sportot!
Jaka Merida Multivan Team
Komfortabla veloveste no ražotāja Merida. Veste izgatavota no plāna, viegla materiāla. Tai ir pilna garuma rāvējslēdzēja aizdare un paaugstināta apkakle. Vestes muguras daļa izgatavota no tīklveida materiāla. Aizmugurē trīs tīklveida kabatas.
Veste Merida Team
Merida velo veste.
Jaka Merida ar kapuci
Silta, viegla un komfortabla velo jaka ar kapuci.

Velo jakas

Velo jakas ir izgatavotas no labi elpojoša, viegla un pieguļoša materiāla ar sildošu un nereti arī vēju un lietu aizturošu slāni. Jakas muguras daļa ir garāka un tajā izvietotas vairākas kabatas. Velo jakas ir izgatavotas no dažādiem materiāliem, tādēļ izvēlies tieši sev piemērotu gan izskata, gan izmantošanas ziņā.