Klientu kartes saņemšanas noteikumi

Saņemšanas noteikumi

Lai iegūtu Gandrs Klienta karti...

Iepērcieties Gandrs veikalos par summu virs 50 €, aizpildiet pieteikuma anketu un saņemiet pastāvīgo 5% atlaidi gan Gandrs veikalos, gan Alpīnisma torņa izmantošanai, nomai un velodarbnīcas pakalpojumiem!

Sasniedzot 300 € kopējo pirkumu summu, Jūs automātiski sasniegsiet kartes 2. atlaižu līmeni un saņemsiet 10% atlaidi visiem pirkumiem, Alpīnisma torņa izmantošanai, nomai un velodarbnīcas pakalpojumiem!

Sasniedzot 700 € kopējo pirkumu summu, Jūs automātiski sasniegsiet kartes 3. atlaižu līmeni un saņemsiet 15% atlaidi visiem pirkumiem, Alpīnisma torņa izmantošanai, nomai un velodarbnīcas pakalpojumiem!

Papildus informācija:

Kartes atlaide sāk darboties no nākamā pirkuma, kopš atlaides piemērošanas. Lai saņemtu karti, jāaizpilda anketa un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Karte nav nododama citu personu lietošanai. Klienta kartes piemērotā atlaide nevar tikt summēta ar citām veikala atlaidēm. Kartes atrašanas vai nozaudēšanas gadījumā, vērsieties tuvākajā „Gandrs” veikalā vai sazinieties ar administrāciju! SIA "Gandrs" ir tiesīga veikt izmaiņas klientu kartes noteikumos, iepriekš par tām neziņojot!