1. Tūrisma inventārs
  2. Tūrisma pārtika un sporta uzturs
«

Enerģijas dzēriens Isostar Long Energy

(0 vērtējumu)
Enerģijas dzēriens Isostar Long Energy
Isostar

Isostar

gabali

Šis dzēriena maisījums ticis radīts, lai nodrošinātu organisma vajadzības ilgstošas slodzes un sporta aktivitāšu laikā. Tas ir izgatavots no optimizēta vienkāršo un salikto ogļhidrātu maisījuma (ar nedaudz paaugstinātu glikēmisko indeksu), kas nodrošina pakāpenisku un ilgstošu enerģijas piegādi. B1 vitamīna saturs veicina ogļhidrātu pārveidošanu enerģijā, bet antioksidanti (C un E vitamīns) samazina oksidatīvo stresu, ko izraisa ilgstoša slodze. Savukārt nātrija saturs efektīvi pasargā no krampjiem. Šo enerģijas dzērienu īpaši iecienījuši augsta līmeņa sportisti un sportistes - gan īpašību, gan garšas dēļ.
Dzērienu ieteicams lietot ilgstošas slodzes gadījumā (ilgāk nekā 2 stundas) un/vai sacensību laikā. Tas speciāli veidots tieši izturības sporta veidiem. Lai sasniegtu optimālu efektivitāti, jādzer 150 līdz 250 ml dzēriena pirms pasākuma starta; pēc tam jālieto ik pēc 20 minūtēm.
Long Energy dzēriens ir ideāls tādiem sporta veidiem kā maratons, riteņbraukšana, triatlons, futbols, rokasbumba, basketbols, regbijs, hokejs un ūdenspolo. Tas ir izgatavots kā dzēriens ar apelsīnu garšu, lai nodrošinātu nepieciešamo šķidruma daudzumu organismā un vienlaicīgi arī atspirdzinātu.

Specifikācija
Sporta uzturs Dzērieni
Lietošana Slodzes laikā
Ogļhidrāti 95 g/100g
Kalorijas 384 kcal/100g
Līdzīgie produkti
Vērtējumi
  • Priecāsimies par preces novērtējumu un ar to saistītām atsauksmēm.
    Ierosinājumus un steidzamus jautājumus lūdzam adresēt, izmantojot čatu vai zvanot pa tālruni +371 2201 8353!