1. Velo inventārs
  2. Velo rezerves daļas
  3. Rokturi, lentes, ragi
Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši
  • popularitāte augoši
  • popularitāte dilstoši

Filtrs

cena:
Pēc produkta:
Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk

Stūres lente Cambium
Pēc īpašām Brooks tradīcijām radītas stūres lentes no dabiskās kokvilnas - tās lieliski saderēs kopā ar Tavu eleganto Brooks Cambium sēdekli. Komplektā ietilpst 2 kokvilnas stūres lentes, 2 dabisks gumijas stūres uzgaļi, 2 līmējošas auduma sloksnes.
BE-304 Stūres ragi
Velosipēda stūres ragi. Īpaši pārdomātā vietā izvietota stiprinājuma skrūve, kas novērsīs savainošanās risku, kā arī uzlabos komfortu, turoties pie stūres ragiem. Izgatavoti no alumīnija, ergonomisks dizains, 80 mm garums.
Stūres rokturi AK
Komforta/pilsētas divriteņa stūres rokturi. Tikai 70 mm plati, paredzēti velosipēdiem ar grozāmajiem stūres pārslēdzējiem. Ergonomiski pielāgoti braucēja plaukstām.
Stūres rokturi Manopole
Pēc labākajām eleganto velosipēdu tradīcijām, arī šie velosipēda rokturi izgatavoti no mākslīgās ādas. Viena roktura garums ir 120 mm, otra 80 mm Paredzēti komforta/pilsētas velosipēdiem ar vienu ātrumu pārslēdzēju.
Stūres rokturi Leather Ring
Pēc nemainīgajām Brooks tradīcijām, arī šie velosipēda rokturi izgatavoti no dabiskas ādas, tāpat kā Brooks sēdekļi. Ādas rokturos iestrādāti trīs šķērskoki, kas ļauj to garumu pielāgot pēc savām vēlmēm un nepieciešamības. Rokturu standarta garums ir 130 mm, taču tos iespējams pielāgot, jo komplektā ietilpst arī 80 mm gari šķērskoki.

Rokturi, lentes, ragi

Velosipēdu stūres rokturi, lentas un ragi. Ērti un mīksti rokturi Jūsu komforta velosipēdiem un ikdienas pārbraucieniem, kā arī izcilas saķeres stūres rokturi, kuriem būs teicama saķere ar velo cimdu plaukstas daļu. Šeit arī atradīsiet elegantos un iecienītos Brooks stūres rokturus, kurus izgatavo meistari no dabīgas ādas materiāliem.