1. Velo inventārs
  2. Velo rezerves daļas
  3. Riepas
Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši
  • popularitāte augoši
  • popularitāte dilstoši

Filtrs

cena:
Rata izmērs:

Skatīt vairāk

Riepas izmērs:

Skatīt vairāk

Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk

Riepa Speed King CX Performance Foldable
Speed King CX velosipēda riepa apvidus braukšanai, dizainēta braukšanai pa cietu, sausu vai sasalušu virsmu. Riepa nodrošina ātru ripošanu un augsta līmeņa izturību pret pārduršanu. Piemērota sacensībām un tūrisma braucieniem. Riepa ir Foldable
Riepa E.Contact 26
Tieši elektrovelosipēdiem radīta riepa. Tā veidota ar papildus gumijas pārklājumu, lai izturētu lielu ātrumu (līdz pat 50km/h), kā arī lieliski ripotu. Protektors nodrošina drošu braukšanu pilsētā, pa šoseju, kā arī pa jebkuru citu cietu segumu. Riepas malās ir atstarojošā lente - papildus drošībai tumšos vakaros.
Riepa E.Contact Reflex
Tieši elektrovelosipēdiem un nomas velosipēdiem radīta riepa. Tā veidota ar papildus gumijas pārklājumu, lai izturētu lielu ātrumu (līdz pat 50km/h), kā arī lieliski ripotu un ilgi kalpotu. Protektors nodrošina drošu braukšanu pilsētā, pa šoseju, kā arī pa jebkuru citu cietu segumu. Riepas malās ir atstarojošā lenta - papildus...
Riepa EcoContact PLUS
Ja Tev ir elektriskais velosipēds, tad šī ir īstā riepa. Pateicoties īpašajai pretpārduršanas aizsardzībai, kā arī zemākai rites pretestībai, šī riepa ir labākā pilsētas elektro - velosipēdiem. Riepa lieliski pildīs savas funkcijas, arī sasniedzot ātrumu virs 50km/h. Papildu drošībai - sānos atstarojošā josla.
Riepa DH15 Hard Terrain
"Slick" tipa riepa paradzēta slaloma nobraucieniem.
Riepa Holy Roller 20"
Junioru BMX trases riepa. Viena no populārākajām Maxxis riepām, kas paredzēta BMX tipa velosipēdiem. Vienlaidus protektors nodrošina lielisku ripošanu un saķeri. Ar šo riepu Tev būs iespēja veikt jaunus trikus! Nav paredzēta standarta BMX velosipēdiem ar 20" aploces izmēru.

Riepas

Velosipēda riepas ir viena no svarīgākajām tā daļām. Riepas ir vienīgā komponente, kura nepārtraukti saskaras ar virsmu, pa kuru jūs brauciet, tādēļ ir nopietni jāpiedomā pie pareizās riepu izvēles. Tie ir vien daži kvadrātcentimetri riepas virsmas, kuri nodrošinās drošu saķeri ar asfaltu, granti, smiltīm vai jebkuru citu virsmu. Šaurākas riepas bez izteikta protektora lieliski ripos pa cietu segumu, savukārt resnākas riepas palīdzēs vieglāk pārvietoties pa smiltīm un mežu. Visas riepas ir izgatavotas no gumijas, tomēr sportam paredzētajām riepām mēdz būt arī vairāki dažādu materiālu pārklājumi, lai tās būtu grūtāk pārdurt. Folding (salokāmās) riepas ir bez metāla stieples, kas tās padara par īpaši vieglām un ērtāk montējamam. UST un TR riepas ir lietojamas arī bez kamerām, bet ar speciālu Tubeless šķidrumu. Izvēlies savam velosipēdam un braukšanas stilam atbilstošas riepas.