1. Pārstāvētie zīmoli
  2. Doldy
Doldy logo

Doldy

Čehu(ES) tūrisma inventāra ražotājs, galvenokārt specializējies augstas kvalitātes tūrisma somu un kempinga mēbeļu, kā arī to aksesuāru ražošanā.

Doldy uzņēmums darbojas Čehijas tirgū kopš 1988. gada. Sākotnējais uzņēmuma nosaukums bija Marmota, kas pēc neilga laika tika nomainīts. Doldy uzņēmums nodarbojas ar dažādu izmēru mugursomu ražošanu, kā arī ar mugursomu papildinājumu un piederumu ražošanu, kempinga mēbeļu un to aksesuāru ražošanā. Doldy izmanto savos ražojumos tikai kvalitatīvus un modernus materiālus.

Visas Doldy ražotās somas ir ūdensnecaurlaidīgas, ar ilgu kalpošanas laiku.
Doldy  ražojumiem ir raksturīgas Back sistēmas:QFS, AIR+AIR, SNZS I, SNZS II un ventilācija.

  • QFS – pēdējā izstrādātā Doldy sistēma, kas ļauj ātri un viegli regulēt plecu siksnu garumu. Back sistēma veido plecu formu, kas ļauj justies stabili un komfortabli.
  • AIR+AIR – jaunā sistēma nodrošina perfektu aizmugurējās kravas sadali un lielisku ventilāciju.
  • SNZS I – sistēma, kas ļauj ļoti viegli un ātri mainīt attālumu starp plecu siksnu stiprinājumu un stiprinājumu jostas vietā.
  • SNZS II – jaunai sistēmai ir ļoti ērta konstrukcija, kas ļauj mainīt attālumu starp plecu un jostas stiprinājumu. Šis stiprinājums nodrošina stabilitāti plecu siksnām. 

Visas siksnas ir no Tebox auduma, kas nodrošina labu ventilāciju. Ventilācija – jaunā pilnveidotā Back sistēmas ventilācija nodrošina perfektu stabilitāti un slodzes sadalījumu.

Officiālā "Doldy" mājas lapa. Saistībā ar vairumtirdzniecības jautājumiem, lūdzam kontaktēties ar mums.