1. Alpīnisma inventārs
  2. Lukturi
«

Pieres lukturis NAO

(0 vērtējumu)
Pieres lukturis NAO
Petzl

Petzl

Lukturi

gabali

136.50 €
Produkts nav pieejams
Lādējamais pieres lukturis ar inovatīvu gaismas pašregulācijas tehnoloģiju - REACTIVE LIGHTING. NAO pieres lukturis acumirklī un automātiski spēj pielāgo tā, divas lielas jaudas LED gaismas diodes tādam apgaismojumam, kas nodrošina labāko komfortu un ilgāku baterijas dzīvi, bez manuālas iejaukšanās. NAO ir pirmais Petzl ražotāja lukturis, kas aprīkots ar inovatīvo REACTIVE LIGHTING tehnoloģiju - īpašs sensors, kas mēra apkārtējo apgaismojumu. Petzl programmatūras operētājsistēma, ko iespējams brīvi lejuplādēt www.petzl.com/OS, iespējams optimizēt un personalizēt lukturi un tā izpildījumu.
Lukturim iespējami divi degšanas režīmi - REACTIVE LIGHTING režīms, kurā gaisma automātiski pielāgojas, un pastāvīgas gaismas degšanas režīms. Ar ražotāja mājaslapā pieejamo operētājsistēmu iespējams regulēt luktura gaismas intensitāti, degšanas laiku un distanci, balstoties uz izvēlēto aktivitāti, iestatīt un reģistrēt līdz 4 aktivitāšu profiliem, kas ļauj to tiešu aktivizēšanu aktivitātes laikā, izveidot līdz pat 5 degšanas līmeņiem katrā režīmā, izveidot un dalīties ar personalizētiem profiliem.
Lukturis aprīkots ar Li - Ion lādējamajām baterijām, kas lieliski darbojas zemā temperatūrā, ir viegli lādējamas ar integrētu USB savienojumu (savienojams ar visiem USB lādētājiem), nepieciešamības gadījumā iespējams apmainīt pret divām AAA/LR03 tipa baterijām (samazina izpildījumu). Ir bateriju uzlādes indikators.
Multifunkcionālo ieslēgšanas un izslēgšanas (on/off) slēdzi iespējams bloķēt, lai izvairītos no nejaušas luktura ieslēgšanas uzglabāšanas vai transportēšanas laikā. Lukturis ir ļoti stabils, kad tiek valkāts uz galvas. Ar Zephyr galvas lentu to iespējams ērti regulēt un pielāgot individuālām vajadzībām, kā arī to iespējams ērti savietot, lukturi pārvadājot. Augšpusē papildus papildus lenta tehniskām aktivitātēm.
Lukturim divi gaismas stara režīmi: plats un/vai fokusēts. Operēšanas temperatūras amplitūda: -30 °C to + 50 °C. Lithium-Ion 2300 mAh lādējamā baterija ar aptuveno baterijas dzīves ilgumu 300 cikli (baterijas kapacitāte ir apmēram par 30 % zemāka, kā sākotnēji).
Komplektā 30 cm USB kabelis.
Specifikācija
Ūdens izturības līmenis IP X4
Jauda 355 lm
Līdzīgie produkti
Komentāri
  • Gandrs

    Mēs priecāsimies par atsauksmēm, jautājumiem un ierosinājumiem.

    Jūsu
    Gandrs