«

Selena C55 7 Sistēma

(0 vērtējumu)
Selena C55 7 Sistēma
Petzl

Petzl

Iekares (sistēmas)

gabali

59.76 EUR
Produkts nav pieejams
Komfortabla, tieši sievietēm radīta sistēma (iekare), kas piemērot sporta klinšu kāpšanai. Sistēma izgatavota īpašā EndoFrame konstrukcijā - josta un kāju cilpas ar dubultotām siksnām, josta paplatināta sānos - tas nodrošina lielisku svara izlīdzinājumu jostā un kāju cilpās, lai sniegtu maksimālu komfortu. Tā veidota īpaši sievietes ķermenim pielāgotā uzbūvē.
DoubleBack Light aizdares sprādze jostā nodrošina ātru un ērtu regulāciju. Iesiešanās punkti izgatavoti no Dyneema materiāla, lai uzlabotu izturību pret virves berzi. Īpašais šuvums jostā samazina cietus punktus, noberzumus un saspiedumus.
Noņemamās, elastīgās kāju cilpas nodrošina pilnīgu kustību brīvību. Četras ekipējuma cilpas: divas stingras priekšpusē ātrai un ērtai ekipējuma piekļuvei, divas elastīgas aizmugurē, lai izvairītos no spiediena punktu radīšanas, valkājot mugursomu. Divas Caritool karabīņu stiprināšanas spraugas, aizmugures cilpa treilēšanas virvei. Materiāls: neilons, poliesteris, EVA putas, poliuretāns, alumīnijs.
 Sertifikācija: CE EN 12277 tips C, UIAA.
Specifikācija
Pielietojums Sportam
Veids Apakšējā daļa
Vidukļa apkārtmērs XS - 58 - 69; S - 60 - 71 cm; M - 67 - 81; L - 74 - 89
Kāju apkārtmērs XS - 43 - 48; S - 47 - 52 cm; M - 52 - 57; L - 57 - 62
Stiprinājuma punkts vēdera ir
Ekipējuma cilpas 4
Līdzīgie produkti
Komentāri
  • Gandrs

    Mēs priecāsimies par atsauksmēm, jautājumiem un ierosinājumiem.

    Jūsu
    Gandrs