1. Tūrisma inventārs
  2. Elektroierīces
  3. GPS navigācija

Oregon 650t Topo Europe

(0 vērtējumu)
Oregon 650t Topo Europe
Garmin

Garmin

gabali

519.00
Produkts nav pieejams
Karšu pārklajums komplektā: „Latvijas Ceļu karte TOPO LM” ar mūžīgo karšu atjauninājuma licenci + Eiropas topogrāfiskā karte + Pasaules pamatkarte ar reljefu; Valodas: latviešu, krievu, angļu, vācu, spāņu, franču...; Darbības temperatūra: -20° līdz 70°C; Ūdens drošība: IPX7 (30 minūtes uz 1 metra dziļuma); LKS 92 sistēma: Jā; Rastra karšu atbalsts: Jā.

Šī ir navigācijas ierīce ar foto atmiņu! Oregon 650 sevī apvieno izturīgu, ārpus telpām izmantojamu skārienjutīgu ekrānu navigācijai un digitālo kameru. Šī ierīce ir ideāli piemērota jebkurām aktivitātēm, jebkādos klimatiskajos apstākļos un jebkādā apvidū. Tā ir pietiekami vienkārša, lai ar to spētu apieties jebkurš iesācējs. Ierīces 3.2 megapikseļu autofokusa digitālā kamera ar 4x digitālo tālummaiņu atzīmē katras fotogrāfijas uzņemšanas vietas ģeogrāfiskās koordinātas, lai nepieciešamības gadījumā nākotnē Jūs varētu atzīmēt, atcerēties un atgriezties šajās vietās. Fotogrāfijas ir iespējams uzņemt gan ainavas, gan portreta režīmā, savukārt, 850 MB liela iekšējā atmiņa nodrošina plašas datu uzglabāšanas iespējas. Pievienojiet Oregon 650, izmantojot USB kabeli, un ieejiet my.Garmin.com vietnē, lai augšupielādētu un saglabātu savas fotogrāfijas populārajā fotogrāfiju apmaiņas vietnē Picasa™. Aprīkots ar izturīgu, 3-collu (pa diagonāli) lielu, saulē lasāmu, krāsainu, skārienjutīgu displeju un vienkārši izmantojamu izvēlņu sistēmu. Tā kā Oregon 650 ierīce ir gan ūdens droša, gan izturīga, tās darbību neietekmēs nedz bedres, putekļi un netīrumi, nedz mitrums un ūdens.
Ierīcei ir iebūvēts 3-asu elektroniskais kompass, kas palīdzēs Jums noorientēties apkārtnē un aizvedīs līdz mērķim pat, ja stāvēsiet mierīgi un nemēģināsiet to nolīmeņot. Ierīces barometriskais altimetrs rāda spiediena izmaiņas, tādējādi nosakot precīzu augstumu.
Pateicoties augstas jutības pakāpes GPS uztvērējam ar WAAS sistēmu un HotFix™ satelīta aizsardzībai, Oregon 650 ātri un precīzi noteiks Jūsu atrašanās vietu un saglabās tās GPS koordinātas pat zem bieza koku lapu vainaga vai starp augstceltnēm. Oregon 650 tiek komplektēts ar iepriekš ielādētu visas pasaules bāzes karti (ar ieēnotu reljefu). Tāpat ir iespējams pievienot kartes gan pastaigām, gan braukšanai ar auto, gan izmantošanai uz ūdens. Dodoties ceļā, TOPO GB DVD vai Garmin GB Discoverer™ microSD™ karte nodrošina topogrāfiskos datus, kā arī detalizētu Ordnance Survey kartes informāciju ar apvidus kontūrām, augstienēm, takām un citām detaļām.
Atrodoties uz ceļa, Jūs varat pievienot Garmin GB Discoverer vai City Navigator® mapping , lai piekļūtu detalizētām ielu kartēm un pakāpeniskām instrukcijām līdz galamērķim. Atrodoties uz ūdens, pievienojiet BlueChart® g2 kartes, kas nodrošina ar tādu informāciju kā dziļuma kontūras, pilna apjoma kartēšana un ostas. Nododoties slēpņu meklēšanai ir iespēja vienkārši un ātri lejupielādēt informāciju no Opencaching.com, piemēram, atrašanās vietu, informāciju par apvidu, iespējamām grūtībām, padomus un aprakstus. Ir savietojams ar Garmin sirdspukstu mērīšanas monitoriem un ātruma/pulsa sensoriem, tāpat šī ierīce spēj izsekot Jūsu ātrumu, veikto attālumu, pacēlumu un atrašanās vietu. Dalieties ar datiem bezvadu režīmā - Oregon 650 ļaus nosūtīt citiem Oregon un Colorado lietotājiem īpašas norādes, iemīļotas vietas, maršrutus un slēpņus bezvadu režīmā.

Vērtējumi
  • Priecāsimies par preces novērtējumu un ar to saistītām atsauksmēm.
    Ierosinājumus un steidzamus jautājumus lūdzam adresēt, izmantojot čatu vai zvanot pa tālruni +371 2544 5311!