1. Ziemas inventārs
  2. Aizsargi slēpošanai un snovbordam
Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši
  • popularitāte augoši
  • popularitāte dilstoši

Filtrs

cena:
Produkts:
Zīmols:
Veikals:
Aizsargs JSP
Slēpošanas un snovborda muguras aizsargs. Aizsargājošā daļa veidota no ļoti viegla EVA putu materiāla piecās kārtās, kas veidotas dažādā cietībā un biezumā. Tas nodrošina maksimālu aizsardzību, vienlaikus saglabājot ļoti mazu svaru. Muguras aizsargi ir ļoti svarīgs aizsargājošais elements, lai nodrošinātu individuālu aizsardzību...
Aizsargs JSP Kids
Slēpošanas un snovborda muguras aizsargs bērniem. Aizsargājošā daļa veidota no ļoti viegla EVA putu materiāla piecās kārtās, kas veidotas dažādā cietībā un biezumā. Tas nodrošina maksimālu aizsardzību, vienlaikus saglabājot ļoti mazu svaru. Muguras aizsargi ir svarīgs aizsargājošais elements, lai nodrošinātu individuālu aizsardzību...

Aizsargi slēpošanai un snovbordam

Veikala Gandrs plašajā piedāvājumā atrodami aizsargi slēpošanai un snovbordam, kas samazinās ievainojumu risku gan sievietēm, gan vīriešiem, paplašinot Jūsu iespēju robežas. Mēs rūpējamies par ziemas aktivitāšu cienītāju komfortu, labāko materiālu produktu piedāvājumu un drošību kā neatsveramu vērtību. Kāju aizsargi, roku aizsargi, muguras aizsargi, kakla aizsargi un aizsargšorti no Alpina Sports, Komperdell, Alpinestars un Elan Skis, nodrošinot Jūs ar jaunāko materiālu un tehnoloģiju kombinācijām.

Komperdell slēpošanas un snovborda aizsargi piedāvā maksimālu aizsardzību, izteiktu vērību pievēršot muguras aizsargāšanai. Tie aprīkoti ar īpašām memory foam putām, kas absorbē trieciena spēku un izlīdzina to pa visu aizsarga virsmu, atšķirībā no cietajām bruņām. Pēc trieciena Komperdell memory putas izplešas un atgriežas sākotnējā pozīcijā, nodrošinot līdzīgu aizsardzību kā automašīnu drošības spilveni. Kritiena gadījumā šīs putas absorbē līdz pat 90% trieciena enerģijas. Lai izpildītu augstākās drošības prasības, Komperdell kombinē pat sešus dažāda biezuma un blīvuma putu slāņus. Ar šīs tehnoloģijas palīdzbu klienti iegūst augstas elastbas sistēmu, kas pielāgojas dažādām ķermeņa formām.

Jums patīk pārgalvīgi triki, lēcieni, liels ātrums, vai vēlaties vienkārši justies droši? Mums ir, ko Jums piedāvāt! Šajā sadaļā Jūs atradīsiet un varēsiet piemeklēt sev piemērotus ceļu, elkoņu, muguras un kāju sargus. Jūtieties droši un dodieties savā nākamajā piedzīvojumā!