Mainīt izskatu:
Merida velosipēdi ir tirgus līderi kvalitātes un cenas ziņā. Merida piedāvātie velosipēdi ir pieejami plašā klāstā mūsu veikalos - sākot no pavisam maziem - īpaši bērniem paredzētiem velosipēdiem, ērtiem pilsētas komforta līdz aktīvajiem sporta velosipēdiem. Protams, neaizmirstot par tādiem kā - dirt, bmx un freeride - velo sporta veidu faniem. Ja izvēlies Merida velosipēdu - zini, tā ir lieliska komplektācija, izskats un laba cena. Un nekas Tevi netraucēs, jo īpaši atpūšoties dabā!
 • Kalnu velosipēdi (MTB)

  Kategorijas Kalnu velosipēdi (MTB) attēls

  Kalnu velosipēdi (MTB) ir visdaudzpusīgākie no velosipēdiem. Ar šiem velo vari pārvietoties jebkur, bet galvenokārt tie paredzēti kalniem, mežiem, trasēm - atpūtai vai sportam. Šiem velosipēdiem ir raksturīgas platākas riepas ar izteiktāku protektoru, lai varētu pārvietoties pa dažādu tipu ceļiem, taciņām un kalniem. Ierastie 26" velo, jaunie 27,5" kā arī jau populārie 29" velosipēdi. Neaizmirstam arī sievietes un tieši viņām paredzētos 26" un 27,5" velosipēdus.

 • Tūrisma velosipēdi

  Kategorijas Tūrisma velosipēdi attēls

  Merida tūrisma velosipēdi ir ātri un eleganti. Šie velosipēdi piemēroti braukšanai pa visu veidu segumiem, ceļošanai, atpūtai. Lielie 28" riteņi nodrošinās vieglāku un ērtāku ātruma uzņemšanu un braukšanu. No citiem velosipēdiem tie galvenokārt atšķiras ar ērtāku sēdpozīciju, lai ilgstošas ceļošanas laikā tik ļoti nenogurtu. Aprīkojot šos izskatīgos divriteņus ar bagāžniekiem un somām, jūs varēsiet droši doties apceļot dzimto zemi vai apskatīt tālākas zemes, gūstot prieku un jaunus iespaidus.

 • Šosejas velosipēdi

  Kategorijas Šosejas velosipēdi attēls

  Merida šosejas velosipēdi paredzēti sportiskai atpūtai un sacensībām. Ražojot šos braucamrīkus, Merida iegulda lielas pūles, lai nodrošinātu Tev iespēju sasniegt maksimāli labus rezultātus. Šosejas velosipēda galvenās priekšrocības ir zemais svars, aerodinamiskā uzbūve, kā arī šaurās riepas, kas lieliski sevi pierādīs pārvietojoties pa šoseju.

 • Fitnesa velosipedi

  Kategorijas Fitnesa velosipedi attēls

  Fitnesa velosipēdi ir sevišķi konstruēti braukšanai pa ceļiem ar gludu un cietu virsmu. Velosipēds - ātrs, bet saglabā komfortu. Speeder velosipēdi noderēs ātriem braucieniem pa pilsētu, vai lai aizbrauktu līdz tuvējam ezeram. Gandrīz tikpat lielisks paātrinājums kā šosejas velosipēdiem, tikai ar nedaudz lielāku svaru un braukšanas ērtībām. Vienlaikus Speeder velosipēds nodrošina salīdzinoši lielāku komfortu un labāku pārskatu - pateicoties tā lineārajai stūrei un ģeometrijai, kas pielāgota ikdienas lietošanai.

 • BMX un Xtreme MTB velosipēdi

  Kategorijas BMX un Xtreme MTB velosipēdi attēls

  BMX velosipēdi ir paredzēti braukšanai vietās bez satiksmes, kā arī šie velosipēdi ir piemēroti trikiem un demonstrējumu braucieniem pa gludu virsmu vai lēcieniem un frīstailam dažāda veida parkos vai sacensībās.
  Interesanti un neparasti velosipēdi ekstrēmajiem velosipēdistiem to vidū Dirt Jump, 4X un pat Freeride velosipēdi.

 • Pilsētas velosipēdi

  Kategorijas Pilsētas velosipēdi attēls

  Pilsētas velosipēdi (divriteņi) ir piemēroti ikdienas braucieniem pilsētā. Dubļu sargi, bagāžnieks, apgaismojums, zvaniņš, vidēja platuma riepas, ērta sēdpozīcija, kas ļauj pārskatīt satiksmes plūsmu un braukt atpūtas režīmā. Tev nebūs jāmeklē speciāls sporta apģērbs, lai aizdotos uz darbu vai veikalu, pateicoties velosipēda uzbūvei, ar pilsētas divriteni Tu varēsi pārvietoties ar taisnu muguru mierīgā tempā.

 • Saliekamie velosipēdi

  Kategorijas Saliekamie velosipēdi attēls

  Saliekamā velosipēda rāmis ir īpaši veidots – tas nozīmē, ka tagad Tu savu braucamrīku ļoti vienkārši vari padarīt neticami mazu un kompaktu! Turklāt Tevi noteikti priecēs arī ideāla kvalitāte, videi draudzīgā koncepcija un ērtības, ko piedāvā šis unikālais dizains.

 • Bērnu un pusaudžu velosipēdi

  Kategorijas Bērnu un pusaudžu velosipēdi attēls

  Merida bērnu un pusaudžu velosipēdi paredzēti dažāda vecuma bērniem. Katrai vecuma grupai velosipēds ir īpaši konstruēts. Velosipēdi ir izturīgi ar kvalitatīvām komponentēm, lai bērnam nodrošinātu bezrūpīgu braukšanu. Merida ražo bērnu velosipēdus bērniem jau no 2 gadu līdz pat 12 gadu vecumam.