Mainīt izskatu:
Kas Tev patīk labāk? Laisties lejā pa straumi ar laivu, pārgājieni pa vēl neiepazītām vietām, vai kāpt kalnos un redzēt cik pasaule plaša? Viss ir realizējams un atpūta dabā pavisam noteikti būs izdevusies ar drošu telti, siltu guļammaisu, ietilpīgu mugursomu, īpaši spožu lukturi. Bet Tu jau zini, kas Tev nepieciešams, mēs piedāvājam izvēles iespēju!
 • Teltis

  Kategorijas Teltis attēls

  Dažāda lieluma un izmēra teltis: kempingam, velobraucieniem, alpīnismam, pārgājieniem utt. Teltis katalogā ir iedalītas pēc lietojuma veida un vietu skaita. Tevi iepriecinās piedāvājuma dažādība, un laba telts taču tikai vairo ceļotprieku, vai ne? Pie mums varat arī iznomāt Lafumas teltis saviem piedzīvojumiem!

 • Guļammaisi

  Kategorijas Guļammaisi attēls

  Lafuma un Millet guļammaisi dažādiem laika apstākļiem. Guļammaisi iedalās vairākos veidos - sintētiskie un dūnu guļammaisi, kā arī pēc temperatūras. Guļammaisi ir veidoti pēc labais/kreisais principa, tāpēc divi guļammaisi var tik apvienoti kā viens. Visi guļammaisi var tikt papildināti ar speciālu palagu.

 • Matrači un tūrisma paklāji

  Kategorijas Matrači un tūrisma paklāji attēls

  Gandrā esošie matrači ir lieliski ņemšanai līdzi gan īsākos, gan garākos pārgājienos. Matrači ir kompakti, viegli un neaizņems daudz vietas. Ortlieb matrači turklāt ir ūdensizturīgi, un tie visi ir pašpiepūšami; Tev nevajadzēs tērēt laiku un spēkus, lai piepildītu matraci ar gaisu.
  Vēl šajā sadaļā ir pieejami arī vienkārši un ērti tūrisma paklājiņi - saritini, piestiprini pie somas vai pasit padusē un dodies pie dabas!

 • Mugursomas

  Kategorijas Mugursomas attēls

  Pats vienkāršākais kritērijs pēc kā izvēlēties mugursomu - ir saprast, ko gribi un cik daudz spēj nest uz muguras ! Jo pie mums mugursomas izvēle ir tik liela, ka noteikti atradīsi savējo!
  Kad būsi ticis skaidrībā ar savām vēlmēm, iepatikusies mugursoma vēl jāuzlaiko, jo lai arī par ērtību piedomāts jo īpaši, mēs katrs tomēr esam dažādi. Un tad arī jutīsies kā viens vesels kopā ar mugursomu!

 • Lukturi

  Kategorijas Lukturi attēls

  Pieres un kabatas lukturi. Lai neredzamais kļūst redzams!

 • Tūrisma un atpūtas krēsli un galdi

  Kategorijas Tūrisma un atpūtas krēsli un galdi attēls

  Vai esi kādreiz ceļojot ieraudzījis tik nevainojamu un izcilu vietu un vēlējies tieši tur un tieši tai brīdī atvilkt elpu, nobaudīt gardu dzērienu un izbaudīt dabas burvību? Vai vienkārši iebrist pļavas vidū un lasīt grāmatu? Jā. Bet kur gan apsēsties, lai nekas Tevi netraucētu? Mums ir tieši tas, kas vajadzīgs.
  Pie mums Tu atradīsi vislabākos un parocīgākos sēžamos, kas ļaus pilnībā izbaudīt mirkļa burvību. Ērti, viegli, saliekami - nāc un izvēlies tieši savu krēslu!

 • Somas

  Kategorijas Somas attēls

 • Somiņas un maki

  Kategorijas Somiņas un maki attēls

  Mazas somas un maki, visiem ikdienā un atpūtā nepieciešamajiem sīkumiem, piemēram, telefona maciņš, tualetes piederumu somiņa kā arī somiņa digitālajai kamerai - lai skaistās ceļojumu bildes nepazustu. Krāsainas un interesantas somas, ar daudzām kabatām, tai skaitā arī portatīvajam datoram.

 • Ūdensdrošie maisi un iepakojumi

  Kategorijas Ūdensdrošie maisi un iepakojumi attēls

  Kvalitatīvi ūdensdroši maisi, iepakojumi, somas un mugursomas, ikdienas somas no Ortlieb. Viss nepieciešamais ekipējuma transportēšanai laivotājiem, ekspedīcijām, velotūristiem un citām aktivitātēm.

 • Saulesbrilles

  Kategorijas Saulesbrilles attēls

  Kvalitatīvas saulesbrilles ūdenssportam, alpīnismam, velosportam un skriešanai, kā arī ikdienai. Pieaugušo un bērnu brilles, ar iespēju pielāgot, cilvēkiem, kuriem nepieciešamas optiskās brilles. Julbo piedāvā optika ietver sevī jaunākās tehnoloģijas un zinātniskos sasniegumus, kas pasargās Tavas acis no spilgtas saules vai žilbinoši baltā sniega un mirdzošās ūdens gaismas.

 • Kompasi un binokļi

  Kategorijas Kompasi un binokļi attēls

 • Tūrisma pārtika un sporta uzturs

  Kategorijas Tūrisma pārtika un sporta uzturs attēls

  Ātri pagatavojama un barojoša tūrisma pārtika. Lieliski noderēs ceļojumos, kalnu vai laivu braucienos un ekspedīcijās.

 • Ūdens attīrītāji

  Kategorijas Ūdens attīrītāji attēls

  Dažādi mehāniskie un ķīmiskie ūdens filtri un dezinfekcijas līdzekļi no Katadyn.

 • Degļi, plītiņas, laternas un to piederumi

  Kategorijas Degļi, plītiņas, laternas un to piederumi attēls

  Dažādi gāzes, sausā spirta un šķidrās degvielas degļi un kurināmais. Iekuršanas elementi un citi piederumi.

 • Termosi

  Kategorijas Termosi attēls

  Dažādi termosi gan ēdieniem, gan dzērieniem.

 • Nūjas

  Kategorijas Nūjas attēls

 • Trauki

  Kategorijas Trauki attēls

  Trauki ēdieniem, dzērieniem, vārīšanai un cepšanai no Tramp un Esbit. Termosi, blašķes un krūzītes lieliski noderēs ikdienai, pārgājieniem vai ceļojumiem. Un varēsi izmēģināt, vai ir iespējams tik pie ceptām siermaizītēm brokastīs, esot pārgājienā.

 • Naži un instrumenti

  Kategorijas Naži un instrumenti attēls

  Zem vārda "nazis" slēpjas kas vairāk... tas sagrauj mūsu tradicionālo priekšstatu par šo priekšmetu - jo īpaši Victorinox naži - kuru lietošanas iespējas ir praktiski bezgalīgas. To var pavisam ērti ielikt kabatā, pat netraucēs.. taču nazī esošo instrumentu klāsts, nereti ir tāds pats kā īsta meistara darba rīku kastē.

 • Tūrisma piederumi

  Kategorijas Tūrisma piederumi attēls

  It kā sīkumi un tomēr ne mazsvarīgi, piemēram, kompaktā siltumsega, lai aukstums netraucētu atpūtu, kā arī dvielis,kurš ātri uzsūc mitrumu un ātri žūst un, protams, vēl pudeles par kuru saturu pats vari būt noteicējs.

 • Makšķerēšanas piederumi

  Kategorijas Makšķerēšanas piederumi attēls

  Lielāki un mazāki nozīmīgi sīkumi, lai makšķerēšana ne tikai būtu izdevusies un mājās atgrieztos
  ar lielu lomu, bet arī lieliska atpūta. Neiztrūkstošie āķi vizuļi un pat panna un tējkanna.