Mainīt izskatu:
Rādīt produktus:
Labam nakts miegam vajadzīgs ne vien silts guļammaiss, bet arī komfortabls, izolējošs matracis. Ceļojumā noderīgi piepūšamie matrači, tiem ir dažādas krāsas un izmēri. Izvēlies tieši sev ērtāko un patīkamāko.
 • Airbed 1 Person

  22.00 €

  Pirkt

  Preces Airbed 1 Person attēls
  Zīmols: EuroTrail
  Vērtējums: (0 vērtējumi)

  Ļoti ērts piepūšamais matracis ar velūra augšdaļas pārklājumu. Piemērots ceļojumiem un citām brīvdabas aktivitātēm. Ar šo matracis salds miegs un komforts būs garantēts!

 • Matracis Airbed 2 Person

  37.00 €

  Pirkt

  Preces Matracis Airbed 2 Person attēls
  Zīmols: EuroTrail
  Vērtējums: (0 vērtējumi)

  Ļoti ērts piepūšamais matracis ar velūra augšdaļas pārklājumu. Piemērots ceļojumiem un citām brīvdabas aktivitātēm. Ar šo matracis salds miegs Tev būs garantēts!

 • Matracis Airbed 2 Person XL

  42.00 €

  Pirkt

  Preces Matracis Airbed 2 Person XL attēls
  Zīmols: EuroTrail
  Vērtējums: (0 vērtējumi)

  Ļoti ērts piepūšamais matracis ar velūra augšdaļas pārklājumu. Piemērots ceļojumiem un citām brīvdabas aktivitātēm. Ar šo matraci salds miegs Tev būs garantēts!

 • Matracis Skyline

  51.20 € 64.00 €

  Pirkt

  Preces Matracis Skyline attēls
  Zīmols: Pinguin
  Vērtējums: (0 vērtējumi)

  Komfortabls un funkcionāls jaunākās paaudzes piepūšamais matracis, kas būs lieliski piemērots visdažādākajām aktivitātēm brīvā dabā - pārgājieniem, trekingam, laivu braucieniem u.c. Matracis veidots īpašā, uzlabotā konstrukcijā ar formētiem iekšējiem sadalītājiem un termoizolējoša BHB Micro materiāla kanāliem iekšpusē nodrošina ievērojami lielāku siltumizolāciju. Tam ir integrēts pumpis, kas atvieglos...