Mainīt izskatu:
Rādīt produktus:
Labam nakts miegam vajadzīgs ne vien silts guļammaiss, bet arī komfortabls, izolējošs matracis. Ceļojumā noderīgi piepūšamie matrači, tiem ir dažādas krāsas un izmēri. Izvēlies tieši sev ērtāko un patīkamāko.
 • Airbed 1 Person

  22.00 €

  Pirkt

  Preces Airbed 1 Person attēls
  Zīmols: EuroTrail
  Vērtējums: (0 vērtējumi)

  Ļoti ērts piepūšamais matracis ar velūra augšdaļas pārklājumu. Piemērots ceļojumiem un citām brīvdabas aktivitātēm. Ar šo matracis salds miegs un komforts būs garantēts!

 • Matracis Airbed 2 Person

  37.00 €

  Pirkt

  Preces Matracis Airbed 2 Person attēls
  Zīmols: EuroTrail
  Vērtējums: (0 vērtējumi)

  Ļoti ērts piepūšamais matracis ar velūra augšdaļas pārklājumu. Piemērots ceļojumiem un citām brīvdabas aktivitātēm. Ar šo matracis salds miegs Tev būs garantēts!

 • Matracis Airbed 2 Person XL

  42.00 €

  Pirkt

  Preces Matracis Airbed 2 Person XL attēls
  Zīmols: EuroTrail
  Vērtējums: (0 vērtējumi)

  Ļoti ērts piepūšamais matracis ar velūra augšdaļas pārklājumu. Piemērots ceļojumiem un citām brīvdabas aktivitātēm. Ar šo matraci salds miegs Tev būs garantēts!

 • Matracis Norrsken

  115.00 €

  Pirkt

  Preces Matracis Norrsken attēls
  Zīmols: Vaude
  Vērtējums: (0 vērtējumi)

  Ārkārtīgi mazs, viegls un iedarbīgs pārgājienu matracis. Tas ir unikāls komfortabla gaisa matrača un sildošā matrača apvienojums vienā. Matrača izgatavošanā izmantotais PrimaLoft Infinity pildījums inovatīvā konstrukcijā sniedz ekselentu siltumizolācijas efektivitāti. Matrača rievotā virsma nodrošina labāku siltuma saglabāšanu un daudz komfortablāku gulēšanu. Divi biezākie ārējie gaisa kambari novērš...